Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

zapytam was na śmierć

Polecane posty

1. Jest coś złego w tym, że 22 letni chłopak, który nie ma dziewczyny ogląda erotykę? 2. Czy pierwsze współżycie seksualne to wielki przełom w życiu? 3. Można nie umieć uprawiać seksu? 4. Można tak bardzo wstydzić się uprawiać seks, że uniemożliwi to podjęcie współżycia? 5. To, że chłopak się masturbuje powoduje potem przedwczesny wytrysk podczas seksu? Przecież jeśli się nie masturbuje to ma dużo większe nierozłądowane napięcie, szybciej się podnieca a jak bardzo często się mastrbuje to potem ma nawet problemy z podnieceniem się. Mi wydaje się, że ten pomysł, że masturbacja powoduje przedwczesny wytrysk jest nie tylko błędny ale może być wręcz odwrotnie. Jednak pytam was, pewnie wiecie lepiej ode mnie. 6. Nie wstyd wam, że uprawiacie seks? Wychodzicie potem na ulicę, patrzycie ludziom w oczy a wcześniej takie brzydkie rzeczy robiłyście i robiliście w domu. Narazie to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disgusting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie 2.tak 3.to samo przychodzi w odpowiednim momencie. 4.nic na siłe, jeśli spotkasz odpowiednia dziwczynę i bardzo jej zapragniesz...nie bedziesz sie wstydził....nawet o tym nie pomyślisz. 5.z masturbacją...to raczej faceci niech sie wypowiedzą....ja nie bardzo wiem 6. nigdy nie było mi wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec wg mnie:1.Nie2. Eeeeta, tylko tak sie gada3. Nie, to jak z jazda na rowerze jest:)4.Hmmm, mysle, ze to mozliwe, ale zaufana, kochajaca partnerka powinna zalatwic sprawe:)5. Na moje oko to mzoe spowodowac brak wytrysku przy sexie ( w niektorych przypadkach), ale pewnosci nie mam.6.NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:DNarazie to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie,po szóstym Twoim pytaniu wnioskuje ze z toba juz tragedia:))))))))))))wstyd?taczej na odwrót:))))))))))))bierz sie za siebie i szukaj baby bo wariata z siebie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wie nikt
..chyba już pomieszania dostałeś z tego braku kobiety. Bierz pierwszą lepszą laskę i kończ z tymi kretyńskimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoszywającySię
..o kutwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
ja np nie wiem jak kobieta robi laske facetowi i liże go gdzieniegdzie a potem całuje swoje dzieci przed wyjsciem z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calinka
1.Chyba nie ma.Bo nakazdego przyjdzie kolej. 2.Dla niektórych tak 3.chyba nie bo kazdy umie na swój sposób 4.tak 5.Nie bo masturbacja opóżnia wytrysk. 6.Napoczątku bylo mi bardzo wstyd co ja zrobilam i wogóle a teraz juz tak nie ma.Jest poprostu fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czekamy na nowy zestaw :P ten juz mi sie znudził :D no co jeszcze cie nurtuje?.....gadaj śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, no chyba wypadałoby zacząć się wstydzić... :O O matko!!! To ja nawet nie wiedziałam, że ze mnie taka bezwstydnica!!!. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra więc tak: 1. Gdybym nie był anonimowy byłobymi wstyd, dlatego tylku tu zadaje takie i jeszcze gorsze pytania:) 2. Hmm nie w internecie? Nie w telewizji? Hm no..raz siostrę cioteczną to bylo juz ladnych pare lat temu ale..slabo bylo widac i niestety zanych szczegolow nie zobaczylem, poza tym balem sie ze sie zorientuje i szyko zrezygnwalem.. jak bylem mlodszy to mame ale..staralem sie tego nie robic w koncu to mama, 3. Hm nie jesc? No prawie miesiac zdaje sie ze mozna a slyszalem o ludziach ktorzy podobno latami nic nie jedza ale nie weim czy to prawda, nie pic? :) Np mój kolega nie pije choć już wiele osób go do tego namawiało;) Inne czynności?:) 4. W jakim sensie? Byc na-go? Kiedys sie nie wstydzilema le stwierdzilem ze powinienem zaczac i teraz sie juz nalezycie wstydze;) 5. No nie a bo co? 6. Raczej nie wyprozniam sie w publicznych szaletach. Jesli juz to odcecam tam te no \"ziemniaki\" ;) Tak przy okazji to zapomnialem dodac, ze jak pieknym dziewczynom nie wstyd robić coś tak obrzydliwego jak.....\"kk..ku... kupa\".....a fe....no ale ..cóż..dziewczyny nie są jednak takimi ideałami za jakie je kiedys mialem i wlasnie dlatego teraz juz wierze ze bede mial dziewczyne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochac kogoś ...
i kochać się z kimś kto jest dla ciebie tą jedną jedyną naj... naj... naj... osobą - na pewno to nie jest wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinumorawore
a co w dzisiejszy czasach robi się zamiast kupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinumorawore
To znaczy, że nie nadają cię do seksu, więc są do dupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×