Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

machete

Aniuha8 no wiesz...

Polecane posty

uuu no ale mialas inne, tamtych nie masz? tu tez sie niezle prezentuje:):) jak nie masz innych to moge ci podeslac, a co z twoim zdjeciem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Powiem Wam, jak ją kocham Kocham ją w słońcu. I przy blasku świec. Kocham ją w kapeluszu i w berecie. W wielkim wietrze na szosie i na koncercie. W bzach i brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpi. I gdy pracuje skupiona. I gdy jajko roztłukuje ładnie - nawet wtedy, gdy jej łyżka spadnie. W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku. I na końcu ulicy. I na początku. I gdy włosy grzebieniem rozdzieli. W niebezpieczeństwie. I na karuzeli. W morzu. W górach. W kaloszach. I boso. Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą. I wiosną, kiedy jaskółka przylata. -A latem jak ją kochasz? -Jak treść lata. -A jesienią, gdy chmurki i humorki? -Nawet wtedy, gdy gubi parasolki. -A gdy zima posrebrzy ramy okien? -Zimą kocham ją jak wesoły ogień. Blisko przy twoim sercu. Koło niego. A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie lezka w oku zakrecila to bylo naprawde cudowne dziekuje ci kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm 757
no poeta sie bylo w poprzednim wcieleniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne kim teraz jestes moim przyjacielem, moim kochaniem najblizsza osoba najwazniejszy w zyciu i to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece gdzie indziej jestem ciekawy czy juz jest pozdro, podobno... jeny!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos chce kupic igora werbel na allegro, rozmawialem z nim i mowil, ze sie zastanowi. kurcze jak go sprzeda to bedzie znowu gral na mojej perkusji:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:) rozmawiają ze sobą dwa płody -bliźniaki... jeden mówi do drugiego: -myślisz ze jest cos po życiu płodowym? -no co ty?? zwariowałeś!!.... -no ale pomyśl tam może cos jest...inny piękniejszy świat ..biedziemy biegac po lakach, jeść ustami, matka biedzie sie nami zajmowiac... -a co to łąka? i czemu mamy jeść ustami? od czeego jest pepowina! a matka? co to matka? -matka to wszystko co nas otacza...co nas karmi...zawsze jest przy nas...czasem jak jesteśmy baaardzo cicho, możemy usłyszeć jej śpiew...... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiadomo czy sie zgodzi a ja chyba na razie koncze z zakupami ostatnio bylo tego troszke za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuha8 ok rozumiem w dzisiejszych czasach nie na wszystko mozemy sobie pozwolic. to dla ciebie moje sloneczko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 malutka nic jeszcze nie wiadomo podobno jest w ciazy:D ale ze mnie papla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas tak ale czy ona sie z tego ucieszy, zobaczymy. cos mi dzis kafe wolno chodzi, wam tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×