Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość zielona_paprotka
Hej Callanki, czy ktoś jeszcze ze mną ćwiczy?? Mnie właśnie dopadło przeziębienie, ale próbuję się nie poddawać i ćwiczę dalej :) wczoraj postanowiłam przez 30 min robić jeszcze rowerek w powietrzu, ale... po 3 minutach nie byłam w stanie utrzymać nóg , a co dopiero nimi machać :( A jak u Was? Mnie przynajmniej Sylwester motywuje, chociaż nawet nie wiem, czy gdzieś wychodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicka
Ja tak jak juz wyżej wspomniałam, wciąż ćwiczę ale zgodnie z radą jednej z forumowiczek ćwiczę teraz 3-4 razy w tygodniu żeby mięśnie miały czas ma regenerację, a powiedzcie mi jeszcze: które ćwiczenia wykonujecie bo jak patrzyłam w internecie to jest kilka rodzajów, ja ćwiczę te ćwiczenia gdzie jest napisane: piękne ciało w 2 tygodnie, ale nie wiem czy są one wystarczające a poza tym są nudne więc chętnie zmieniłabym zestaw na inny, doradźcie jaki, aaaa i jeszcze jedna rada jeśli którejś zależy na większym spadku wagi - ja biorę tez tabletki na odchudzanie, kupuje je w aptece slim green są świetne i bezpieczne w ciągu 2 tyg schudłam ze 3 kg niby to mało ale widać jakbym schudła z 5 kg - to zasługa callaneticsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja w miarę możliwości staram się ćwiczyć codziennie. Te ćwiczenia mnie relaksują i dodają energii. Ja ćwiczę zestaw Callanetics 10 years younger in 10 years.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicka
A skąd masz ten zestaw ćwiczen : 10 years younger in 10 ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Walicka, co prawda nie jestem Kasiućką, ale wydaje mi się, że jest to ten zestaw z wizażu. Ja własnie znalazłam filmiki z callaneticsu dla zaawansowanych (niestety wersja angielska tylko :( )i się załamałam... Jeszcze dłuuuuuga droga przede mną.. Ale co tam :D dla ładnego ciałka warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, to jest chyba remake tych cwiczen Bojarskiej sprzed 15 lat http://www.allegro.pl/item843146073_callanetics_z_mariola_bojarska_wg_callan_pinckney.html ja jade te cwiczenia niezmiennie od wielu lat, co prawda z przerwami, ale ostatnio chetnie do nich wrocilam i odeszly w zapomnienie problemy rehabilitowane przez wiele miesiecy z bolesnym barkiem. Cos w tym jest! W tych moich cwiczenia jest zestaw 5 na rozgrzewke, pozniej brzuszki w 4 cwiczeniach, nogi w 4, uda i posladki w 4, rozciaganie w 4 kolejnych, miednica w 2 i wewnetrzna strona ud-2. Moze cos pominelam, ale te 30 podane przez Bojarska to chyba bedzie to- na cale cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicka
Witajcie, kurcze ale to jest kaseta video , w domu nie mam odtwarzacza video, może jakaś płytka? Ja ćwiczę teraz 3-4 razy w tygodniu juz ze 3 miesiące i powiem Wam , że rewelacyjnie działa, w życiu nie miałam takiej sylwetki!!!Mam 2,5 roczne dziecko, nigdy nie bylam gruba , ale teraz to po prostu super ciałko: jędrne, smukłe, każdy pyta jak to zrobiłam, polecam Wam dziewczyny te ćwiczenie tylko systematycznie ćwiczone przyniosą rezultaty. Wiem wiem, że nie kazda ma czas, ale ja pracuje 10 godzin dziennie, mam dziecko, męża , więc obowiązki mam a i 3 czy 4 godziny w tygodniu na ćwiczenia zawsze znajdę czas bo naprawdę warto. Jest tylko jedna wada tych ćwiczeń - są nudne po jakimś czasie, dlatego poszukuje jakiegos innego zestawu bo ten z wizaża znam juz na pamięć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja mam podobnie. Ćwiczę zestaw Ten Years Younger in Ten Years od początku września niemal codziennie i już mi się masakrycznie znudziły te ćwiczenia... ale rzeczywiście dają rewelacyjne efekty więc mimo znudzenia nie mam zamiaru ich zaprzestać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britta86
zgadzam się z Wami,cwiczenia stają się nudne po jakimś czasie.Mi szczególnie ciężko przełknąc te,w którym stoi się na kolanach przodem do krzesła-cw na biodra ;/ ostatnio zamieniam je na jakieś inne swoje,mimo ,że wiem ,że nie powinnam... jednak Callanetics daje świetne rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam callanetics dosyć dawno ale pamietam,że efektów nie było widać- wydaje mi się,że bardzo sugestywne jest to,ze od dawna w zadnej gazecie nie piszą o skutecznosci tych ćwiczeń. Wolę jogę i matę relaksująco-matującą z tracer.ue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie:) Zaczęłam ćwiczyć callanetics 2 dni temu, bo dopiero wtedy dowiedziałam sie o istnieniu tych ćwiczeń z tego forum:) Bardzo zachęciły mnie wszystkie pozytywne wpisy. Na razie wyginam sie godzinke dziennie i jestem bardzo ciekawa jakie będą efekty za 12 dni. Chciałam zapytać Panie, które już trochę schudły czy zawdzięczają to raczej tylko tym ćwiczeniom czy stosowały też jakąś odpowiednią diete? I jeszcze mam pytanko, czy są jakieś panie o figurze gruszki? Jeśli tak to chciałam zapytać czy callanetics naprawde wysmukla tak skutecznie dolne partie ciała? Bo na tych głównie mi zależy :) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka callan jest swietny :) Ja co tydzien jak sie sobie przyglądalam to widzialam roznice... cialo sie zmienia naprawde...tylko trzeba wykonywac cwiczenia dokladnie i systematycznie - niektorzy radza by 3 razy w tyg - ja cwiczylam codziennie moze przez to efekty byly szybsze teraz cwicze 2 razy w tygg zeby to utrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jestem jeszcze razem zmotywowana:) Mam nadzieje, że coś sie w końcu zmieni z moimi dolnymi partiami ciała. Napisze jak miną 2 tygodnie jakie są efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka a ile razy w tygodniu zamierzasz ćwiczyć? :) Pisz codziennie jak się czujesz zawsze milej jest z kimś pogadać o ćwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwicze codziennie przez godzine, czyli robie cały zestaw ćwiczeń. Nadal jeszcze mam delikatne zakwasy, ale poza tym jest ok:) W ogóle lepiej jest mi jak coś robie dla swojego ciała, bo wcześniej byłam strasznym leniem. A Ty po jakim czasie zauważyłaś efekty? I były niewielkie czy bardzo widoczne? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Pytanie do doświadczonych: czy schudłyście tylko dzięki callanetics czy stosowałyście dodatkowo jakąś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... ja dopiera zaczęłam ćwiczyć.. jestem po 2 godzinie. Jak wy to robicie?? ;( nie potrafię zrobić 100 pow. bez jakiejkolwiek przerwy, na nogi jeszcze zrobię ale na brzuch już nie ;(. Strasznie drżą mi mięśnie... dosłownie trzęsę się jak galareta... cala!! przez to nie mogę ćwiczyć. I to się dzieje od początku ćwiczeń , a czasem pojawiają się i skurcze mięśni... śmiesznie jest jak chce się napić czegoś, ręce mi latają ze wylewam... co mam robić??? proszę pomóżcie !! Pozdrawiam wszystkich serdecznie!! Jesteście niesamowite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie za bardzo, ale myśle, że jest to kwestia słabych mięśni i że powinnaś próbować dalej ćwiczyć. Odpoczywaj sobie może co kilkadziesiąt powtórzeń, z czasem nie powinnas mieć problemu z drżeniem mięśni. Ja tak miałam pierwszego dnia z nogami, a teraz 5 dni później już prawie tego nie mam:) Nie poddawaj się:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek pierwszy raz ćwiczyłam, potem miałam lekkie zakwasy. Dzisiaj drugi raz no i mam w planach raz dziennie. Napiszcie dziewczyny jak wam idzie i chwalcie się efektami bo to zawsze motywuje :) trochę mało jest ćwiczeń na biust i ramiona :| więc będę musiała coś robić dodatkowo. Najlepiej jakby były jakieś efekty jeszcze przed sylwestrem :D no ale nie nastawiam się w sumie ps pozdrawiam drugą poziomkę na forum ;o a i też mi się wydaje że to kwestia nie wyćwiczonych mięśni po kilku godzinach ćwiczeń powinno zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britta86
poziomka123 jeśli będziesz ćwiczyć conajmniej co drugi dzień to gwarantuję Ci efekty do Sylwestra,może nie porażające ,ale widoczne! ja jakoś ostatnio opadłam z sił i robię Callana 2,3 razy w tygodniu:) aha,oczywiście ,że napoczątku nie dało się zrobić po 100 powtórzeń,ale z czasem wszystko się udaje! pozdrawiam wszystkie Ćwiczące :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
Witam was wszystkich:) Od kilku dni czytam o callaneticsie, przede wszystkim wasze opinie,przegladalam inne fora i identyczne opinie, dlatego zdecydowalam, ze zakupie plyte i mozliwe, ze kasiazke, ale mimo wszystko mam do was wielka prosbe czy moglybyscie wyslac link co do tych cwiczen? widzialam, ze sa podawane, ale niestety nigdzie nie moge ich otworzyc, gdyz byly one podawane bardzo dawno temu. mam jedne, ktore byly na interii, ale wypowiedzi na ich temat nie byly az takie dobre Zalezy mi na poprawie cialka chociaz troszke do sylwestra, a dvd i ksiazke ktora mam zamiar zamowic dojdzie dopiero po swietach (12 dni od zamowienie), wiec bardzo was prosze o podanie linku tutaj, albo przeslanie na wyslito.pl, gdziekolwiek, abym mogla je sciagnac. Z gory wam bardzo dziekuje,pozdrawiam wszystkie . BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
Dziekuje Ci bardzo jestes naprawde kochana, uratowalas moje cialko:D juz myslalam, ze nikt mi nie odpisze, a tu jednak:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dopiero kocze 4 godzine.. drżenie miesni powoli zanika... i cwiczenia juz lepiej wychodza??? Poziomka123 jak Ci idzie??? Duzo godzinek masz za soba?? U mnie jeszcze nie ma narazie efektow ale jestem dobrej mysli;) Życze wszystkim, radosnych , spokojnych świąt oraz wytrwałosci!!! ;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britta86
Wesołych Świąt ze smakołykami - nie straszne nam kalorie jak mamy Callanetics :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i po świętach:) Ćwiczyłyście wytrwale również w te dni czy odpuściłyście sobie? Ja ćwiczyłam, ale chyba też 2 razy więcej jadłam, bo efektów większych nie widze;) Pozdrawiam i udanego sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey jestem po 5 godzinach, dzisiaj może będzie 6 ;) ogólnie jak strasznie mi sie nie chce albo mięśnie są zmęczone to ćwicze na rowerku stacjonarnym. Mam nadzieje że tym razem uda mi się wytrwać z motywacją i już zawsze ćwiczyć regularnie. No zobaczymy. A jak wam idzie dziewczyny?? Poziomka jak efekty? Ile godzin za Tobą? W ogóle chwalcie się dziewczyny =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicka
Ja jestem z siebie niezbyt dumna bo nie cwiczylam cały przedświąteczny tydzień i przednoworoczny też nie ćwiczę, ale po nowym roku biorę się z powrotem za ćwiczenia... ale ćwiczę drugi miesiąc wiec nie widać tych zaniedbań...ciałko jest napawdę fajne i polecam ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Ja oczywiście również skupiłam się na jedzonku, zamiast na ćwiczeniach:/ i jestem bardzo z siebie niezadowolona, zwłaszcza, że brzuszek rośnie i rośnie... Ale zaraz biorę się do pracy, może jeszcze dołączę 6w i mam nadzieję, że zrzucę to, co w nadmiarze... A jak Wasze postanowienia noworoczne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×