Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość poziomka*20
Ania66, to Ty pewnie masz już taką piękną figurkę jak Callan nie? :) I wszytskie ćwiczenia wykonujesz tak dokładnie i daleko jak ona? :D To mój niedościgniony cel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ania wspaniale! podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Dziewczyny, przestańcie mnie tak wychwalać, bo aż głupio. To nie jest tak, że ja przez 19 lat co drugi dzień ćwiczę. Słuchajcie, bez przesady. Były różne okresy, na początku robiłam gimnastykę rzeczywiście b. często, później ,,zjechałam" do 2, a nawet, do 1 dnia w tygodniu (Callan radziła, że jeżeli jesteś już zadowolona ze swojej sylwetki, 1 raz w tygodniu starczy). Na pewno ćwiczyłam w ciąży (i jednej i drugiej), czułam się fantastycznie, to chyba największa zaleta tej gimnastyki, że czujesz się cały czas tak, jak kiedyś, pomimo, że przybywa lat, dzieci coraz starsze, a ty wcale tego nie czujesz. Dzisiaj mam 42 lata, na dzień dzisiejszy robię callanetics przynajmniej co 2 dni, najczęściej już b. późno (bo tak lubię). Nie jestem na żadnych dietach, ani głodówkach, jem normalnie. I jeszcze Wam powiem, bardzo się cieszę, że trafiłam kiedyś na ten callanetics, bo on mnie cały czas ,,trzyma" w pionie. Czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
czemu stokrotka przepadła? nie ma jej na forum www.callanetics.fora.pl :(( ech, po co sie tak rozpisałyście, teraz muszę tyyle przeczytac! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reve wyszła za mąż..a teraz z podróży poślubnej do Was pisze :) wracam za jakieś 2 tygodnie do mojej rzeczywistości więc się wtedy odezwę..póki co callan zawieszony bo innym aktywnościom się oddaję:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Reve! Gratulacje i wszystkiego najlepszego! Baw się dobrze, callanetics nie zając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga95
Witam :) Mam tylko 14 lat 168cm i 58kg. Ogólnie nie jest źle z moim ciałem, lecz tu i ówdzie znajdą się fałdki[uważam, że mam za grube uda oraz ostatnio zauważyłam na nogach rozstępy].:( Callanetics mam zamiar zacząć od następnego wtorku.Wybieram się do klubu fitness z przyjaciółką I mam pytanko do 'zaawansowanych' pań :) Czy tego typu ćwiczenia będą dla mnie dobre? :) I czy do lipca [dokładnie 8 --> wakacje] uzyskam wymagane efekty? I jeszcze jedno: ile razy na tydzień miałabym ćwiczyć? :) Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi i gratuluję Panią, które wytrwały i nie dały się 'złej woli' :) No i oczywiście gratulacje dla Reve82! Powodzenia życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
Reve GRATULACJE.! Wszystkiego najlepszego. :) Aga bardzo miło poznać.Ja mam 16 lat i ćwiczę callana. Nic mi nie jest od tego. : ) Jeśli chodzi o efekty do lipca to juz inne panie Ci odpowiedzą bo ja niestety sie nie znam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga95
Dzięki kiniiaa za informacje :) Mi również miło poznać :) Jak narazie czekam na dalsze odpowiedzi.:) Policzyłam sobie, że jeśli od następnego wtorku zacznę ćwiczyć, to zdążę wykonać sobie 18 'lekcji' :) Jeżeli bd je dobrze wykonywać zdołam wyrobić sobie ładną figurę? I czy mogę wykonywać ćw. z dnia na dzień [pon i wt] :)? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka-żabka
jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć ale przejrzałam film z ćwiczeniami i jak sobie radzicie z ćwiczeniami gdzie jest potrzebny drążek albo coś w tym stylu?? pozdrawiam i gratuluje wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna73
śledzę forum i dzisiaj rano przeczytałam ostatni post że callanatecis to już przeżytek a o 21.00 nie ma tego postu czyżby kontrola??????????co sądzicie edziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna73
ja też ćwiczę callana już kilka lat i efekty są chyba - 160 wzrost - waga 49- to chyba sĄ? a latek 36?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
dziewczny czy te brzuszki z callana pomagaja wam na d olne partie brzucha? bo ja tam dalej mam tłuszczyk. :( a cwicze juz 2 miesiące. u góry lepiej ale na dole nie. :O czy te cwiczenia daja cos na dół w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
reve! to cudownie! Gratuluję kochana :* :* :*. STOKROTKO gdzIe się podziałaś? :( a ja nie schudłam, długą przerwę mam w callanetics, chciałabym wrócic na wakacje do callan ale nie wiem czy dam rade:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirrah
Dzień dobry, dzwoniłam już do wielu klubów , ale niestety nie mogę znaleźć żadnego w Krakowie. Może któraś z Was dziewczyny zna jakieś miejsce w Krakowie gdzie można ćwiczyć Callanetics ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3dni krece codziennie hula hopem godzine. zgubilam juz 1cm w tali ale mam problem bo krece tylko w jedna strone bo w druga nie umiem oponka sie zmniejszyla ale tyko z jednej strony!;( nierowno schudlam pomocy czy ktos wie jak moge wyrównac ta z drugiej strony brzucha?? prosze o odp sory ze sie wcinam do tematu ale prosze o odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Maja, nauczyć się kręcić w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justawlochy
dziewczyny !!!help!!!! Mieszkam we wloszech i nie umie znalesc calaneticsu jane Fond CZY KTOS MOZE MI GO PRZESLAC BARDZO PROSZE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..w końcu wracam na forum i do ćwiczeń...w maju moje odliczanie zakończyłam na 72 godzince callana... potem była długa prawie 1,5- miesięczna przerwa..w międzyczasie już wiecie że był ślub, wesele + podróż poślubna..a po podróży miałam ostatnie egzaminy..zatem teraz powracam i zaczynam moje odliczanie... przez kolejne 14 dni chcę codziennie ćwiczyć callana i taki sobie stawiam cel na następne dwa tygodnie dziś za mną 1. godzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.godzinka zaliczona... eh może to zabawnie zabrzmi, ale już widzę zmiany po wczorajszej godzince... jak dobrze że wracam do tych ćwiczeń, bo coś się mojemu ciału należy:) najwięcej wysiłku kosztują mnie ćwiczenia na miednicę...bo brzuszki to jakoś daję radę, ale z miednicą zawsze było kiepsko...a właśnie te ćwiczenia dają mi najwięcej..tzn. zaraz po ciele widać że znów ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
a ja nadal non stop cwicze. swietne cwiczenia. :) nie licze godzin bo juz sie pogubiłam. ale mysle ze jestem gdzieś na 90. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rytualnie zaznaczam w kalendarzu każdą zaliczoną godzinkę..jakoś to mi w krew weszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zaliczyłam 4.godzinkę....wczoraj trafiła się przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
br. jak tu pusto. a ja się niskokalorycznie odżywiam i jakoś nie mam samozaparcia by się wziąc do jakichkolwiek cwiczeń, np. callanetics :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara kroft
pomóżcie mi w zdobyciu orginalnych ćwiczeń z Calan, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver
obawiam się że oryginalne będziesz musiała zapłacic albo ściągac na lewo z jakichś serwerów, co też wymaga czasu. a czemu, nie odpowiadają Ci te z wizażu czy gdzie je tam mają w naszym necei? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi :) ja juz dawno tu nie zagladałam :) no i niestety nie ćwiczyłam, może od przyszłego tyg mi sie uda, bo w końcu mam obrone za soba :))) tylko licencjat, ale zycie mam juz wolne ;) nom, a 8 sierpnia kuzynka ma weselicho, wiec trzeba pocwiczyc:/ Lara a czytałas moje wczesniejsze wypowiedzi jak ściągnąc film?:) zerknij wstecz, to moze ci sie przyda :D oki zawijam, bo sprzatanie mnie czeka:) pomachanka dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×