Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mężatka77

Mam pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość młoda mężatka77

Czy miałyście już inny orgazm niż łechtaczkowy? Jakie to uczucie? Ja współżyję z mężem już parę lat ale sama nie wiem czy miałam już inny orgazm. Chyba nie potrafie tego rozróznić. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoli
Ja nigdy nie mialam, tak mi sie wydaje. Tylko lechtaczkowy. W czasie seksu, odczuwam przyjemnosc tylko na poczatku (oczywiscie o wiele mniejsza niz przy orgazmie lechtaczkowym) a potem juz jej w ogole nie odczuwam, tylko chce aby skonczyl, gdyz zaczyna mnie to bolec. Nie wiem czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka77
Mnie też czasem boli ale bardzo żadko. To chyba tylko wtedy jak pochwa jest sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoli
To moze ja mam taki problem...Itak uzywam zeli nawilzajacych... Moze mam mega sucha pochwe, to moze od hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka77
Całkiem możliwe, że od hormonów. Powinnaś iść do ginekologa-endokrynologa i zbadać ich poziom. A może twój partner za mało daje Ci gry wstępnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoli
Pytalam o to ginekolozke, ale powiedzialam, ze nie widzi potrzeby badania hormonow. Jesli chodzi o gre wstepna, to najczesciej konczy sie moim orgazmem (powinnam byc dostatecznie nawilzona)oczywiscie orgazmem lechtaczkowym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka77
No cóż nie każdy gin zna sie na hormonach wystarczająco. Lepiej idź do dobrego endokrynologa i dopiero on ci może powiedzieć po badaniach hormonów, że to nie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoli
Dzieks,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka77
Czy nie ma więcej doswiadczonych kobiet na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka77
?????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka77
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooo matko
Freud tę głupotę o podziale orgazmów napisał dobre pół wieku temu, a wy dalej to wałkujecie.... NIE MA RÓŻNYCH ORGAZMÓW- to dawno udowodnione.... po prostu im lepiej poznajesz swoje ciało, ty bardziej orgazm odczuwany jest również w pochwie....ot cała tajemnica.... niektóre mają to dane przez naturę, inne dopiero po kilku latach współżycia, a niektóre nigdy, to zależy od mnóstw rzeczy, partnera, budowy ciała, itd. ps ja osobiście orgazm w pochwie zaczęłam wyrażnie odczuwać gdzieś tak po 2 latach współżycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooo matko
też jestem ciekawa? w ogóle on uważał, że całe życie człowieka zależy od seksu... to o samochodzie jako przedłużeniu męskiego penisa.... to też jego przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etoRoman
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalKa_
Orgazm jest jeden - różne są tylko sposoby dojścia do niego. Czy łechtaczka, pochwa, piersi, uda - to nie ma znaczenia, odczuwalny jest jednakowo. Raz bardziej intensywniej, raz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazm to orgazm:) poprzez stymulację łechtaczki jest krótszy ale gwałtowniejszy poprzez stymulacjię pochwy dłuższy i trochę łagodniejszy polecam łączenie obu sposobów - odlot!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie z gorrraca zgadzam, pochwowy zawsze inaczej odczuwam, niestety rzadko go mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooo matko
trzeba dużo ćwiczyć ;) to zaczyna się odczuwać te fale ciepełka idące wgórę brzuszka.... ps bez stymulacji łechtaczki bardzo żadko mi się udaje.... ledwie parę razy od tyłu.... i to po gorącej grze wstępnej ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miala pochwowy do dokladnie bedziesz wiedzaiala ze \'\'to wlasnie to\'\', jest zupelnie inny niz lechtaczkowy, dluzszy, bardzije intensywny i dajacy wiecej rozkoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooo matko
ja widzę różnicę, dopiero od pewnego czasu ;) zauważyłam, że z czasem stymulacja łechtaczki staje się dla mnie mniej ważna od stymulacji pochwy.... a odczucia są rozmaite za każdym razem nieco inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×