Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska999

do mierzących temperaturke!!!

Polecane posty

Gość ciekawska999

Witam, moze tu mi ktos pomoze, bo na forum antykoncepcja, nik tni chce mi pomoc.. :(( Chcialam zapytac, Panie, ktore mirza regularnie teperaturke, ile czasu przed okresem obnirza sie temp. bo slyszalam,ze po owulacji jest ok 37.00 i utrzywuje sie do kilku dni przed miesiaczka. Ja powinnam jutro dostac okres, a mam 37,4.. czy moze to byc jakais mal obiaw ciąży??? Prosze o porade! z gory dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska999
tu tez mi nikt nir pomoze:(( ja nie wiem, do czego jest to forum,jak nikt nie chce doradzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi spadała na dzien przed okresem,teraz jestem w ciazy,wiec w razie co gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska999
petra--- gratuluje malenstwa!!! Rozumiem, ze zawyczaj spadala Tobie, dzien przed okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska999
aaa rozkojarzona jestem dzisiaj i nie przeczytalam dokladnie,ze napisalas,ze "spadała".. zobaczymy jak bedzie u mnie.. zaczekam do konca tygodnia, jezeli nie dostane miesiaczki,zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ktos kiedys tlumaczyl, ze brak miesiaczki + utrzymujaca sie temperatura to bardzo pewny objaw ciazy - nie wiem czy gratulowac czy pocieszac, na wszelki wypadek gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdze, ze tempka spadala mi jeden dzien przed okresem. w ostatnim cyklu nie spadla, a nawet rosla dalej, zrobilam tescik - pozytywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×