Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulQa

wielki bol

Polecane posty

Gość anulQa

Czesc , psize tutaj bo mam problem i mzoesz moglaby ktoras z was mi pomoc. Otoz bylam zmuszona do seksu i bylo to na "sucho ", bylo to ponaad rok temu , a jak chce wspolzyc albo ktos chce mnie peiscic to mnie tam boli, piecze i szczypie.Poradzcie mi co mam zrobic?prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama suchość, to jeszcze nie taki problem - tu sprawę załatwi żel nawilżający. Żel Feminum w aptece - ok. 15 zł. Dobrze byłoby, gdybyś wybrała się do ginekologa (skierowanie nie jest potrzebne) i powiedziała mu to samo, co nam przed chwilą. Może potrzebujesz jakiegoś leczenia? Może on uzna, że oprócz pomocy dla ciała jest Ci również potrzebne wsparcie psychiczne? Fajnie byłoby, gdyby lekarzem była kobieta, ale nie jest to aż takie istotne. Nie znam Cię , ale zrobiło mi się Ciebie bardzo żal. Trzymaj się i pamiętaj, że czasami przyda się pomoc. Nie staraj się radzić sobie ze wszystkim sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
tylko ze ja mam dopiero 16 lat :( a to bylo w maju tamtego roku ,mozna powiedziec ze to byl gwalt.Probowalam juz pare razy , facet mnei podniecil bylam wilgotna wszedl troszke i juz strasznie bolalo nawet jak wkladal palca, a jak uzywam tamponow to nic mnei nei boli. Niektorzy mowia zem oge byc jeszcze dziewica?ale czy ja wiem , ten bol jest taki jak wtedy co ten gosciu przebijal mi blone na sile, nawet jak uciekalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko dzieciaku - może Cię łajdak uszkodził. Może przydałoby się powiedziec mamie. Ktoś powinien Cię zbadać. Doprowadziłaś mnie do płaczu. Nie mogę spokojnie czytać tego, co Cię spotkało. Mama nawet jeżeli Cię spierze za lekkomyślność - i tak zapłacze nad Tobą i pomoże. Spróbuj jej o tym powiedzieć i poproś, by Ci pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
tylko ze on pozniej chcial mnie jeszcze szantazowac,ja sie boej i nie powiem rodzica, facet mnei wysyla do ginekologa ,ale ja tu u nas nie podje bo tu kazdy kazdego zna.Chce isc do wiekszego maista ale to prywatnie i sama nie pojde.Ale troszke boje sie tej wizyty bo juz sama nei wiem czy jestem dziewica?bo niektorzy mowia ze mgoe nia byc w co watpie, ja naprawde sie boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
czy ja mgoe byc na cos chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama z tym
pedofilem nie poradzisz. Powinien siedzieć za to, co Ci zrobił. Rodzice mają więcej rozumu od Ciebie. Poradzą! Nie rób nic sama, bo możesz sobie całe życie spaprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
on nawet swoja laska szantazowal ;( tylko on uwaza z,ze to moja wina bo sie z nim spotkalam i gadalam z nim na gg ze niby to zrobie a na zywo niechcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama z tym
Możesz być chora niestety. :( Naprawdę po to są rodzice, by Ci pomogli!!!! Choroby: kiła, rzeżączka, AIDS, opryszczka, grzybica. Twoja psychika też ucierpiała. Chcesz się zachowywać jak dorosła, a jesteś jeszcze dzieckiem. Zrozum to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
oni mi nie pomgoa,mam ostatnio z nimi zly kontakt, a jak mozna rozpoznac te choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
anulQa sprawa jest powazna, proponuje wtajemniczyc w to co sie stalo rodzicow, sama sobie nie poradzisz. Poza tym naprawde warto ukarac tego goscia, jesli czuje sie bezkarny moze nadal takie rzeczy wyprawiac. Z jakiego wojewodztwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama z tym
W ubiegłym roku byłaś w takim wieku, że powinien iść do więzienia. On wykorzystuje Waszą naiwność. Tak robią pedifile (zboki). Oni nawet 8 letnim dzieciakom wmówią, że to ich wina, bo same chciały. Nie bądź taka naiwna, bo to ich stary sposób.Szukaj pomocy u dorosłych!!! Uwierz mi, że masz jeszcze dziecinny sposób widzenia świata!!!!! Uwierz!!! Powiedz rodzicom. Nie zjedzą Cię!!! Wiedzą, że jesteś młoda i głupia. Rodzic zawsze dziecku pomoże. To instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Napisz z jakiego jestes wojewodztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
raczej moze sem dzieckiem ,ale mysle troszke doroslej , ejstem z wielopolski , tylko ze wtedy juz mialam ukonczone 15 lat wiec juz nie jest karalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Czyn jest karalny poniewaz bylas zgwalcona, nie wazne ile mialas lat. proponuje zadzwonic do telefonu zaufania, anonimowo i pozniej podjac decyzje: Niebieska Linia - infolinia Ogólnopolskiego 0-801 1200 02 (10-22, w niedziele i święta 10-16, płatny tylko pierwszy impuls) tel. 0800-130-334 policyjny telefon zaufania Kalisz: Telefon Zaufania tel. 57-50-54 988 (dni powszednie) mlodziezowy telefon zaufania - nie wiem czy czynny w Twoim rejonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
dziekuje ale ja mu to wybaczylam , chce o rym zapomnac, tylko chce wiedziec co mi dolega ;( moge miec nadzerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć wszystko...musisz iść koniecznie do lekarza. Nie zwlekaj z tym. Jesli nie chcesz nie musisz mu nic opowiadać, po prostu się zbadaj i powiedz, że od roku masz taki problem jaki masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
lepsza kobieta czy mezczyzna?jak bedzie wygladac taka wizyta? jakei sa objawy nadzerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej idź do kobiety. Będziesz musiała rozebrać się od pasa w dół, usiąść na specjalnym fotelu z rozwartymi nogami. Lekarz założy rękawiczki i cię zbada. Byc może ne będzie używał wziernika - bo jestes młodziutka i mówisz, że cię to boli. Powinien zrobić Ci też cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz dylemat
Sory, ale znowu taka święta to Ty też nie jesteś. 16 lat, a już chce współżyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
cytologie czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisz jej problem, powiedz, że Cię boli i piecze. Jesli trafisz na miłą osobę, to powinna pomóc. Może napisz o jakie miasto chodi, może ktoś Ci poleci dobrą panią ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
ja szybko dojrzalam wiec nie jestem takie dziecko ,mam piersi i meisiaczkuje od 4 albo 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Wiesz chodzi jeszcze o to ze on moze robic takie rzeczy nadal, mozesz zadzwonic anonimowo na policyjny telefon zaufania opowiedziec wszystko, podac jego dane i jesli zrobi to innej dziewczynie bedzie wieksza szansa na ukaranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytologię, czyli na takim patyczku z watką zbierze ci trochę wydzieliny z pochwy ze środka i da do zbadania pod względem bakteriologicznym. To nic wielkiego, nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
Kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
on robi takie rzeczy, byl ze swoja laska ponad rok i juz wspolzyli mial jej nagie fotki i jak sie rozstali to szantazowal ja , meczyl psychicznie np. umieszczal jej fotki znajomym i wysylal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga anoulQo
nie, anulQo...az taka dojrzala nie jestes... uwierz.... i jezeli przez poczucie "swojej doroslosci" napytals sobie biedy, to daj sobie doradzic przez dorosle osoby. Wybaczylas mu?......... a jezeli on to robi innym dziewczynom... mialas 15 lat? a kto ci powiedzial, ze to nie karalne? On?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, nie możecie naciskać na nią, żeby to komuś zgłosiła. Rozumiem, że może to robić ktoś bliski, kto ją będzie wspierał, kto będzie z nią cały czas, pomoże przez to przejść. Ale was nie będzie przy niej, a to naprawdę jest trudne. To mała miejscowość, jej rodziców też nie znacie. Nie wiecie jak to się skończy, i jak będzie przebiegać, kim jest ten facet wogóle. Oczywiście lepiej by było,żeby ten facet za to odpokutował, żeby nie robił tego więcej. Ale to nie jest takie hop siup i po sprawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulQa
jak jest ukonczone 15 lat to juz chyba nie jest karalne?juz sie od neigo nieodzywam nie chce miec z nim nic wpsolnego, drugi raz sie zn im spotkalam bo wkrecil ze moge isc na modelke i ze porobi mi zwykle fotki znow zaczol sie dobierac blee i mnei rozbierac powiedzialam mu ze nei chce wspolzyc powiedzial ze tego nei zrobi a jednak zrobil ;( ale udalo mi sie jakos od niego uwolnic i sie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×