Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwi123

pralka i zmywarka inox? Jaką wybrac?

Polecane posty

Gość a dlaczego pralka
też inox?? przeciez to lepiej kupić białą i zabudować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wzgledow
estetycznych nie polecam obudowy inox - widac wszystkie place, plamki, zacieki itp. trzeba sporo sie napolerowac zeby lsnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
inox pralka bo w kuchni bedzie koło zmywarki juz mam lodówkę i kuchenkę inox i jakos sobie radze z czyszczeniem:) dzieci jeszcze nie mam więc nie ma za dużo palców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi! A możesz zdradzić, jakiej firmy lodówę nabyłaś ? I czy drzwiczki sa z prawdziwej blachy, czy plastikowej imitacj? Też noszę się z zamiarem nabycia, ale lodówki na razie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez właśnie stal z
powłoka inox powoduje, ze tych palców nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
ja mam lodówkę Amiki i jestem bardzo zadowolona ( choc rózne opinie słyszałam) Nie dośc że nie była droga to naprawde super się sprawuje. Mam taką z trzema szufladami zamrażalnika. Myslałam ze to będzie za dużo ale okazuje się że ta trzecia to i tak tylko połowa więc jest ok. Naprawdę polecam. A kuchenkę mam mastercooka. troche gorzej z myciem ale jakos daję radę. Co do lodówki to nie jest jakaś tam malowana (takie są okropne). dlatego tez szukam zmywarki w inoxie. Pralkę to trudno niemalowaną znaleśc , ale wybrałam taką ładną Mastercooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zaluje ze mam ten
pieprzony inox i zalowac nie przestane,nie da sie tego cholerstwa utrzymac a jakims ladzie przy normalnym funcjonowaniu w kuchni jak przyjdzie czas na wymiane wracam do bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice teraz urządzają dom, sprzęty w postaci lodówki i zmywarki kupujemy do zabudowy, tak wg nas jest estetyczniej, a co do płyty i piekarnika, to chodzimy po sklepie i wszędzie przyciskamy paluchy i sprawdzamy, czy pozostały wieeelkie ślady - to najlepsza metoda na to, by kupić taki sprzęt, który nie będzie problemem w normalnym użytkowaniu :) aktualnie jesteśmy za Electroluxem, lub Bosh\'em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w sklepie AGD na zwiadach... Pan ekspedient z mocą orzekł, że najlepsze lodówy robi indesit . Zmywarki inox niestety nie było... A na allegro 2 tygodnie temu kupiłam płytę gazową do zabudowy firmy TEKA , inox oczywiście (też zaczynam powolną przemianę w inox - mam juz serdecznie dość emalii). Płyta relatywnie tania - 370 zł z wysyłką i naprawdę ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
farmwerka nigdy indesit moja mama ma zmywrkę - pospsuła się po miesiącu , następnie po dwóch i to jakaś poważna częśc. Jakośn uprzedziłam się, choć wiadomo że lodówki pewnie gdzie inndziej robią niz zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... też tak sobie myślę, że tu rozsądniej byłoby zaufać niemieckiej solidności :) . No to może Bosch, choć nietani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Ja bym poszła w coś mniej znanego. Osobiście polecam firmę Millenium AGD (http://milenium-agd.pl) Mam od nich i pralkę i zmywarkę i jeszcze lodówkę. Jakościowe są znakomite. Jeszcze nic się nie zepsuło i to nie tylko moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×