Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nuila

Rexona dla nastolatek

Polecane posty

Gość Nuila

Co myślicie? Ja uważam, że to kolejny słodki, beznadziejny, tani dezodorant. Takie dziewczyny się tym wypryskają, a i tak będą śmierdzieć potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indigo
A niby czemu dla nastolatek wymyslaja jakies deodoranty? jak jest ogolem to ogolem podzial tylko dla kobiet i dla mezczyzn a nie jakies dziwaczne podzialy moze bedzie jeszcze dla dzieci i staruszkow!!! ???? A co struktura potu nastolatka rozni sie od tej czlowieka starszego>? bo nierozumiem? kolejny non sens , manipulacja i chwyt reklamowy bleee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra dla natolatek
oraz dezodoranty dla nich NICZYM sie nie różnią od skóry innych ludzi i dezodoantów!!!Tą Rexonę dla nastolatek wymyślona po to aby przyciągnąć nstolatki do tego produktu,wiadomo,że nastolatki są ogromną częścią klientellii a więc ta Rexona to chwyt marketingowyreklama aby przyciagnąć do siebie nastoletnich konsumentów:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Skóra nastolatek, nastolatków, pań w średnim wieku, panów w średnim wieku, staruszków... No i czego oni nie wymyślą? Moje znajome (koleżankami bym tego nie nazwała), które używają podkładu zamiast mydła od razu się na to rzuciły... :/ Bo kosztuje siedem zł. A ja wolę jakiś lepszy dezodorant. Bo nie jestem fajna, kul i trądy. I nie śmierdzę! A co.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nuili
zapomnialaś dodać też dżezi:-PJa też nie jestem kul,trędi i dżezi bo nie uzywam NOWEJ Rexony dla nastolatek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Jasne nie jesteśmy kul nie używamy Rexony. Ani tanich dżemów do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
No Adidas jest dość dobry. Dla pocących się intensywnie Vichy ma coś w ofercie (dezodorant w kremie). Dla mnie też Nivea. Ja myślę, że każdy ma inną skórę i powinien dobrać indywidualnie. Założyłam topic gdzie poruszyłam temat dezodorantów i mam nadzieję, że ktoś odpisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
To jasne, że ta Rexona dla nastolatek to zwykły chwyt reklamowy. Ja używam Lady Speed Stick w żelu i jestem dość zadowolona. Dobry jest też dla mnie dezodorant Rexona Oxy i nowy Fa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
U mnie Rexona zostawiała białe ślady i śmierdziałam po niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
No właśnie a jaki jest Lady Speed Stick? Muszę kiedyś sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Uuuu... To kiepsko... A jaki masz? Może gdybyś spróbowała w innej formie nie byłoby tych krosek? A jak z zapachem? Nie jest duszący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach jest bardzo ladny :) jzu prawie wszystkiego proobwalam ale sie strasznie poce macie moze jakeis domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
A woda z sodą? Podobno przemywanie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whenthestrangercalls
ja mam wresję tropical.no i cóż , nie śmierdzę po niej raz, piskam się pod pachami a nie cała, bo czytam co jest napisane na opakowaniu.jak dla mnie jest skuteczna i poręczna , bo ma dosć małę opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Do skrzywdzonej. Nie innych nie znam. Ale moze coś tam się znajdzie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whenthestrangercalls
a co do ceny to jest podobna do ceny adidasa czy nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Nie nie jest podobna, bo w Drogerii Naturze kosztuje 6,99 Nivea i Adidas ponad 10. Nie wiem, ale ja myślę, że na lato taki dezodorant to dno. Wiesz że człowiek przyzwyczaja się do zapachu swojego potu i moze go nie czuć? Trzeba uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
Lasy Speed Stick ma ładne i dleikatne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Czyli kupię sobie Lady Speed Stick, albo Adidasa. Nie wiem jeszcze się zastanowię. Może jednak być sło macz cul i kupić rexonę ;p No nie nie zrobię wam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Spróbuj tej sody. A dla ciebie, który dezodorant jest mimo wszystko naj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
A jest jeszcze coś jak Antidral i Etiaxil. Pierwszy kosztuje 15zł a drugi 50zł poszukaj czegoś o nich, podobno są dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×