Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kiniiaa3
NATKA dzieki za słwoa otuchy ;* ja jestem po 28 bądź 29 godzinie [ juz sie gubie ale sprawdze;] ] i efekty są takie jak pisałam. W udzie mam [ UWAGA ] 60 cm. ;(( to moja najgorsza czesc ciała myslicie ze do wakacji da sie cos z tym zrobic dzieki callanowi albo czy w ogóle da sie cos zrobic? ehhh. i jeszcze booczki takie wielkie mam. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apprrii
No dziewczynki dziś moja trzecia godzina za mną :) Aż miło :) Ja tam się nie mierzę bo mam nadzieję że za ileś tam godzin efekty będą widoczne gołym okiem ;p :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
aż wstyd się przyznac ale znow bol piszczeli.. i przebieglam sprintem pol kilometra bo wiecej rady nie dalam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
12 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
dziwczyny a jak zaczynałyście , bo ja niestety miałam dwa tyg tak zawalone i zaczęłam niedawno , to ćwiczyłyście 3h na tydzien czy codziennie bo ja słyszałam ze na poczatku powinno sie ćwiczyć tak co dwa dni, za mna 3 godz zaraz zabieram sie za 4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apprrii
Nellu za mną dzisiaj też czwarta godzina. Ja ćwiczę codziennie i tak poradziły mi dziewczyny z tego forum tylko mięśnie bardzo bolą ale z tego co tutaj się dowiedziałam ból przechodzi :) jakaś taka pełna nadzieji jestem dzięki tym ćwiczeniom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
ok to ja zaufam ... i tez codziennie bede cwiczyc .. ;] wczoraj ćwiczyłam i dzisiaj też ale na szczęście mięśnie mnie nie bolą :) zobaczymy co bedzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Co do bólu mięśni, to zakwasy miajają szybko. U mnie nie było ich już jakoś po dwóch dniach, a i nie były jakoś uciążliwe. Przynajmniej wiedziałam, że pracowało całe ciało i z radością czułam zakwasy np. na calych plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA 31
Witam właśnie skończyłam ćwiczenia. Dziewczyny moje pytanie jaka wersja ćwiczeń wam lepiej odpowiada zBojarską czy oryginalna z Callan Pinckney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
callan. ja jestem po 30h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Ja właśnie jestem po ćwiczeniach i się załamałam. Złapałam dość głębokiego dołka patrząc na swoje ćwiczące nogi w krótkich spodenkach... Wielkie mięśnie na łydkach :/ a na wewnętrznych udach i kolankach - tłuszczyk, a w zasadzie wredny tłuszczol !! I mam pytanko dotyczące mierzenia się - jak to robicie? Chodzi mi o to, że przecież to chyba niemożliwe mierzyć się w tych samych miejscach... zawsze miara Ci się trochę przesuwa i pozornie 'odejmuje' lub 'dodaje' cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
echh za mną pierwsza sejsa callan.. piszę 'sesja' bo godziną tego nazwac nie mozna :|. dałam radę ledwie pół godziny, całą rozgrzewkę wykonałam, cwiczenia na brzuch - masakra, prze I cw. wytrzymałam całe 100 sekund, odpoczynek 10 sekund a przy nastepnym juz jakies 20 i przy nastepnym 15 i se olałam :(. później biodra tu wszystko zrobiłam, ta kołyska bioder nawet fajna była choc czułam mięśnie moocnoo uu. cwiczenia na nogi -wgl dla mnie niezrozumiałe, jak podnosic, robiłam po swojemu po minucie. załamałam się, nawet już rozciągających nie robiłam. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Morela nie zniechęcaj się, na początku zawsze jest trudno. Potem już dużo łatwiej. Ja też na początku nie miałam siły robić brzuszków, robiłam w seriach 50, 20, 20, teraz robię 100, 100, 60. Więc jest efekt. Każde ćwiczenie najpierw wypróbuj, skoryguj postawę i dopiero ćwicz, żebyś nie marnowała czasu na ewentualne poprawki w pozycji. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok mango
ja osobiscie uwazam ze Bojarska robi wolniej i ma wiecej cwiczen na posladki, ale ta muzykaaa......dobija mnie i jej smeny glos;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Kiniiaa3, ja jestem typową gruszką i mam w udzie 59 cm w najgrubszym miejscu.... Najwięcej miałam 61 jakoś w grudniu, ale przeszłam na dietę i trochę spadło. Na razie się coś utrzymuje, ale mam nadzieję, że zmaleje. Moje marzenie to 56 :) Póki co hehe dziś moja 13 godzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Te dodatkowe ćwiczenia Bojarskiej- z tego, co mówiły dziewczyny- to są ćwiczenia, które Callan robiła w tej zaawansowanej części :) Ja jestem dopiero na początku, ale strasznie ciężko jest mi znaleźć tyle czasu, żeby ze spokojem codziennie poćwiczyć. Za dużo na głowie ;) Idę się zmierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
heh chyba źle robiłam tą kołyskę w części na brzuch.. nogi powinno się odrywac czy nie? bo ja odrywałam i mi było strasznie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Morela stopy powinny być na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
poziomka*20, to super ;d. wczoraj zrobiłam jeszcze raz i skonczylam o 23;d. i dałam rade;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
I o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
echh chyba cały czas będę musiała callanować wczesnym ranem bądź późnym wieczorem.. bo komp prawie cały czas chodzi i w tym pokoju nie ma się jak ruszyć ;). ale może z czasem to się zmieni, boo.... wstępuje we mnie optymizm :). poganiam pracowników z remontu i zadeklarowali się że już w poniedziałek malowanie :). To może wyproszę rodziców żeby już mnie po malowaniu puścili do nowego pokoju na górze, już nawet bez robienia podłogi, trudno, przecierpię;). W sumie nie jest taka zła, bo drewniana, a antyki mają swoją wartość :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja juz po 31 godzinie. :) ja nie słucham callan ani muzyki. włączam filmik wyciszam głos w komputerze, włączam radio i jadee :) heh. ja jestem jabłkiem i w udzie mam 60 ;(( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Kiniiaa, żadna masakra, wszystko zależy od budowy, nie każdy jest długonogą modelką, ale na pewno zawsze warto popracować nad nogami. Ta część ciała u mnie też nigdy nie była idealna, ale stwierdzam z całą stanowczością, że ćwiczenia dają bardzo wiele, po prostu bez nich się nie da! I jeszcze muszę Ci coś powiedzieć: od miesiąca ćwiczę, oprócz callaneticsu także ,,6 Weidera", tzn. callana co drugi dzień, a ,,6" codziennie. I nie masz pojęcia, jak dobrze wpłynęło to na moje nogi, po prostu super. Myślę, że to połączenie to było właśnie to, czego potrzebowałam. Bardzo Ci polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
To a6W działa też na nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Wydawałoby się, że nie, bo to ćwiczenia głównie na brzuch, ale jednak odrywasz te nogi z podłogi za każdym razem i jak dla mnie, działa wspaniale. Oczywiście callanetics nie może być odstawiony, bo to, powiedziałabym, baza. Do tego dużo wody mineralnej, jedzenie w miarę normalne (oczywiście bez ,,obżerania" się, ale żadnej głodówki!) i słuchajcie, żyjemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja juz przeszłam weidera i jakos mi nie spieszno do tego znowu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
wczoraj sobei odpuscilam callan :pp. Po prostu musiałam leżec przed telewizorem, wczoraj TVP1 i TVP2 mieli fajny program :-). Dynastia Tudorów i ostatni odcinek Moonlight. ;) A później to poszłam spac ;). Ale za to dzisiaj odmówiłam sobie kalorycznego loda i zamieniłam go na mniej kalorycznego ;) ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja wczoraj tez nie cwiczyłam bo byłam w teatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
oo ;d . to pochwal się na czym byłaś? ;d. widzę że ten Wątek UMIERAAA! Czemu? ;( callanetics.fora.pl wizaz.pl/forum morelkax3.blog.pl tam jestemm na pewno =].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×