Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krysiaaga

Czy możecie mi odpowiedzieć ?

Polecane posty

Gość krysiaaga

Czesc ... Mam pytanie czy istnieje coś takiego jak ciąza urojona , jakie moga lub sa jej objawy? Chcialabym sie dowiedziec , poniewaz cos mi sie przykrafilo- niepelny stosunek dosłownie kilka ruchów. Po nim dalsza część pieszczot i finał wszystko, to poza mną. Po tym wydarzeniu, robiłam kilka testów. Później dostałam okres długi obfity-normalny. Po nim , w trakcie też się "testowałam"- wyniki negatywne. nadal o tym mysle , mozecie mi powiedziec ... co mysluicie an ten temat ?czuje ciepło piersi nie mogę patrzeć na kobiety wciąży, cąły zcas się obserwuje, czy nie sikam ze częśto , dotykam piersi - jdnym słowem wszystko na raz ... Napiszcie co o tym sądzicie, bo ...ja mam dość :( Dzięki z góry. Dzieki z gory za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
to nie ciąża urojona tyko psychoza, a na przyszłość to najpierw trzeba uważać a nie myśleć o pierdołach i potem sobie głowe zawracać poza tym ciąża urojona to raczej u zwierząt występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży to Ty na 100% nie jesteś ;) A ciąża urojona to jest chyba wtedy kiedy organizm sam zaczyna się zachowywac jakby był w ciąży... nie dotyczy to samej psychozy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×