Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o matulko

ale mam ochote na sex od stycznia nic ... a teraz

Polecane posty

Gość o matulko
no wiesz po prostu nie mam partnera a bardzo mam ochote na sex a partner odrazu sie nie znajdzie i odrazu sex nie bedzie wiec ... tak jak pisałam pozostaje marzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
dziewczyny szkoda czasu na marzenia, bierzcie życie w wasze ręce, za młode jesteście na fantazje, zostawcie je na okres po 60 -tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
ja tez jestem niczego sobie, 55 kg, 168 cm i biust 75C, i tez nie moge narzekac na powodzenie i tak samo, jak Ty chcialabym kogos na stale, tylko niedlugo wyjezdzam na stypendium i niestety wiem, ze nikt nie bedzie na mnie czekal przez pol roku, a kolejnego pol roku bez sexu nie zniose. I tez odkrylam, ze mam ogromny temperament i kurcze mogabym to robic dzien w dzien. Tak bylo przez prawie 2 lata poprzedniego zwiazku, a od 2 lat niic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulko
terapia uzdrawiajaca czy zaspokajajaca czy moze odstraszajaca kosmate mysli i nature bo nie dajmy sie oszukac jak sie ma ochote to sie ma i ja nie bede ukrywała, oj lepiej było rok temu nie oddawac sie rozkoszy i jak sie było dziewica to sie tak nie chciałao a byłam do 22 lat wiec wytrzymałam i czekałam na tego jedynego, zjawił sie był oszukał i porzucił po roku czasu buuuuuuu a teraz oj terapia chyba konieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
skoro zapewniacie że jesteście takie super i na dodatek macie taki temperament, to nie rozumiem czemu tak długo nie miałyście faceta, skoro opowiadacie jak się za wami faceci oglądają na ulicy, to rozumiem że i próby dotarcia do was były, a skoro nie jesteście takie niedostępne, to jaki był powód tego, że nic nie było jesteście jednak pełne sprzeczności, może dlatego nikt się tak długo nie skusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulko
oj a ja jestem tu i chyba musze sie rozgladac za jakims porzadnym mezczyzna bo oszaleje ... nie dosc ze sama to spragniona i ogolnie bebe a z tym facetem nie jest łatwo oj nie co lepsze juz pozajmowane a odrzutkow nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
ja az tyle nie czekalam. Kurcze myslalam, co by tu zrobic. Mi teraz chodzi tylko i wylaczne o sex bez zobowiazn, ale jak pisalam, nie chce pierszego lepszego, ktory zaliczyl 20 lasek, no i musi na mnie dzialac, bo bez tego nic nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulko
a co do temperamentu to eh..... mi nawet tabletki nie obnizały choc troche napewno a teraz nie biore anty to juz w ogole czasem mnie nosi ... ale coz... napoczatku nie bylo tak zle myslałam ze wytrzymam a tu ta ochote sie wzmaga i wzmaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
a skąd jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
oj matulko--mam tak samo. Nie szukam jakiegos napakowanego kolesia, tylko mezczyzny, ktory by na mnie dzialal. I tyle. Czysto fizycznie. Ale niestety, rynek nie ma nic do zaoferowania, a ja rowniez nie wezme sie za odrzutka. pozostaje tylko marzyc, tyle, ze czasem mam wrazenie, ze zwariuje, tak bardzo mi sie chce.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulko
a ja własnie jestem niedostepna, nie musisz wierzyc ze jestem ładna ale nie jest ze mna zle a pragnienia wewnetrzne mam... tylko nie chce sexu bez zobowiazan ja ostani raz wspolzyłam w połowi stycznia i po zerwaniu zamknełam sie na cztery spusty w sobie i w domu a teraz powoli wracam do zycia zaczynam zyc i nie myslec o nim o nas o tym co było ... a pragnienie na sex jest xoraz wieksze ale nie zaspokoje tego kosztem swoich zasad swojej godnosci i szacunku chce najpierw kogos bliskiego i pozniej rozkoszowac sie sexem wiec jeszcze trzeba poczekac ale nie wiem jak sobie z tym radzic ... i z ta ochota straszliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulko
a ja własnie jestem niedostepna, nie musisz wierzyc ze jestem ładna ale nie jest ze mna zle a pragnienia wewnetrzne mam... tylko nie chce sexu bez zobowiazan ja ostani raz wspolzyłam w połowi stycznia i po zerwaniu zamknełam sie na cztery spusty w sobie i w domu a teraz powoli wracam do zycia zaczynam zyc i nie myslec o nim o nas o tym co było ... a pragnienie na sex jest xoraz wieksze ale nie zaspokoje tego kosztem swoich zasad swojej godnosci i szacunku chce najpierw kogos bliskiego i pozniej rozkoszowac sie sexem wiec jeszcze trzeba poczekac ale nie wiem jak sobie z tym radzic ... i z ta ochota straszliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
zapewniam Cie, ze bedzie coraz gorzej. NA mnie tez tabletki nie dzialaly, chociaz to, co teraz przezywam to jakies istne apogeum. Ech, gdzie ci mezczyzni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
zapewniam Cie, ze bedzie coraz gorzej. NA mnie tez tabletki nie dzialaly, chociaz to, co teraz przezywam to jakies istne apogeum. Ech, gdzie ci mezczyzni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
zapewniam Cie, ze bedzie coraz gorzej. NA mnie tez tabletki nie dzialaly, chociaz to, co teraz przezywam to jakies istne apogeum. Ech, gdzie ci mezczyzni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
zapewniam Cie, ze bedzie coraz gorzej. NA mnie tez tabletki nie dzialaly, chociaz to, co teraz przezywam to jakies istne apogeum. Ech, gdzie ci mezczyzni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulko
--------- widzisz ty chccesz bez zobowiazan a ja nie chce bez zobowiazan i tez nie chce napakowanego miesniaka ktory paraduje piekna fura po ulicy i myli ze jest boski chce mezczyzny normalnego mezkiego inteligentnego i opiekunczego i sie rozkoszowac sexem z nim eh.... marzenia ja z wlkp jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
ja juz przeszlam faze zapewniania sie, ze chce tylko powaznego zwiazku. Od 6 miasiecy mysle sobie: a co mi tam :) tylko jakos do tej pory nic nie wyszlo. Tez jestem niedostepna i nie potrafie powiedziec ot tak: chodzmy do mnie do domu. Wiec kurcze juz sama nie wiem, co mam zrobic. Jeszcze troche i bede chodzic po scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
ja juz przeszlam faze zapewniania sie, ze chce tylko powaznego zwiazku. Od 6 miasiecy mysle sobie: a co mi tam :) tylko jakos do tej pory nic nie wyszlo. Tez jestem niedostepna i nie potrafie powiedziec ot tak: chodzmy do mnie do domu. Wiec kurcze juz sama nie wiem, co mam zrobic. Jeszcze troche i bede chodzic po scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
to podajcie swoje nr gg, pogadać zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
ja juz przeszlam faze zapewniania sie, ze chce tylko powaznego zwiazku. Od 6 miasiecy mysle sobie: a co mi tam :) tylko jakos do tej pory nic nie wyszlo. Tez jestem niedostepna i nie potrafie powiedziec ot tak: chodzmy do mnie do domu. Wiec kurcze juz sama nie wiem, co mam zrobic. Jeszcze troche i bede chodzic po scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
to podajcie swoje nr gg, pogadać zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
albo przyślijcie je na właśnie utworzony przeze mnie numer 8413041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
no wydawało mi się że chciałyście właśnie takiej odrobiny spontaniczności, strach ogarnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoblek
pozdrawiam wobec tego i życzę dalszych pięknych marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
sluchaj, nie chodzi o zaden strach, tylko ja nie szukam sexu wirtualnego. Poza tym nie w moim stylu jest swintuszenie przez internet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×