Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wuzetka1969

chce napisać książke

Polecane posty

mój chlopak chce zostać pisarzem,duzo czyta,sama nie wiem,czy mam go w tym wspierać,takie mi się wydaje to nie realne marzenie. Jest to cel jego zycie,obiecuje mi ,że będzie miał z tego utrzymanie. Co o tym mysleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka....
daj mu szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannawdowa
A ma o czym pisać? To, że dużo przeczytał, to nie znaczy, że sam ma coś do powiedzenia. Ale życzę powodzenia. Byle to było po polsku bez "łaciny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałby napisac absolutny bestseller, żeby utrzymać siebie i ciebie. W Polsce mało sie sprzedaje i mało sie zarabia na pisaniu, to może byc tylko zajęcie dodtkowe, Młodzi pisarze maja bardzo ciezko. Jasne, zachęcaj go, ale niech sie nie ogranicza tylko do tego zajęcia, bo umrze z głodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałby napisac absolutny bestseller, żeby utrzymać siebie i ciebie. W Polsce mało sie sprzedaje i mało sie zarabia na pisaniu, to może byc tylko zajęcie dodtkowe, Młodzi pisarze maja bardzo ciezko. Jasne, zachęcaj go, ale niech sie nie ogranicza tylko do tego zajęcia, bo umrze z głodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mysle jak Ty,to cięzka sprawa,tematów ma wiele. Wyszedł z depresji i chce o tym napisać,aby inni mogli skorzystać, na jego przykładzie sie uczyć-taki poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo dobrze, niech pisze, wspieraj Go. Nawet jak nie będzie to bestseller, to będzie miał chłopak satysfakcje. Napisać książkę to coś wspaniałego, świadczy o wrażliwości i inteligencji człowieka. Tak uważam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa porada
Tylko go wspierać,niech wierzy w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×