Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nuila

Rexona dla nastolatek

Polecane posty

Gość Nuila
Ja mam Rexonę crystal. Ona jest taka crystal jak ja kul i terndi. Zostawia plamy! I na mnie nie działa. Wolę Adidasa. Tak w ogóle to bardzo na temat rozmawiamy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzozka
ja uzywam rexony i jestem zadowolona a co do Ciebie SKRZYWDZONA to proponuje pic szałwie napewno pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie poce , gole i tak sie poce ;( neistety ;( a to jest bardzo krepujace ;( macie jakies jeszcze znane sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może powinnaś iść
do dermatologa,może da Ci skierowanie na badania hormonalne,nadmierne pocenie może być spowodowane zaburzeniami ormonalnymi,idź do lekarza,choćby nawet rodzinnego i powiedz mu o swoich dolegliwościach.Nie bagatelizuj tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie ze stresu i ze
zdenerwowania:-oMimo wszystko powinnaś pojść do lekarza,może przepisze Ci on jakieś śodki na uspokojenie i zaleci odpowiednie antyperspiranty skoro te najpopularniejsze nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam tego dezodorantu i jestem bardzo zadowolona! nie zamienia się wcale po trzech minutach na beznadziejny zapach, wręcz przeciwnie, trzyma długo i ma taki świeży miły zapach, naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
No dobrze, ale co będzie po sporcie? Kiedy mocniej się spocisz? Na damskiej torebce czytałam recenzję dezodorantu Concertino (czy jakoś tak... Kapcie z głów! przecież ten dezodorant z kiosku kompletnie nic nie daje! Dezodorant to nie perfumy. Jest w nim coś co ma się liczyć po za zapachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari_laska
Ja myśle że to spoko zapach nie wiem o co wam chodzi a dla nastolatek zrobili bo one nie sigaja jeszcze po perfuly a ten dezodorant zapewnia zapach nie tylko w miejscu potu!! nie wem o co wam chodzi jestescie przewrazliwieni i tyle!! kto jest po mojej stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska
no ja tez zaczełam urzywac rexone...ale cos nie działa;/ chyba bede mosiała wyprobowac inny ale jaki??bo niewiem pozdrowka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkiszon
u mnie rexona zawsze swietnie sie sprawdzala, w odroznieniu od innych dezodorantow niestety. ostatnio kupilam sobie sztyft z ich nowej serii skin care i jest rownie dobry...nie mam problemu z plamami, pachnie neutralnie dzieki czemu nie gryzie sie z perfumami, a dla mnie to strasznie wazne bo z zasady nie uzywam zapachowych kosmetykow do pielegnacji ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururuu
mam do was pytanie ! nęka mnie cały czas ten tekst , nie potrafie go znaleźć, moze wy mi pomozecie. jest taki tekst który zaczyna się jakoś tak: mam do Ciebie pytanie , zastanów się 2 razy zanim odpowiesz , mam nadzieje ,ze to nie zmieni realcji między nami. takie typowe wkręty , a na końcu jest ... a to pytanie to : CO ROBISZ ? ;D taki dośćwkręcajacy tekst. pomóżcieeeeee !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×