Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a dlaczego

majtki jednorazowe-w kazdym szpitalu pozwalaja załozyc?

Polecane posty

Gość a dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w każdym ,być może i w kazdym po co utrudnać komfort kobiecie w tym okresie .Tam gdzie ja rodziłam kobiety po naturalnym mieli majtki jednorazowe a po cc mogły mieć zwykłe bawelniane tylko tak troszke sunięte by nie dotykało cięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po cc zabralam ze soba do kliniki majtki jednorazowe.Pozwalali mi ich uzywac bo byly sporo nad cieciem,ale patrzyli na mnie tak jakos dziwnie,bo chyba wiekszosc kobiet ma jednak swoja bielizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się oberwało za to, że miałam swoje,a nie jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam :) i raz na obchód nie sciagnełam i akurat ordynator chodził nawet nie pytajcie jak mi serce waliło a jedyne co uszłyszałam to \\\"nie ładnie pani Aniu, ale zawsze lepiej te niz zwykłe, a czy kolwiek jutro prosiłbym bez\\\" :) hehe usmiałam sie jak koń :P no na drugi dzien byłam bez, (bo zdazyłam ściagnac w czas) nie wyobrazam sobioe chodzenia z tym czyms miedzy nogami bez majtek :o porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gdyńskim szpitalu nie pozwalają. Ale to tylko teoria. Połozne wiedzą, że dziewczyny je noszą i nic nie mówią. Proszą tylko, by zdejmować je na obchód. więc jak idzie ordynaor to jest hasło: \"Majtki w dół\" i wszyscy wiedzą o co chodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkr
a dlaczego nie pozwalaja miec majtek jednorazowych? pytam bo w szpitalu w ktorym bede rodzic to daja fury wlasnie tych jednorazowych majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
w miom szpitalu nikt nie zaglądał mamom w jakich majtkach chodza ,trzeba tylko na wizyte być bez i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×