Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga1980

Do mam po porodzie...

Polecane posty

Gość aga1980

Dziewczyny czy to normalne?,jestem 6 i pol tygodnia po cc,moj polog trwal 3 tygodnie (zaznaczam,ze karmilam niestety tylko kilka dni malutka).Wczoraj prawdopodobnie dostalam miesiaczke,ale...przerazilam sie bo leca ze mnie jakies gluty z krwia (sorki za szczegoly,ale inaczej nie moge opisac),chodzi mi oczywiscie o konsystencje miesiaczki.Co to moze byc,jakies pozostalosci,strasznie sie boje.Moj lekarz wyjechal telefon wylaczony,jestem z nim umowiona dopiero w sobote.Co robic?,moze niepotrzebnie panikuje,ale czy tak ma wygladac pierwsza miesiaczka po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się****
środek musi sie jakoś oczyścić . Nic strasznego się z tobą nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
a nie zauwazylas jakiegos nieprzyjemnego zapachu no i oczywiscie czy nie masz temperatury bo to juz by bylo bardzo niepokojace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela9966
ja tez mialamm cc pol roku temu, to normalne, organizm sie w ten sposob oczyszcza, to nic innego jak skrzepy pozostale w organizmie jezeli nie masz innym objawów to poczekaj samo minie a jezeli masz temp. lub bole brzucha to kontaktuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo po porodzie
hej ale dziewczyna jest juz 6 i pół tygodnia po porodzie!! doczytałayscie to ? a połog trwa 6 tygodni wiec wykluczone oczyszczanie .idź kochana do jakiegoś innego gina lub do szpitala niech zbadaja by upewnić sie ze nic złego sie nie dzieje .ja stawiam na okres,tym bardziej,ze nie karmisz prawie od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połóg trwa
około (!) 6 tygodni. Pierwsz po porodzie miesiączka może być nieco inna od zwyczajnej. Jeśli nie masz wyżej wspomnianych dodatkowych objawów, to nie ma powodu do paniki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem po cc.Pierwsza miesiączka też tak u mnie wyglądała.Organimz ocyszcza się z resztek.Następna już będzie normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×