Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

florian

Mowicie ze mezczyzni patrza wylacznie na wyglad to zobaczcie tutaj .

Polecane posty

Gość kurde przecież to jest
pierwsza dwudziestka na tym portalu... lepiej popatrzcie na te co sie pojawiaja jak się wciśnie girls, ale po lewej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
Ja nie mówie że w polsce nie ma ładnych kobiet jest ich sporo. TY piszesz że każda se może cycki trzymać tak że aparat nie uchwyci to ja jestem zainteresowany tą sztuczką pokaż jestem ciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde przecież to jest
pierwsza dwudziestka na tym portalu... lepiej popatrzcie na te co sie pojawiaja jak się wciśnie girls, ale po lewej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
Dobra ale to jest TOP20, na polskich portalach tego typu, te 20 najlepiej ocenianych to tego samego typu lalunie, zobaczcie zdjęcia przypadkowych szwedek bo nie liczcie na to, że same tam cuda takie chodzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestem
rain killer :D:D:D "TY piszesz że każda se może cycki trzymać tak że aparat nie uchwyci"... Nio tak, kolejny "niby cytat".... Ja nic takiego nie mówiłam, czytaj proszę uważnie Oj mam nadzieję że przynajmniej urodą nadrabiasz te braki myślowe bo kiepsko będzie Ci w tej Szwecji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
kurde powtórzyłam sie z osobą wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
Teraz tak przeglądam i jeszcze gorsze pasztety jak tutejsze( te poza 20stką) lampucery takie, jakby kto je z autostrady zebrał:) hehe, tam jest inna kultura, rodzice dziewczynkom 13letnim już tableteczki anty stosują, tapety, makijaże, a w główkach groszek:) hehe, do mojej przyjacółki przyjeżdża kuzynka ze Szwecji, dno totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
tak czy siak piszesz w obronie polskich pasztecików :P pewnie jesteś jedną z nich nie migaj sie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty takie gieroj jesteś
ze myslisz , ze każda z tej dwudziestki by na ciebie poleciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
cenie sie cenie nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeej noooo
Ja poza tymi z czołowej dwudziestki( gdzie zdjęcia są retuszowane pewnie, każde jakieś takie troszkę zamazane) nie mogę znaleźć ani jednej chociażby przeciętnej dziewczyny. Same babo-chłopy, z rysami twarzy bardziej męskimi niż nie jeden facet na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
Nie mi to oceniać hehe, może pasztet może nie. W każdym razie na powodzenie nie narzekam. Ale mnie one mnie nie jarają, ale może to dlatego, że wole chłopców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys był taki zajebisty
to bys w tej chwili z jedna z takich lasek siedział, a nie na cafe (babskim forum :o ) pisał... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
to samo moge powiedzieć o tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestem
rain killer - jak w nicku - jestem jaka jestem i nie Tobie to oceniać jaka :P Mogę sobie napisać że jestem najbrzydszą dziewczyną na tej kafeterii jesli Ci to odpowiada, proszę bardzo :P I nie staję w obronie polskich "pasztecików" tylko w obronie polskich dziewczyn, wiesz... ich się nie je jednak :P:P:P Za to bardzo jestem ciekawa na ile cenią Cię dziewczyny skoro aż w Szwecji musisz ich szukać :D Może ty się ujawnisz, co?? Żebyśmy my, brzydule, miały na co popatrzeć zanim pojedziesz sobie w siną dal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
A poza tym, każda ma mocny makijaż. Polki są bardziej naturalne, co nie znaczy wcale( w rozumieniu panów tutaj pewnie jednak znaczy) niedomyte, śmierdzące, pryszczate, osmarkane etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
a teraz ja cie oświece gdzie pisze że żeby fają laske znaleść musze do szwecji jechać ? :P ciekawe czy wyglądasz jak piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys był taki zajebisty
primo: jestem kobietą secundo: mój facet, jak każdy prawdziwy mężczyzna ogląda w tej chwili mecz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
Hehehe, mojego właśnie próbuje oderwać żeby przyszedł ładną Szwedke zobaczył, ale powiedział, że woli mnie brzydką Polkę i nawet dupy nie ruszył. Także napisz ze Szwecji:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy hy hy..
... zerknijcie na tej samej stronie na facetów (killar) ... wszyscy z fryzurami jakby jeżdzili cały dzien z otwartym szyberdachem ha ha haaa......:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
raz tylko zacząłem i wypowiedziałem swą uszczypliwą co prawda ale zawsze opinię i ile zagorzałych obrończyń polskich piękności się znalazło no no no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestem
no, rain killer, udało Ci się mnie zaskoczyć, faktycznie nie napisałeś, zwracam honor :D A ciekawość to pierwszy stopień do.... :P W każdym razie, facet który od razu pisze o "polskich pasztecikach" jakoś tak wielkiej mojej sympatii nie wzbudza :O No ale co tam, moja skromna osóbka i tak Ci do pięt nie dorasta no bo przecież tak wysoko się cenisz....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
bo uogólniasz. Wszędzie są ładne dziewczyny i brzydkie, ale te w Polsce i tak są najładniejsze hehhe" najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"!!;) nie no w sumie mam to w dupie, ale nudzi mi się, bo wiecznie te mecze ostatnio a ja mam jakiś taki tydzień do bani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka killer
że żadna , ani z tej szwedzkiej, ani z tej polskiej dwudziestki by na Ciebie nawet nie spojrzała więc czym się tak podniecasz, lepiej idź szukać jakiejś brzyduli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
Wiesz no nie uroda najładniejsza co mi po urodzie jak przecie ona kiedyś zniknie a pozostanie osobowość i inne rzeczy dotyczące osobowości :) czołem paszteciki ide po was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestem
uszczypliwą??? raczej nieuprzejmą :P i krzywdzącą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
facetów top 20 miejsce drugie- o kurna jaki pasztet:P może szwedki są ładne, nie wiem. Ale facetów tutejszych jednak wole, ale beznadzieja... Szwedzi sami w stylu durch den monsun hehehe ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
PRZECIEZ ONE SA WSZYSTKIE TAKIE SAME.....NORMALNEIE U NICH NA ULICY CHODZI MASOWA PRODUKCJA WIDOCZNIE :D zadna znich sie nie wyroznia sposrod "kolezanek" hehehehe chyba ze przesciguja sie w rozmiarach :P...rozmiarach piersi of kors :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same przestylizowane cudaki na tej stronie,niemcy to jednak debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
takie to dziwne, bo właściwie to one wszystkie wyglądają tak samo. a moim zdaniem w każdym kraju znajdzie się taka dwudziestka...właściwie to chyba nie ma się czym jarać. Ja bym tam nie miała dobrego zdania o dziewczynie, która spędza pół dnia robiąc sobie makijaż, żeby potem zrobić sobie zdjęcie i zamieścić je w necie tylko po to żeby się do niego ślinili jacyś faceci. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×