Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość bombasti
YTAT SPRAWDŹ, ILE NAPRAWDĘ MASZ LAT Test przewidywanej długości życia i wieku biologicznego A Wiek 0-30 lat +10 31-50 lat +5 51-65 lat +1 66 lat i więcej -10 Płeć kobieta +6 mężczyzna-5 Rodzina jedno z rodziców dożyło wieku od 61 do 70 lat +1 jedno z rodziców dożyło wieku 71-80 lat +3 jedno z rodziców dożyło wieku 81-90 lat +4 jedno z rodziców dożyło wieku powyżej 90 lat +6 udar mózgu lub zawał serca u członków rodziny I stopnia poniżej50. roku życia -10 Wśród bezpośrednio spokrewnionej rodziny występują lub wystąpiły następujące choroby: nadciśnienie tętnicze -2 zawał serca -2 udar mózgu -2 otyłość (BMI >30) -2 cukrzyca -2 choroby nowotworowe -2 B Zawód robotnik wykwalifikowany +3 pracownik umysłowy +3 osoba prowadząca działalność gospodarczą +2 bezrobotny (dłużej niż rok) -3 praca zmianowa -2 wiek powyżej 65 lat i osoba nadal pracująca +3 praca z substancjami trującymi dla środowiska w przemyśle chemicznym -10 praca w pobliżu dużych anten, nadajników, urządzeń nuklearnych -5 siedzący tryb pracy -3 przynajmniej 4 km w ruchu dziennie (pieszo) +2 Dochód na rodzinę(rocznie w złotych): 0-24 tys. -10 24-48 tys. -5 48-72 tys. +1 Dodatkowo 1 punkt za każde 24 tys. zł/rok do wysokości 250 tys. zł Wykształcenie podstawowe -7 zawodowe +2 średnie +4 C Warunki życia duże miasto -4 wieś +2 obszar o dużym zanieczyszczeniu środowiska -5 elektrociepłownia w pobliżu -3 elektrownia atomowa w pobliżu -3 boazeria w domu -3 wykładzina dywanowa z włóknami sztucznymi -2 ściany pomalowane farbą akrylową -2 antena satelitarna obok sypialni -2 telewizor w sypialni -2 kamienna podłoga w domu +1 parkiet z tworzyw sztucznych -2 D Stan zdrowia oceń swój stan zdrowia w skali: +5 ... -5 tętno w spoczynku 60-70/min +3 tętno w spoczynku 71-85/min 0 tętno w spoczynku powyżej 85/min -3 ciśnienie tętnicze niższe niż 140/90 mmHg +3 ciśnienie tętnicze wyższe niż 140/90 mmHg -5 ciśnienie tętnicze wyższe niż 160/90 mmHg -10 stężenie glukozy we krwi na czczo niższe niż 100 mg/dl +2 stężenie glukozy we krwi na czczo wyższe niż 100 mg/dl -2 stężenie glukozy we krwi na czczo wyższe niż 120 mg/dl -5 całkowity poziom cholesterolu we krwi 200-240 mg/dl -2 całkowity poziom cholesterolu we krwi powyżej 240 mg/dl -10 poziom cholesterolu HDL we krwi poniżej 30 mg/dl -10 nie znam stężenia glukozy i cholesterolu we krwi -5 Mężczyźni: co roku wykonuję badania profilaktyczne (np. prostata, PSA) +2 nie wykonuję żadnych badań profilaktycznych -4 co roku wykonuję badanie kału na obecność krwi utajonej +2 Kobiety: co roku wykonuję badania profilaktyczne +2 od 45. roku życia co dwa lata poddaję się mammografii +2 co miesiąc wykonuję samodzielne badanie gruczołów sutkowych +1 co roku wykonuję badanie kału na obecność krwi utajonej +2 nie wykonuję żadnych badań profilaktycznych -4 kilka razy w roku mam infekcje -6 zawsze długo trwa, zanim się z nich wyleczę -6 często zażywam antybiotyki -8 korzystam z ochrony przeciwsłonecznej, unikam silnego słońca +2 E Nikotyna nigdy nie paliłem/am i nie palę +7 palę mniej niż 1 paczkę dziennie -5 palę więcej niż 1 paczkę dziennie -20 przestałem/am palić +3 Alkohol nie piję żadnego alkoholu 0 piję 1 kieliszek czerwonego wina dziennie +1 piję więcej niż 1 kieliszek wina lub 2 szklanki piwa dziennie -2 Za każdy następny kieliszek wina odejmij 2 punkty, za każdą następną szklankę piwa odejmij 1 punkt F Sport i kondycja Uprawiam sport przez 20 min i więcej (najwyżej 60 min): 1-2 razy w tygodniu +1 3 razy w tygodniu +3 4 razy w tygodniu +6 5 razy w tygodniu +10 codziennie +15 nieregularnie -10 wcale nie uprawiam sportu -15 Chodzę codziennie: 1-5 biegów schodów 0 6-10 biegów schodów (1 bieg schodów ma około 12 stopni) +1 Przy pokonywaniu dłuższych tras szybkim krokiem lub biegiem: robię częste przerwy na oddech -10 odczuwam kłucie serca lub ucisk w piersi -15 serce bije mi nieregularnie -12 G Waga waga normalna - należna (mężczyźni: wzrost w cm - 100 - 5% otrzymanej liczby, kobiety: wzrost w cm - 100 - 10% otrzymanej liczby) +5 często stosowałem/am diety odchudzające -10 przyjmuję leki redukujące wagę -15 mam 5-10 kg powyżej wagi należnej -6 10-20 kg powyżej wagi należnej -10 więcej niż 20 kg powyżej wagi należnej -22 Do 4 kg powyżej wagi należnej odejmij 1 punkt za każdy kilogram Mężczyźni: widoczna muskulatura, mięśnie brzucha +5 iloraz talii i bioder (T dzielone przez H) wynosi: 0,96 lub więcej -12 0,95 lub mniej +5 Kobiety: widoczna muskulatura, brak cellulitis +5 iloraz talii i bioder (T dzielone przez H) wynosi: 0,8 lub więcej -5 0,79 lub mniej +3 H Odżywianie żywię się w sposób zrównoważony +3 jadam nieregularnie -3 nie zwracam uwagi na sposób żywienia -3 jadam regularnie +2 jadam bardzo późno wieczorem -2 jadam zbilansowane śniadania (np. muesli) +2 jadam co najmniej raz w tygodniu ryby +5 jadam ryby rzadko lub wcale -2 jadam codziennie warzywa i/lub sałatki +5 nie jadam wcale sałatek i warzyw lub jadam niewiele -2 jadam mało tłuszczu +2 jadam dużo tłuszczu -5 jadam 4-5 razy dziennie świeże owoce +5 nigdy nie jadam owoców lub jadam ich niewiele -2 50% mojego pożywienia to dania gotowe (fast food) -8 wybieram bogate w błonnik węglowodany (m.in. razowe pieczywo i makarony) +2 zażywam dodatkowo witaminy i minerały +10 kobiety: regularne zażywanie wapnia 500 mg/dziennie +3 I Dodatkowe czynniki wpływające na zdrowie Kobiety: jeszcze regularna miesiączka +3 przekwitanie przed 40. rokiem życia -5 przekwitanie około 50. roku życia +1 usunięcie jajników przed 40. rokiem życia -8 zażywanie estrogenów i ew. gestagenów +5 Kobiety i mężczyźni: stolec o dobrej konsystencji +3 zaparcia -10 zespół jelita drażliwego -7 powyżej 50. roku życia,co trzy lata endoskopiajelita grubego +2 duża liczba znamion -10 J Wpływy psychosocjalne od dawna w stabilnym związku +10 tylko krótkotrwałe związki -6 żadnych bliskich przyjaciół -10 zadowalające życie seksualne +4 niezadowalające życie seksualne -10 dzieci poniżej 18 lat (mieszkające w domu) +2 Odejmij 1 punkt za każde 5 lat mieszkania samemu, dodaj 1 punkt za każdego bliskiego przyjaciela czynna działalność w jakiejś organizacji (społecznie) +2 zwierzę domowe +2 Przyzwyczajenia regularny tryb życia +3 brak regularnego trybu życia -10 liczba przespanych godzin: 5-8 +5 9-12 -7 nie mam stałego czasu snu -5 Odejmij 2 punkty za każdą godzinę pracy powyżej 40 godzin tygodniowo urlop roczny mniej niż 14 dni -5 regularny urlop roczny powyżej 14 dni +5 brak urlopu w ostatnich 2 latach -10 regularne uprawianie jogi lub innych ćwiczeń medytacyjnych +5 K Zapobieganie wypadkom i bezpieczeństwo jeżdżę zawsze w pasach bezpieczeństwa +1 nigdy nie piję, gdy prowadzę, nigdy nie jeżdżę z kimś, kto pił +1 jeżdżę do 20 tys. km rocznie 0 jeżdżę więcej niż 20 tys. km rocznie -1 przeprowadzam regularny serwis samochodu +1 mam samochód o ciężarze powyżej 1,5 t +1 mam mały samochód -2 jeżdżę motocyklem -6 Emocjonalne czynniki stresowe N = nigdy Rz = rzadko Cz = czasami Z = zawsze N Rz Cz Z wesołość -2 -1 +1 +2 delektuję się czasem spędzonym z przyjaciółmi i rodziną -2 -1 +1 +2 czuję się bezpiecznie w życiu osobistym -2 -1 +1 +2 żyję pewnie pod względem finansowym -2 -1 +1 +2 mam cele w życiu -2 -1 +1 +2 mam hobby -2 -1 +1 +2 wystarczająco odpoczywam -2 -1 +1 +2 umiem wyrażać swoje uczucia -2 -1 +1 +2 śmieję się dużo i chętnie -2 -1 +1 +2 myślę pozytywnie o przyszłości -2 -1 +1 +2 mam dużo zmartwień +2 +1 -1 -2 czuje się spięty i rozdrażniony +2 +1 -1 -2 czuję się samotny +2 +1 -1 -2 irytują mnie rzeczy, których nie mogę kontrolować +2 +1 -1 -2 boję się przyszłości +2 +1 -1 -2 WYNIKI Po dodaniu wszystkich punktów (liczba punktów z pozycji A - K ogółem) należy podzielić wynik przez 3. Otrzymanaw ten sposób wartość W służy do dalszych obliczeń. Za pomocą podanego poniżej wzoru obliczasz swojąszacunkową długość życia. Grupa wiekowa: 1-30 lat wiek + 30 + wartość W, wynik x 2 31-46 lat wiek + 20 + wartość W, wynik x 1,5 47-61 lat wiek + 10 + wartość W, wynik x 1,2 62-73 lata wiek + 5 + wartość W, wynik x 1,0 74-82 lata wiek + 3 + wartość W, wynik x 0,5 powyżej 83 lat wiek + 1 + wartość W, wynik x 0,2 = twoja szacunkowa długość życia Porównaj swoją szacunkową długość życia z przeciętną przewidywaną długością życia w Europie Środkowej: kobiety - 78,5 roku mężczyźni - 71,2 roku Jeśli twoja szacunkowa długość życia jest wyższaod przeciętnej, odejmij różnicę od swojego wiekumetrykalnego. Jeśli zaś szacunkowa długość życia jestniższa od przeciętnej, dodaj różnicę do swojego wieku metrykalnego. W ten sposób obliczysz swój wiekbiologiczny. Przykład: Jeśli jako kobieta osiągnęłaś w teście szacunkową długość życia 82,5 roku, a teraz masz 52 lata, to twoja szacunkowa długość życia jest o cztery lata wyższa od przeciętnej (82,5 - 78,5). Twój wiek biologiczny wynosi zatem 52 lata - 4 lata = 48 lat! Źródło: American Academy of Anti-Aging Medicine, test przystosowany do polskich warunków przez dr Annę Modelską-Ziółkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombasti
witajcie... znalazlam to na innym forum ale wersje sa rozne... ja jeszcze tego nie robilam ale jak znajde chwile to wkoncu sprawdze.. jednak nie wiem czy to jest prawidlowy wskaznik do obliczen naszego wieku biologicznego... http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=15299&mode=threaded&pid=545958 a to adres,ale trzeba sie zalogowac i odszukac w wyszukiwarce TEST MLODOSCI..czy biologiczny-nie pamietam,, jesli ktoras to zrobi,czekam na opinie.. pozdrawiam was, ps, czytam to forum od 2tygodni ale postanowilam sie odezwac dopiero jak wkrocze do akcji z calanem... 4dni cwiczylam ale z powodow osobistych musialam przerwac,, ale odezwe sie jeszcze jak zaczne... potrzebuje waszego wsparcia.. a widze ze potraficie zmobillizowac... Guga-brawo.. Janga-szkoda ze juz jej nie ma,potrafila przyciagnac uwage jak magnes.. pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Witaj bombasti-zrobilam z ciekawosci ten test-wyszlo mi ze bede dlugo zyla to pewnie dzieki zdrowej diecie i callanowi bo dostalam za to mnostwo punktow ja dzis po poludniu prawie godzinke cwiczylam i juz nie mam zakwasow warto cwiczyc calanetiks wiec dolaczdo nas a jak u reszty dziewczyn? Piksa -stosujesz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
odpowiedż dla Gugi:po 20 latach ćwiczeń brzuch (a raczej jego brak )jest największym atutem mojej figury:jest jak deska.gorzej z udami bo jestem typem gruszki:-)).ale jest nieżle,noszę się młodzieńczo i oby najdłużej.jednak zajęcia jogi uświadomiły mi moje słabsze strony:pracuję nad rozciągnięciem pachwin i nadgarstków.Każdy postęp mnie cieszy i jest coraz lepiej nawet w moim wieku.Callan jednak jest genialna.pozwoliła mi dojść do zdrowia po kilku kontuzjach narciarskich.ćwiczenia na klęczkach zdziałaly cuda.Należy jej się Nobel.Jest lepsza od wszelkich typowych rehabilitacji.Cwiczcie dziewczyny regularnie***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
zapomniałam dodać jako najstarsza w tym miłym gronie że moje 2 córki mają po28 i32 lata:-)).ale heca .jestem Wykopalisko,aż mi wstyd że się tak dawno urodziłam ale zawzięcie czytam Shape"a i lubię go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecdziesiatka-jaki wstyd????????????????????????? wstyd to moze mi byc ze mimo moich 31lat mam kondycje gorsza od 60-cio latki a Ty ze swoim wiekiem pobilabys kondycja wiele wiele naszych kolezanek na tym forum... SZCZERZE Ci zazdroszcze... mysle ze jest czego.. guga-czy guga 28 i teraz guga35 to ta sama osoba? nadal nie doczytalam kilku postow,i moze mi umknelo.. dzieki za zaproszenie:) nie ma jak wsparcie...ale poki co to sobie tylko poczytam bo nie bede miala taczej czego relacjonowac... ale zaczne..zaczne.. samej pewnie by mi sie nie chcialo ale z Wami to bedzie pestka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 35
ta to ja -po prostu na żoczatku naisalam cyferki by miec jakiegos nicka a potem o wieku dyskutowalysmy i nie chcialam sie na sile odmladzac-w tym roku koncze 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
jak już mówimy o tym że warto być fit to wyznam że od 15 lat nie palę,choćpaliłam namiętnie przez 20 lat, od studiów.Wydawało mi się wtedy,że lepiej kontroluję wagę ale to nonsens.Są zdrowsze metody,teraz papierosów nie znoszę.Zmieniłam jeden nałóg na inny:Callan.teraz jak ćwiczę to mam cudowne uczucie:dużej "rezerwy mocy".To lepsze jak RedBul i faktycznie dodaje skrzydeł nawet niezależnie od kilogramów.super taki koks!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Piecdziesieciolatko-ja znam jedna pania w twoim wieku ktora chodzi na silownie i tez niejedna nastolatka moglaby jej figury pozazdroscic pozy tym nie ma sie co oszukiwac ale wiekszosc kobiet w twoim wieku juz o siebie nie dba i maja nadwage-tym bardziej pogratulowac wynikow a jak z jedrnoscia skory?-stosujesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
sypiam regularnie i używam dobrych kosmetyków,staram się zawsze myśleć pozytywnie.I mam udane życie małżeńskie,męża który mnie wspiera w moich działaniach i docenia sukcesy.Ito jest super i chwilo trwaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
ale tu gwarno witajcie wszystkie piecdziesieciolatko rewelacja dajesz wiare i sile wszystkim nam (napewno mnie) cwicze codziennie i tego sie bede trzymac maz mi mowi ze chce wygladac na 18 a mam 37 i urodzilam 3 dzieci to co z tego mam zgnusniec i nic nie robic a za pare lat nosic rozmiar 4.... o nie nigdy sie na to nie zgodze poza tym jestem nieszczesliwa jak patrze na rzeczy w szafie a ich nie nosze guga diete wprowadzilam nie jem slodkiego makaronow chleba i ziemniakow ale owoce trudna sprawa wczoraj zjadlam melona pol wiem wiem nie moge lato nie jest chyba najlepsza pora na 1 faze callana rano cwicz popoludniu brzuszki callana i biodra w kleku z noga z gieta i wyprostowana i na siedzaco z noga wyprostowana to mi dobrze wychodzi sto dni jak nie mozesz sie przemoc z callanem rob cwiczenia fazami rano troche popoludni i wieczorem nic na sile bo w koncu nie bedziesz robila nic a tak nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
guga na stronie 6 tej z przepisami co podalas sa przepisy na 9 dni a pozniej na 14 czy one sa na I faze bo sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
piksa tak trzymaj i nie zgnuśniej!Powiedz mężowi że są fajni faceci którzy wspierają swoje żony bo wiedzą że ta inwestycja się opłaca,żeby nie mieć obok skwasnialej grubej żony, która sama siebie nie lubi i w związku z tym męża też.To działa w 2 strony,to się mu opłaca choć on może o tym jeszcze nie wie.Należy mu to uświadomić,to jest dobra lokata w małżeństwo:-)).Mówię to po 33 latach związku,jestem doświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
swiętą prawdą jest,że Callan modeluje pośladki i brzuch.Efekty naprawdę widać pomimo niechęci do t.zw.diet.Ciało jest nabite i jędrne,twarde choć niekoniecznie najlżejsze.Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
piecdziesieciolatka dziekuje za zrozumienie swieta prawda jak sie nie lubi siebie to innych tez nie za bardzo stosujesz jakas diete jakiego callana cwiczysz ile trwa guga odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
50 latka teraz doczytalam o twoim brzuchu co z nim robisz ze masz takie efekty ja mialam 3 cesarki ten moj brzuch to moja zmora poradzmi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa tam sa zestawy na 1 faze a na drugie j wlacz owoce,makaron razowy,platki owsiane,otreby,suszone owoce,chleb pelnoziarnisty a cos schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
guga czy to jest mozliwe ze schudlam przez te pare dni kilogram rano sie wazylam i jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
cwiczę oryginalną Callan 53 minut z tym że ja robię znacznie więcej powtórzeń i cwiczeń rozciągających.To jest taki mix:Callan +joga ale niesłychanie skuteczny.Robię nawet pozycję wirasany która eydawała mi się niedosiężnie trudna a teraz eychodzi.To kwestia wytrwałości i samozaparcia.Gwiazdą sportu nigdy nie byłam i w młodości t.zw.wf był dla mnie karą boską.proszę jaka zmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
piksa! też przeszłam kilka operacji!!To żadna przeszkoda,wszystko działa jak przedtem,daję słowo!zacisnąć zęby i do roboty razem z Callan.ona pokazuje,jak ćwiczy jej matka po 70-ce.To mobilizuje i jest fajne.Daj Znać jak Ci idzie,to się ZAWSZE opłaci(ta praca).Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częsc dziewczyny! Witam się z Wami poraz pierwszy ale czytam od dłuższego czasu. Zamierzam do Was dołączyc :) Chodzi o callentics oczywiście. Zajęcia aerobowe 4 x tydzień od 4 tygodni. Cho na wadze nie wida efektów, to po ciuchac owszem. Ciało też jedrniejsze. Spróbuję znaleźc jeszcze ze dwa w tygodniu na cwiczenia w domu. Wiem, że mozna osiągnac wspaniałe efekty cwiczac callanetics, bo kiedys bylam mu wierna :) I przyznam, że wyglądalam swietnie (choc do chudzielców nie należę). Ładna pupa, jedrne uda, brzuch calkiem calkiem. Teraz jestem mamą dwulatka i trzeba się wziąc za siebie. Wlasnie zdobylam cwieczenia z Callan na VHS i muszę je tylko jakoś przegrac na dvd:) Zabieram się do roboty. Pozdrawiam! Bibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
praca popłaca .Po 2 operacjach i w moim wieku mam na brzuchu t.zw kaloryferek,takie mięśnie.Deska ,skała, można po mnie deptać .to efekt pracy i wiary że się opłaci ...i wsparcie mojej drugiej połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
jeśli mam być szczera nienawidzę diet choć staram się jeść umiarkowanie :często i w małych porcjach.Niestety lubię piwo i to mój grzech nr 1.kto jest bez grzechu niech rzuci kamieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
jest p[óżno. stanowczo za dużo czasu spędzam przed komputerem.To niezdrowe.idę spać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
50 latka moj organizm na slowo dieta ma alergie ale mojej swiadomosci powtarzam nie dieta ale nowy styl jedzenia malutkie zmiany nic wiecej ja nie lubie piwa tylko wino ale to zadna pociecha 2 tyg bez alkoholu a jutro mam grill milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecdziesieciolatka-tak wlasnie czulam ze w Twoim zwiazku amorki wciaz kraza,,, to ,ze druga polowa wspiera,lub choc zauwazy wysilek wlozony w to iz chce sie wygladac lepiej-to jest nie tylko polowa sukcesu,bo to wlasciwie 99%. To podnosi pewnosc siebie , wiare ze da sie rade.poczucie wyzszej wartosci a przede wszystkim nadzieje.... ze w razie dolka on cie przytuli i pocieszy a nie papieros i kieliszek wina.... Sory dziewczyny..sory piecdziesieciolatko-ale jak sie myle to nakrzyczcie na mnie ... :P zartowalam... zycze milej nocy,jutro imprezka 18latka chrzesniaka.. dlatego tez na razie nie cwicze... ale przypominam sie ,zebyscie mnie pamietaly:):):):D dobranoc..wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po porannych cwiczeniach i sniadanku Piecdziesieciolatko-pisalas ze masz plaski brzuszek jak deska -wiem ze cwiczysz dlugo ,ja dopiero 5 miesiecy ,ale ja mam miekki w okolicach pepka-masz jakies rady na to? i napisz jakich balsamow do skory ,do biustu uzywasz bo ja juz pod 40 stke podchodze i rady doswiadczonej osoby w tej materii sie przydadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
odpowiedż specjalnie dla Bombasti:trafiłaś w dziesiątkę,amorków teraz jest więcej niż było kiedyś:-))chyba się rozmnożyły bo bardzo były pielęgnowane jako bardzo wrażliwe istoty.Trzeba je hołubić i kochać ..Wtedy jest ich coraz wiecej i więcej w miarę upływu lat.życzę Ci z całego serca wielkiej plantacji amorków i czułości która jest podstawą związku.Jeśli masz synów wychowaj ich na wrażliwych i czułych mężów dla przyszłych żon,bo właśnie matka może najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
teraz dla Gugi:brzuch jak jest czasem rozci agniety tworzy się jakby niewielka przupuklina kresy białej czyli pośrodku.To w miarę pracy mija,ja też tak miałam i teraz nie mam.Co do biustu to jako osoba od pasa w górę chuda nie mam dobrego pomysłu,tego nie da się wyćwiczyć,tylko prawidłową postawę:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki piecdziesieciolatko-to mnie pocieszylas -juz myslalam ze tak zostanie-czyli cwiczyc ,cwiczyc i jezscze raz cwiczyc a biustu ja malego nie mma tylko chcialabym miec jedrniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×