Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podyplomówka

Studia podyplomowe ?

Polecane posty

Gość podyplomówka

Dwa lata temu skończyłam studia ekonomiczne, dokładniej finanse i bankowość, ale są to tylko studia licencjackie, wiadomo jak jest u nas z pracą i jak pracodawcy cenią sobie licencjat, dla nich to nie studia jeśli nie napisałeś magisterki .. stałego zatrudnienia nie mam i dlatego przeglądam oferty studiów podyplomowych, chcę wybrać coś co da mi większe możliwości i szanse na rynku pracy, coś co się naprawdę przyda. Pytanie do osób, które pokończyły podyplomówki lub są w trakcie nauki, co byście doradzili ? Jak wyglądają takie studia podyplomowe, czy muszą być ściśle związane z wcześniejszym kierunkiem studiów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się chętnie dowiem
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci cosik
wydaje mi się, że na studia podyplomowe przyjmuje się ludzi, którzy juz ukończyli magisterskie. lepiej rozejrzyj się więc za magisterskimi uzupełniającymi, a dopiero potem za podyplomowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfr
no wlasnie... najpierw uzupelniajace studia-musisz miec dyplom... a potem studia podyplomowe-jak sama nazwa mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podyplomówka
Na stronie uczelni wyczytałam że studia podyplomowe można zacząć mając również dyplom licencjata - więc jak to w końcu jest !? dzięki za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszuukuukujaca
na niektore studia podyplomowe przyjmuja po licencjacie. ale na wiekszosci jednak potrzebne jest magisterium. przychylam sie do opinii wczesniejszych. lepiej wiperw zrobic uzupelniajace magisterskie (bo sa wazniejsze) a dopiero poznije myslec o podyplomowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyżej
Niektóre uczelnie przyjmą bez mgr, tylko że mgr jest bardziej w cenie i jest konsekwentnym, logicznym kolejnym krokiem po licencjacie - czemu więc chcesz zmienić kolejność i zrezygonować z najcenniejszego etapu studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistka v
ja tez chcę robic podyplomowe.. tam gdzie sie wybieram przyjmują po licencjacie.. ja dlatego wybieram podyplomowe bo są a) tańsze, b) jest ich wiekszy wybor - nie znajde takich mgrktóre by mnie interesowały a podyplomowe owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka167
a ile semestrów trwają podyplomowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle jak mysle
nie zawsze to co tańsze bardziej się opłaca. Zrobilyscie raz skrot wybierając licencjackie, teraz chcecie robic kolejny. jak dla mnie bez sensu. Zadne liczące i mające znaczenie studium podyplomowe, nie przyjmie was bez magisterium, więc nawet jak znajdziecie, to bedzie raczej takie byle co. I znow rynek pracy zweryfikuje wasze wybory, ale decyzja nalezy do WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggggggggggg5
eeee, do JA TAK MYSLE JAK MYSLE, to co anpisalas jest bardzo obrazliwe - co tzn "..zrobilyscie raz skrot wybierając licencjackie, teraz chcecie robic kolejny" ??? teraz zostalo wprowadzone nowe prawo odnosnie studiow mgr nawet jesli jestem na mgr musisz po 3 latach obronic licencjat - wiec to wcale nie byle studia skoro taki nacisk jest na nie kladziony.. pomysl tez ze niektorych nie stac na mgr a licencajckie są w wiekszosci miast i wiecej osob ma sposobnosc uczyc sie w trybie dziennym na takich uczelniach , tymczasem gdyby ich nie bylo nie mieli by sznsy na studiowanie jesli w ich miescie otworzyli tylko studia lic. pomysl zanim nastepnym razem powiesz cos glupiego.. tyle za to wiem ze ty mgr napewno nie skonczylas ( ani nie masz szansy ich konczyc, jesli skonczylas to zle swiadczy o twojej uczelni - ze dal dyplom takiemu ignorantowi ).. wpolczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ja tez chce
ale nie widze dla siebie dpowiedniego kierunku, poza tym one sa cholernie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ja tez chce
dowiadywalam sie teraz bardzo namietnie i dowiedzialam sie ze nie kazdy kierunek mozesz konczyc po tym co skonczylas jesli cos cie zainteresuje musisz sie pytac czy z tym wyksztalceniem mozesz sie zapisac ale jednak przychylam sie do poprzednich rozmowcow bardziej oplaca sie skonczyc w twojej sytuacji mgr ale nie sama musisz zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ja tez chce
czy jest sens zaczynac studia podyplomowe czy zaczac nowy kierunek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×