Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość missing for a baby

Chcę dzidziusia...

Polecane posty

Gość missing for a baby

Od niedawna poważnie myślę o dziecku,rozmawiałam z moim narzeczonym (niedlugo się pobieramy),ale on chce to przesunąć w czasie, nie wiem ile... twierdzi,że rodzice wtedy będą musieli nam pomagać, a to nieprawda, poradzilibysmy sobie. Mamy wlasne mieszkanie, oboje pracujemy,średnia krajowa jest niezla.. Nie wiem dlaczego on jeszcze nie chce, smutno mi...kocham go,a chęć posaidania dzidziusia jest tak cholernie silna,że nawet nie jestem w stanie tego opisać.. do tego wszystkiego biorę jeszcze srodki anty,a wolalabym to zamienic na kwas foliowy... Chcę mieć dziecko i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj mi proszę
argumęty przemawiające za chęcią "posiadania" dziecka?? Bo ja jakos sie nie mogę zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missing for a baby
Nie wiem jak to opisać, po prostu czuję,że w najbliższym czasie chcę się spełnić jako matka, chcę się opiekować,troszczyć , kochać je,cieszyć się nim. Chyba macierzyństwo się u mnie odezwało :) Szkoda,że mój facet nie czuje tego samego. Sama sobie siedzę ze swoimi myślami...on jest obok , ale myślami gdzieś indziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missing for a baby
mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia29
ja mam 29 lat i jakos nie czuje potrzeby:( hmmmm, nie wiem co jest grane, zazdroszcze Tobie!! Bym chciała tak czuc jak Ty. Mój mąż raczej by chciał, ale mnie nie naciska bo jest Kochany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missing for a baby
a ja bym chciała, żeby mój facet CHCIAŁ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia29
a Ty zawsze byłas opiekuńcza czy ostatnio sie to w Tobie rozwinęło. ja dodam że jestem cholernie opiekuńcza, ale to nie oznacza że chce mieć dzidzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missing for a baby
w sumie zawsze lubiłam dzieci, ale teraz to juz chyba jakaś obsesja: w oczy od razu rzucaja mi sie koiety w ciąży albo z malutkimi dziecmi i tak bym chciała móc przeżywać to samo...:) niedlugo pobieramy się, na głowie niby mamy ślub, a moje myśli wcale nie wokół tego krążą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia29
zazdroszczę Tobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missing for a baby
eech, co z tego co czuję, skoro i tak teraz nie będę mieć dzidziusia...:( bo w tym cały jest ambaras,żeby dwoje chciało naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×