Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozala

Jutro ide do dentysty.... Czy moge miec znieczulenie?????

Polecane posty

Pewnie czeka mnie leczenie kanalowe i wogole strasznie mam slabe zeby. Jestem w 20tc Czy znieczulenie nie bedzie jakims zagrozeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Znieczulenie możesz mieć w 2 trymestrze. W pierwszym i i trzecim o ile mi wiadomo nie wolno znieczulać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________-------
mkk chyba masz racje, ja byłam w 5 tyg. jak poszłam do dentysty na leczenie ze znieczuleniem - efekt ciąza obumarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalle
ja bylam w ciazy i nie moglam miec a zab mi tak napuchl ze ryczalam z bolu.wiec nie mozna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej powiedz to lekarzowi a nie kobietom na forum.....co my mozemy.... mnie moj stomatolog przed podaniem znieculenia pyta czy nie jestem w ciązy...twoj nigdy cie nie pyta.... sama pomysl ze dla zdrowia dziecka MUSISZ powiedziec a jesli on wie co poradzi cos innego jesli nie bedzie mozna podac znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
mój dentysta yważał,że są preparaty które wolno podawać ciężarnym...w 14tyg miałam kanałowe więc często podawał mi znieczulenie....Moja córeczka urodziła się zdrowa,a ciąża przebiegała prawidłowo.... Natomiast bezwzględnie musisz powiadomić o ciąży swojego lekarza!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-kajka
powiem tak: w pierwszym trymestrze ukruszyl mi sie zab, musial zostac usuniety zadzwonilam do mojego gina, powiedzial, ze spokojnie moge miec usuniety zab w znieczuleniu, bo bardziej niebezpieczna jest ewentualna infekcja i rozszerzenie jej na caly organizm uprzedzilam dentystke o ciazy, ona zmodyfikowala znieczulenie: mniejsza dawka, bez skladnika zmniejszajacego krzepliwosc krwi i wszystko jest ok masz watpliwosci? poradz sie lekarza ja dzieki temu bylam spokojniejsza i wszystko przebieglo bez niepotrzebnych obaw trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi, oczywiscie,ze bede rozmawiala z lekarzem :) o ciazy nie musze urzedzac, bo brzuch mam jak w 8 miesiacu, a to dopiero 5, tylko,ze bez znieczulenia nie dam sie dotknac... dzieki i pozdrawiam, a ja lece do dentysty :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×