Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mirkat

mam 3 nerki...

Polecane posty

Gość a ja mam2
2 serca ale sa zrośnięte i nie moge się jednego pozbyć, bo łączą je jakieś tkanki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamahalina
ja tez mam 4 nerki -co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxTCKxXx
Mam 15 lat i też mam 3 nerki . Leżałam w szpitalu na badaniach . Możliwe , że kiedyś moge mieć dialize , ale czuje sie Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
Ja również mam 4 nw\erki a wykryto mi to jakieś 14 lat temu i do tej pory nie miałam żadnych problemów jednak ostatnio czasami zdarzają mi się silne ataki bólowe, które nie trwają długo, ale jednak to boli i mam pytanie do aaaaaaaaaaaaaaaaajjjjj czy lekarz przepisał Ci jakieś leki w razie gdyby Ci się powtórzyły te bóle czy jednak nic z tym nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanily94
Ja też mam trzy nerki. W mojej rodzinie dziewczyny dziedziczą to po matce. Wcale mi to nie przeszkadza, a nawet sie z tego ciesze. Jakbym miala jakies problemy z nerkami to zawsze jest ta jedna zapasowa :), a jakby ktos z rodziny potrzebowal to moglabym uratowac mu zycie. To nic zlego. Ciesz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
ani chybi nadchodzi czas X-Men'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "trzy nerwki"
Także mam "trzy" nerki. Lewa o podwójnym układzie kielichowo-miedniczkowym. czy jakoś tak. U mnie nie było żadnych problemów. W internecie jest dużo o tym. Musisz tylko poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek:)
ja mam 4. a dokładniej w jednej dwie. mam badania bo nie wiedzą co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitta2a
Wlasnie dzis 45 lat 2 doroslych dzieci dowiedzialam sie ze mam tez 3 nerki...cale zycie okaz zdrowia...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajna
sprzedam nerke!!!!!!!!!!!723330590.Tylko sms.Oddzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRUJNERKOWIEC
DZISJAJ NA BADANIU USG WYKAZAZAŁO,ŻE MAM TRZY NERKI ,JEDNA PO PRAWEJ STRONIE ,DWIE PO LEWEJ ,NIEWIEM CZY TO DOBRZE ,CZY ZLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxniechgadaja
ja też mam trzy narki, wykryli mi jak byłam malutka, ale nigdy nie miałam z nimi problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekantek
nie ma co żartować z takiej sytuacji, nie bagatelizujcie tego, a bodźcie pod stałą opieką urologa. u mojej córki wiązało się to z jedną bardzo poważną operacją i jednym trochę mniej skomplikowanym zabiegiem. Oczywiście jak nic się nie dzieje to jest ok, taka uroda i można z tym funkcjonować, ale taki układ często powoduje różne patologie, co może prowadzić do niewydolności :( U niej jest zdwojenie po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 nerki i wóde mozna chlać potrójnie ! czajcie akcje ! AHHHH ZAZDROSZCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 3 nerki , dowiedzialam sie o tym gdy mialam 5 lat, zrobili mi operacjd bo dzialala mi tylko jedna , a dwie mniejsze musieli polaczyc ze soba zeby mogly normalnie funkcjonowac. Teraz wszystko jest dobrze :-) . Nie masz sie czym przejmowac, jestesmy wyjatkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sławomir peszka ten pilkarz ma podobno 6 nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj mi jedną... ja mam chore nerki i przydałaby sie chociaz jedna zdrowa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUŚ44
cześć. mam 12 lat rok temu dowiedziałam się o tym że mam 3 nerki. dwie lewe a jedna prawa . normalnie z tym żyję , ale czasami mam bóle i wtedy biorę no-spe i przechodzi bardzo szybko około 30 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczki
Witam... Dzisiaj sie dowiedziałam,ze moja roczna córeczka ma 3 nerki...( wybrałam sie z nią do lekarza bo ma problemy z pępkiem od urodzenia- co jakiś czas jej ropieje). Przyznam , ze spanikowalam.... I tak czytam te wasze komentarze i w koncu nie wiem czy mam sie denerwować czy cieszyć... Boje sie o nią i strasznie martwię !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasz22
mam 28 lat i od 20 uzeram się z tą trzecią narka mam straszne bule czasami aż nogi mi się uginają a od czasu do czasu tak mnie bierze ze przez dwa tyg nie mogę się ruszać mam już dość masakra a i nie piszcie głupot bo tej nerki nie da się sprzedać ani oddać komuś ja miałam badania w Anglii robione 2 razy i tak stwierdził profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizbona89
To daj jedną komuś kto niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJa
Wróciłamz usg i okazało się,że w jednej nerce mam podwójny ukm,a w drugiej POCZWÓRNY!Nie za dużo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdwojenie układu moczowego czyli wszystko x2 nerki miedniczki moczowody kielichy to uroda nerek ,nerki takie pracują prawidłowo ,ale mają potencjał do kamieni nerkowych ,moczowody lub kielichy w takim układzie mogą być poszerzone ale nizawsze, może występuje refluks lub wodonercze ,ponieważ organizm nie poradził sobie z pokładaniem tego wszystkiego jest to zdiagnozowane najczęściej u małych dzieci występuje ciągle kolka ,niekiedy gorączka,bakterie czyli zakażenia bardzo niebezpieczne ,białko ,leukocyty .refluxs zależy od stopnia oszczykiwanie moczowodu lub operacja przy pęcherzu .wodonercze bardziej niebezpieczne operacja przy nerce .o takie nerki należy dbać a przy pojawieniu się piasku zastosować odpowiednią dietę w zależności jaki rodzaj kamieni miał by się tworzyć najczęściej kamica szczawianowa lub szczawianowo wapniowa czeba wtedy uważać na szczawiany wapnia ,uważać witamina c by nie wytrącała szczawianów .dobrze brać magnez zapobiega piaskowi i witaminę b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR KATE ADAMS
Cześć wszystkim. Nazywam się Dr Kate Adams, jestem frenologiem w szpitalu Adams. Nasz szpital specjalizuje się w chirurgii nerek i zajmujemy się również kupowaniem i transplantacją nerek z żywym odpowiednikiem dawcy. Znajdujemy się w Dubaju, Turcji, USA, Malezji. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub kupnem nerek, skontaktuj się z nami przez e-mail: kateadams946@hotmail.com Moje pozdrowienie Dr Kate Adams Numer telefonu: +2348146161694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerki czyli 2 x2 po każdej stronie to zdwojenie należy dużo pić wody ponieważ mają dużo kanalików są różne 1x 2 niektóre mają 2 miedniczki inne nie takich nerek się nie wycina taka ich uroda mają jednak skłonność do szczawianów wapnia krystalizacji której zapobiega magne b 6 krystalizacja na przykład kryształy i szczawiany twożą się od glutaminianu sodu takie nerki nie lubią cipsów sztucznej żywności żurawiny labarber szczaw itp zależy jak u kogo witaminy C w tabletkach powoduje krystalizacje może dojść do uszkodzenia miąższu witamina c naturalna wskazana np acerola sok cytrusy należy sprawdzać co jakiś co się dzieje w moczu czy zjadane produkty np nie szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc! Czy masz trudności lub zadłużenie w obecnej sytuacji? W ten sposób damy ci możliwość podjęcia nowych kroków. Jako bogata kobieta czuję się zmuszona pomagać ludziom, którzy próbują im dać szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a ponieważ rząd zawodzi, będą musieli wziąć udział. Żadna kwota nie jest dla nas zbyt zła, a my ustalimy termin za obopólną zgodą. Bez niespodzianek, dodatkowych kosztów, ale tylko wartość umowy i nic więcej. Nie czekaj, aby komentować tę publikację. Wpisz żądaną kwotę, a my zwrócimy wszystkie opcje. skontaktuj się z nami już dziś pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×