Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość hmmmmm jak to jest
czesc, mile jestescie, az trudno sie nie pojawic:-))))martwilam sie, ze truje..... ja tez cwicze callana( chociaz aktualnie zawiesilam , ucze sie do egz kt mam w ostatni tydzien sierpna, 2 dzieci malych, starsze niecale 3 lata, dziewczynka, goscie wkolko )efekty znacznie przechodza moje oczekiwania. to, co mnie interesuje z ta joga to cxy w trakcie wykonywania tych cwiczen jogowych specjalnie czlowiek sie koncentruje, otwiera na duchowe doznania i czy one nastepuja. Jezeli prezentuje naiwne podejscie, to sie usmiejcie, na zdrowie. Callan powoduje u mnie lepsza kontrole ciala a tym samym wrazenie ogolnego lepszego funkcjonowania, lepsza forme. Czy w callanie jest cos wiecej niz w cwiczeniach aerobowych, cos z tych rzeczy kt sa w jodze....?marze o jasnej odpowiedzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMMM-po pierwsze dolacz do nas i przestan wkoncu myslec ze sie bedziemy smiac z ciebie.. skad wogole takie podejscie.. ?????????????? nastepnie zmien nick-zeby bylo latwiej sie do ciebie zwracac,i zacznijmy razem dzialac.. wkkoncu po to ten topik.. JANGA Cwicze callana... .....codziennie ale to dopiero dzis 4dzien bedzie Dodatkowo stosuje......chce zaczac choc przez 2tygodnie SB GUGA czytalam wczoraj topik z dieta SB i nabralam checi.. czy w razie pyan moge do ciebie?? zdaje sie jestes specjalistka.. :) dzis np na snieadanie zjadlam plaster sera zoltego,plaster szynki i pol kubka kawy z ekspresu,bez cukru i bez mleka poza tym-co polecasz na obiad.. ?? MUSZE SIE WZIAC ZA SIEBIE.. TAM DZIEWCZYNY MIALAY SUPER EFEKTY JUZ PO TYGODNIU.. A NIEKTORE NAWET PO KILKU DNIACH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Do Hmmmm:ja już nie wiem czy się tak niejasno wypowiadam,wydaje mi się że jednoznacznie.Przeczytaj uważnie moje posty-wyrażniej już chyba nie można.Cwicz,próbuj,ale na początku chociaż z instruktorem a potem zasmakujesz sama.To trzeba orzeżyć,trudno opowiadać.Zresztą każda z nas jest inna i szuka czego innego a łączy nas wizja sprawnego i apetycznego ciała.Callan jest super i jest dla mnie podstawą ćwiczeń a joga jakby rozwinięciem.życzę wytrwałóści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwicze callana co drugi dzien-jak najdzie mnie ochota to czesciej-dodatkowo dieta sb i cwiczenia wybrane z 8 min np arms albo buns Bombasti-sb jest super ale najlepiej jak bys ja zechcalal na dluzej stosowac bo wiesz ze np jesli zrobisz sobie 1 faze i po dwoch tyg schudniesz a potem zaczniesz jesc normalnie -na dodatek slodycze to nadrobisz ja jestem w zasadzie na 3 fazie bo jem wg 2 a od czasu do czasu jem normalnie np ziemniaki jak jestem u kogos czy zwykle ciasto i nic nie tyje a glodna absolutnie nie chodze jedzenie jest bardzo zdrowe, bo razowy chleb,platki owsiane.otreby ,owoce suszone i tp poczytaj w googlach wiecej albo kup ksiazke kosztuje 28 zl a twoje sniadanko moze byc na obiad ja np mam dzis fasolke po bretonsku ale zamiast kielbasy chuda piers a mozesz jesn rybke bez panierki,piersi gotowane i smazone i do tego surowki czy salatki-kotlety sojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
P>S> do Hmmm:uczę się dużo i zdawałam wiele egzaminów bo taki mam zawód.Od czasu gdy ćwiczę poprawiła mi się przyswajalność wiedzy i ...opanowanie.Zyczę sukcesów:-*Warto poćwiczyć nawet w przeddzień egzaminu.To uspokaja emocje i koncentruje.Starszą coreczkę urodziłam jako studentka i dałam radę,choć wtedy o ćwiczeniach nie słyszałam i byłam znacznie mniej sprawna niż dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga-poczytam.. ale juz wczoraj siedzialam do 3 bo tak mnie tamten topik zainteresowal,powklejalam sobie mnostwo przepisow.. nawet ktos podal caly jadlospis na pierwsza faze czyli 2tygodnie.. ale nie chce stosowac tak po kollei jak napisane,bo niekoniecznie musze miec ochote akurat na to co w danym jadlospisie.. dlatego pytam,czy np. obiad mozna mieszac z kolacja.. mysle ze tak.. ? i jeszcze jedno pytanie co to znaczy ze mozna jesc do woli.. czy jak mam ochote na sniadanie np na wiecej to moge zamiast 2jajek zjesc 3? to nie bedzie przestepstwo? poczytam pozniej dokladniej ta diete,ale to w nocy tylko mam czas.. w dzien to tylko z doskoku wchodze.. piecdziesieciolatko-co do jogi to raczej instruktora nie zalatwie sobie.. mieszkam w malej miejscowosci i watpie zeby ktos cos wiedzial wiecej na ten temat.. a szkoda.. a potrzebna mi koncentracja,, mam 31lat i dopiero zaczelam studia.. szkoda ze zaoczne,ale ... moze byc.. tez jest fajnie i niezle.. (poki co) napiszcie skad jestescie? ja z lodzkiego-podam wieksza miejscowosc Wielun,mam do niego 30km:P ps. kombinuje z tymi cudakami w nawiasach.. czasem sie uda.. :P:P 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po cwiczeniach.. to juz 4dzien... GUGA GUGA GUGA GUGA-jadlam dzis tak -sniadanie-plaster sera zoltego,plaster szynki.kawa -obiad-wywar z zupy warzywnej(ok, pol szklanki)i troszke ugotowanych plastrow pieczarek.. -kolacja-i tu chyba nie powinnam jesc\" serek wiejski\",takie granulki..:P zjadlam tego cale pudeleczko czyli 200g, [napisane ze w 100g jest 6g tluszczu i ze 100g serka to 100calorii.. -pije duzo wody.. tylko wody,niegazowanej.. PROSZE CIE,POWIEDZ CZY TO ZLE CZY DALEJ MOGE SIE TRZYMAC SB NO I JAK TO JEST Z TYMI ILOSCIAMI.. SKORO TYLKO 3POSILKI SIE JE DZIENNIE PLUS PRZEKASKI TO JAKIE WLASCIWIE MAJA BYC TE PORCJE.. nie zajrzalam na te notatki z sb ale jestem ciemna w tych dietach jednak.. najlepiej jakby ktos mnie zamknal w jakims pomieszczeniu i karmil tak jak nalezy... :P:P ale staram sie ?? czy marnie mi to idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... zapisalam sie dodatkowo na tamta strone z SB... zobaczymy czy mnie wezma pod opieke :P:P:P niestety potrzebuje tego... to tak jak z callanem-jak sie cwiczy w grupie to takie latwe.. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-jadlospis moze byc -serek wiejski tez mozna tylko lepiej gdybys na poczatku jadla produkty light-np serki wiejskie mozna kupic 2,5 albo 3 procent tluszczu a w Lidlu sa jeszcze chudsze jogurty naturalne tez jak najmniej tluste a jesc mozesz do woli jesli jestes glodna jedz ale tylko te produkty zalecane nie wiem jaka ta zupa byla bo jesli gotowana marchew to nie bo ma wysoki IG ziemniaki tez a miedzy posilkami jakis deser mozesz zjesc np orzeszki,albo jogurt naturalny ze slodzikiem i aromatem do ciasta i posilki najlepiej o stalych porach by sie spalalo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
guga- czy mogę twoje wyniki / wymiary/ powiesić na swojej szafce ze slodyczami i lodówce? :) wciąż ćwicze regularnie, co drugi dzień, z sb nie wyszło , ale od jutra zaczynam ostro, mój maluszek dobrze znosił dietę, ja też ją polubiłam, kupiłam ksiązkę doktorka o diecie i książkę kucharską sb , są super. Uwielbiam sałatki tam proponowane. bombasti- polecam zupę zgodną z sb, sycącą i smaczną pierś kurczaka, kalafior/ ugotować, pierś wrzucić do wody 15 min. wcześniej / ja dodaję vegetę light bez glutaminianu sodu podsmażyć paprykę/ ja smażę bez tłuszczu , ale możesz na oliwie/, jak będzie miękka dodaj pokrojoną w kostkę cukinię, gdy warzywa zmięknę wrzuć to do wywaru, zmiksuj, podawaj z tarkowanym żółtym serem, zupka jest słodziutka i sycąca pozdrawiam wszystkie ćwiczące, mam 31 lat, dwóch synków i nie uważam się za starą babę a callanetics uwielbiam, po miesiącu wróciłam do wymiarów sprzed pierwszej ciąży a jestem trzy miesiące po porodzie, mam pustą szafę z ubraniami bo wyrzuciłam wszystkie za duże spodnie, kupoiłam jedne rybaczki i czekam na dalszy spadek cm i kg i mam piękne piersi mimo że karmię pirsią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ladne piersi to ja mialam wlasnie w czasie gdy karmilam.. potem w ciagu 2tygodni przeszlam na diete niskokaloryczna i schudlam 5kg.. juz nie sa takie .... pelne:P:P ale nie narzekam,, diety chyba jednak nie dla mnie.. jak tu nie jesc jak jutro gril rodzinny,w srode kolacja rodzinna , w czwartek kolacja rodzinna-i w piatek pewnie tez-bo siostra z Francji odjezdza -dlatego tak sie goscimy.. i dlatego tez nie chcialam cwiczyc w tym czasie ,ale ciesze sie ,ze sie jednak, chociaz na callaneticsa ,skusilam.. zmuszona jestem sb przelozyc na nastepny tydzien.. a wroce do niej na bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam zbyt slaba wole zeby moc sie oprzec rarytasom nadchodzacego tygodnia.. wstyd mi.. :(:( bardzo:(:( dobranoc... :Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja wlasnie zkawa siedze dzis mam wolne od cwiczen-nawet sie przyda bo mam male zakwasy w udach Oagap-moje wymiary jeszcze chce dopracowac-talie bym chciala zmiejszyc-ale faktem jest ze sb i do tego callanetiks daje dobre wyniki i ja to na sobie sprawdzilam glodna nie bylam -jem dobre jedzonko Bombasti-uroczystosci rodzinne wcale nie musza oznaczac konca diety bo sb nie jest dieta ktora wymaga ustalonego menu-na grillu przeciez mozesz jesc miesko i salatki-na kolacji mozesz jesc salatki ktorych skladniki sa zgodne z sb ,szynke,sery itp wszystko sie da ale zrob jak uwazasz -ja ci tylko mowie ze warto zreszta oagap tez sobie chwali Kasica tez byla na sb ale wyjechala zobaczymy co u niej jak wroci milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Kurcze, dawno nie pisalam. Niestety ostatnio nie mialam tez czasu na cwiczenia ;(( Ale juz jest lepiej i wracam do normy :) Cwicze callanetics (od blisko 4 miesiecy) co drugi dzien - dodaje tez 8 min na posladki. Nie stosuje zadnej diety. Staram sie jadac mniejsze posilki, a czesciej. Kiedy cwicze regularnie nie mam problemu ze slodyczami, ale kiedy mam przerwe (tak jak ostatnio) to jest krucho. Cholernie mnie ciagnie do czekolady. NIe udalo mi sie poczytac wszystkiego co zalegle, ale wiekszosc postow przejrzalam. Witaj Janga, nilo Cie znow "poczytac". Piksa, dziekuje, ze o mnie pamietasz :) Witajciue wszystkie nowe dziewczyny :) Jestem wlasnie na etapie poszukiwania jakiejs kreacji na wesele, ktore juz za 4 tygodnie i nic nie moge znalezc :( Odliczam dni do urlopu (22) A jak u Was? Wszystkie jestescie juz po wypoczynku? Wybieracie sie gdzies? Pozdrawiam i do znow :)) PS Bede sie teraz podpisywac Aga, zeby bylo krocej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 125
Bombasti-powinnas byc na diecie bo gruba jestes i za duzo kombinujesz z cwiczeniami-skup sie na jednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Bombasti dzieki za link, zaraz tam zajrze ;) PS. Wielka szkoda, ze znudzone dzieciaki wchodza z buciorami na przyjemne fora i mysla, ze jak napisza cos miernego to w koncu ktos je zauwazy i chociazby skrytykuje. Kiki, trafilas pod zly adres, bo na nas takie nedzne prowokacje nie dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny witaj agaszu czyli aga ja po urlopie juz dawno zapomnialam bobasti cwicz i nic wiecej nie rob byla umowa ze razem ciwczymy wiec nie wycofuj sie bo cie znajde i sie policzymy kiki spadaj nie ma dla ciebie tu miejsca dziecinko janga odpowiadam na ankiete Ja ćwicze codziennie dodatkowo stosuje diete sb i pije sok zurawinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. cwicze cwicze-z tego to nie zrezygnuje,, dzis juz na te nogi na razie cwiczylam z tego linku.. a wieczorem callanetics regularnie .. z tych cwiczen to na pewno nie zrezygnuje.. ale diety... moze moze kiedys kiedys.. troche sie tez podlamalam tata-bo wczoraj na imprezie zaslabl i 4godziny bylismy na pogotowiu.. jest po 2zawalach .takze ...roznie moze byc.. a zdaza mu sie zle samopoczucie coraz czesciej...:( kiki-a co ja bede dodawac.. Agaszu swietnie ujelas wszystko to nic tej kokoszce nie powiem-ale zamiast zdenerwowac,to mnie tylko ta kiki rozbawila..:P piksa-dzieki.. to mile.. naprawde.. ide na kawe teraz,moze mnie na nogi postawi-bo wszystkie miesnie czuje i drza mi.. moze po tym zestawie na nogi.. mam jeszcze do niego 4rysunki ale nie da sie ich tu wkleic takze chetne pomaranczowe nicki prosze o maila to podesle.. bo czarnulki to maja wpisane,to jakby co to znajde.. buziaki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak pozostane na mojej zurawinowej, choc sb tez przynosi efekty, ale tam mozna zbyt duzo produktow jesc np chleb ciemny - a ja sie obawiam ze jak zjem ciemny to i siegne po bialy:-))) W mojej jem wiecej warzyw, owocow i bez macznych, bez cukru. Jak schudne moje 5 kg jakie zalozylam sobie do konca wrzesnia to popatrze na sb:_))) Lece na callana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczeniach.. -z tego llnku co wyslalam wam -i calanetics takze znow duma mnie rozpiera.. ale nogi to mi sie tak trzesa,ze po schodach nie umiem zejsc..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti-mam prosbe wyslij mi jakiegos linka albo ajkis plik ztymi cwiczeniami calasti ok?bo mi tu nic niewchodzi achcialabym sprobowac:):)pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijeszcze jedno-czy te cwiczenia pomoga mi schudnac z dolnej partii ciala? ijak to wyglada zbiustem?czy przy tym on tez maleje?bo tego bym niechciala:(bo moj brzuszek jest plaski pas tez ok tylko dol..pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sfd.pl/temat144665/ to jest na a6w , link od jangi.. poza tym na pierwszych stronach tego topiku jest wiele innych linkow dotyczacych callaneticsu.. a ja wysylam obrazki do tego linku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3303850&start=0 to sa cwiczenia na nogi.. na lydki.. ponoc skuteczne ale ja dopiero dzis drugi dzien bede cwiczyc.. poki co-mam straszne zakwasy albo przesadzilam wczoraj.. a tu znalazlam tekst od jangi z wczesniejszych postow,takze moze sie przyda \"\"Celem dowiedzenia sie coś więcej o Planie Wypłukiwania Tłuszczu radze zajrzyj na stronę http://www.ksiegarnia.gliwice.pl/ksiazka/kul inarne/plan_wyplukiwania_tluszczu_-_przelomowy_system_utraty _wagi_135053.html http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=5 3118 http://users.nethit.pl/forum/read/necrosa/33 57135/ i kup książkę\"\" a na stronie 3 jest tego wiecej...:P a tu masz callanetics ja z niego cwicze.. teraz to na pamiec juz znam..:P http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php mam nadzieje ze jakos pomoglam ale jakby co to w pierwszych postach jest warto poszperac... zaraz wysle obrazki.. milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja wyjezdzam wiec nie bede dzis cwiczyla -wczoraj cwiczylam ale znowu za duzo zjadlam wiec mam wyrzuty sumienia Malutka-biust od tych cwiczen nie chudnie u mnie tak bo ja diete stosowalam a cwiczenia na nogi napewno ci je odchudza anka-efekry sa juz po 2 tygodniach ale wiadomo im dluzej cwiczysy tym efekty lepsze pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Witam, Guga, milego wypoczynku i nie zapomnij sie odezwac jak wrocisz ;) Ja mam dzis pol dnia wolnego i nie wiem za co sie zabrac najpierw. Pranie, sprzatanie... Mam nadzieje, ze uda mi sie tez pocwiczyc. No to zmykam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Nick Aga jest juz przez kogos zarezerwowany, wiec poki co zostane przy tym, co bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomabasti niestety niektore z tych linkow np na wizaz nie wchodza niestety-pisze ze nie mozna znalzec takiej strony...i jeszcze jedno pytanie mam-czy te cw nalezy robic codziennie?:) bo gdzies znalazlam ze tylko 2razy wtyg po godz..pozdrawiam:) ps jak ktos zna jakis adres gdzie te cwiczonka sa to bede wdzieczna:) chcialabym juz zaczac cwiczyc:D:D anie mam jak bo niewiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Co to jest sb bo nie chwyciłam?Niech mnie ktoś oświeci!Kiki nie bądż intruzem,nie wcinaj się tak niesmacznie do miłego grona...Dość bezeceństw w polityce,żeby jeszcze TU to znosić.Sciskam Piksę i Bombasti i całą resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×