Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia25.00

Co można podac dzidzi 8 m-cy do jedzenia zamiast kaszki i mleka?????kto wie???

Polecane posty

Gość mamusia25.00

Moja corka przestała jeśc w ogóle sniadania i kolacje .Daje jej kaszke na mleku modyfikowanym.Jeszcze 2m-ce temu zjadała 200ml,a teraz 90ml.Obiady je normalnie.Dodam ze mała ząbkuje.... Czy moge czyms zastąpic kaszke???A mleka w ogóle nie pije.....Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj jej danonka albo jogurt, albo gerbera taki deser 2 rodzaje są :jogurt z owocami leśnymi, albo z innymi. Możesz jej zrobić budyń z mleka modyfikowanego z żółtkiem albo z owocami , albo kluseczki na mleku. Albo parówkę cielęcą. Albo jak owoce lubi to dawaj jej przeciery owocowe. Owoce mają dużo wapnia, możesz do nich też trochę mleka dolać. Mój mały tez mleka nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zamiast kaszki to Ci nie poradze, bo moj maluszek ma skaze bialkowa i tylko mleko modyfikowane wchodzi w gre, ale moge Ci pocieszyc, ze przy zabkowaniu tez przestawal jesc- i po np dwoch tygodniach wszystko wracalo do normy. Moze jest goraco dodatkowo i nie ma apetytu? A moze dostaje jakas przekaske wczesniej i poprostu nie jest glodna? Jak nie masz przeciwwskazan to sprobowalabym jogurcik albo serek, pewnie na poczatku najlpeiej jakis gerber czy bobovita z dodatkiem nabialu - ale jak mowie akurat w tej kwestii nie mam za wiele doswiadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×