Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m

2 tabletki mniej

Polecane posty

Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m

Czy moge wziac 19 tabletek zamiast 21 bez żadnego ryzyka? (Logest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
mam nadzieje ze sobie zartujesz z tym pytaniem. To nie zlosliwa uwaga tylko zdziwienie3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem
zdziwiona takim glupim pytaniem-sorry ale zupelnie nie rozumiem jak ktos moze czuc sie na tyle doroslym by brac tabletki anty a jednoczesnie byc takim gowniarzem zeby zadawc takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsgdfhj
do tez jestem---> dokladnie o tym samym myslalam. Ja zanim wzielam pierwsze tabletki wiedzialam o nich wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem
zgadzam sie -ja tez bardzo duzo naczytalam sie o tabletkach zanim sie na nie zdecydowalam i nie przyszlo by mi do glowy zadawnaie pytan w stylu : czy moge brac co druga tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m
Nie prosilam o takie odpowiedzi, gowniarzem tez nie jestem, troche kultury prosze. W ulotce wyraznie pisze, ze w przypadku zapomnienia jednej pigulki w 3 tygodniu, mozna nie wziac kolejnych, nie stosujac dodatkowych metod antykoncepcyjnych. Jestem w podobnej sytuacji, wiec prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m
Czytaj ze zrozumieniem, nie pytalam czy moge wziac co druga tabletke, tylko czy moge nie wziac 2 ostatnich tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsgdfhj
tez jestem podala przyklad glupich pytan. Jesli nie rozumiesz co pisze na ulotce to prosze nie3 pytaj w internecie bo skutkiem takich pytan moze byc ciaza. Jesli czegos nie wiesz zadzwon do swojego lekarza i zapytaj. Mozesz rowniez zapytac w aptece. Mnie by nawet do glowy nie przyszlo pytac o takie rzeczy w Internecie na forum:/ I nie pisz nam o kulturze bo przeciez Cie nie obrazalysmy. Nie tylko nie wiesz jak zazywac tabletki ale rowniez nie rozumiesz znaczenia słowa kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m
"...a jednoczesnie byc takim gowniarzem zeby zadawc takie pytania" Tak, masz rację, nie rozumiem :o . Jesli chcecie krytykować za zadane pytanie, bez zamiaru odpowiedzi, to proszę nie odpisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem
NIE NAPISALAM ZE tY AKURAT JESTES GOWNIARA TYLKO ZE TO BYLO GOWNIARSKIE PYTANIE..a w kolejnej wypowiedzi podawalm tylko przyklad glupiego pytania wiec skoro zakladasz topik to czytaj dokladnie wypowiedzi osob ktore racyzly na ten topik zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m
ok. Skoro raczylas zajrzec na założony topik to odpowiadaj na zadane w nim pytanie, a nie krytykuj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja
pierdole... to forum jest po prostu zajebiste. Nic dziewczynie nie odpowiadają na pytanie tylko sie wymadrzają. Wolą sie napisać ponabijać niz dziewczynie normalnie odpowiedzieć. Same jestescie głupie. Co do pytania. Tak mozesz przerwać, ale nie jest to zalecane bo moze dojśc do zakłocen. Zawsze lepiej przyjąć te dwie tabletki wiecej z kolejnego opakowania niz skrócić o dwie tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak musisz to mozeszto zrobic. po prostu nie bierz 2 ostatnich tylko zrob od razu 7 dniowa przerwe. po niej kolejny listek jesli jest to sporadycznie to mozna tak zrobic - perzyspieszasz tym samym krwawienie i o te 2 dni szybciej bierzesz nastepny listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_s_e_u_d_o_n_i_m
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×