Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Kasiućka
Ja też niestety zaniedbalam sie przez te swieta. Odstawilam diete i nic nie nie cwiczylam. Ale od pon postanawiam poprawe. Dzieki Callaneticsowi wreszcie dostrzegam swoja talie!!! Polecam wszystkim te cwiczonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy Callanetics pomaga wzmocnić mięśnie ? Nie zalezy mi na odchudzaniu ale na wyrzeźbieniu sylwetki. Mam bardzo słabe mięśnie .... pomyślałam o Callaneticsie Liczę na Wasze porady :))) Pozdrawiam w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Dziewczyny!! Czy nikt tu nie zagląda?? Ćwiczycie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia99
witam wszystkie Panie,zaczęłam ćwiczyć callan..,jestem po trzeciej godzinie,mam pytanie KIEDY PRZESTANĘ MIEĆ ZAKWASY czy to jest wogóle możliwe żeby ćwiczyć z przyjemnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja też przez pierwsze dni po ćwiczeniach chodziłam jakbym miała nogi z waty, ale szybko to minęło. Teraz mam za sobą już jakieś 85 godz ćwiczeń i trochę już mi się nudzą bo należą raczej do monotonnych. Niemniej jednak dają fajne efekty więc uważam że warto jest się trochę pomęczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia99
czy trzeba ćwiczyć codziennie?bo na codzien to faktycznie te cwiczenia się chyba znudzą(:mam nadzieję,że się opłaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mysliscie, ze ćwiczenia z Bojarską będą dobre dla początkującej i nie ćwiczącej od daaaawna? Jesli nie to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program Bojarskiej zawiera więcej ćwiczeń niż '10 years younger in 10 hours z Callan i trwa nieco dłużej.Dla początkującego chyba może być,po prostu będziesz robiła tyle ile dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wracam do was skruszona ;) po 6h zaprzestałam ćwiczeń na 2 tygodnie ;o wyjechałam na sylwestra na kilka dni i... bach. zmobilizować się po takiej przerwie jest naprawdę ciężko no ale od dzisiaj wracam motywacją i chęcią poprawy pozdrawiam piszcie o efektach powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
hej dziewczyny mam do was kilka pytan po jakim czasie widzialyscie jakies rezultaty chodzi mi o cm? kazda z was jest na jakiejs diecie? Ja juz mam za soba kilka godz z Callan jeszcze sie nie mierzylam, zrobie to po 10 dniach. Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia99
hello:) witam ...jestem juz po 23 godzinach cwicze codziennie jest coraz lepiej niektóre cwiczonka robię juz po100 x ale nie wiem jak wy drogie panie ale ja nie mogę robić ćwiczen z całkiem wyprostowana nóżką -normalnie jakbym miała przykurcz nogi,myślałam ,że sie rozćwiczę ale nadal mnie boli..próbuje ograniczac jedzonko i słodycze i powiem wam, że ubyło mi 4KG !!!! jestem z siebie dumna ale mam jescze jakieś 10 do zrzucania potrzebuję wsparcia aby wytrwać -prosze niech któras się odezwie której udało sie zgubić taką MASĘ ...HIHIHI pozdrawiam i WAM również zyczę powadzenia bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olademerer
ja takze zaczynam cwiczyc, ale nie jestem poczatkujaca...ja nigdy sie nie zprzyzwyczaje do tego ze ziewam, no po prostu nudne te cwiczenia na maxa, no ale bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalallalalalllllllaaa
ja robię 4 godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalallalalalllllllaaa
6 godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia w Krakowie gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu.Promocja!!! Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
olalalalallalalalllllllaaa a czy mozesz mi powiedziec czy zauwazylas jakies zmiany w cm i w ogole czy tylko callanetics cwiczysz i czy jestes na jakiejs diecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... sklep marokanski marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Dziewczyny, czy tu jeszcze ktoś ćwiczy?? Bo widzę, że zostały same reklamy... Masakra. A było takie fajne forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
Hej Aniu:) Ja cwiczylam i ponownie zaczynam, pisalam tutaj, ale nikt nie odpowiadal, wiec juz nie pisze, ale jesli Ty bedziesz cwiczyc , to bysmy wspieraly sie na wzajem, co Ty na to?? Pozdrawiam Ps. moze ktos jeszcze do nas dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Malagwiazda3, cześć. Do czego jak do czego, ale do callaneticsu nie potrzeba mi zachęty, bo ćwiczę go już prawie 20 lat. Jest rewelacyjny! Często byłam tutaj na forum, ale widzę, że dyskusja zamiera. Za to ćwiczenia są wspaniałe, mogę je z czystym sumieniem polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
To moje gratulacje:) Czy mozesz mi powiedz czy dzieki callan. duzo ubylo Ci w cm i w jakim czasie widzialas juz jakies rezultaty, jak czesto cwiczylas? Chcialabym stracic kilka cm tu i tam oczywiscie jakas dietka, zaczynam tez cwiczyc na orbitreku, mam nadzieje, ze w miare szybko zobacze rezultaty. Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalala
witam ponownie, ja mialam 2 dni przerwy, nie lubie cwiczyc jak jest moj maz w pokoju ;-), ja nie sprawdzam cm, bo nie umiem sie dokladnie zmierzyc, wystarczy nizej przylozyc miarke i juz inny wynik wiec ja sie nie mierze, ja sprawdze za jakis miesiac po spodniach i tyle, za czesto sie tez nie waze bo co z tego ze ktos wazy 50 kg jak ma cellilit na maxa ;-( , tak wiec powiem Ci za miesiac czy widze efekty to chyba moja 8 godzina....chyba 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 74
Witajcie, przyłączam się do was. Dzisiaj to 8 godz. no i jeszcze ciężko mi to idzie. Ćwiczyłam callanetics 13 lat temu, po ciąży, wtedy efekty były naprawdę zadziwiające. W 3 m-ce miałam taką sylwetkę jak nigdy przedtem. Teraz staramy się z mężem o drugie dziecko i pomyślałam, że trzeba trochę zadbać o siebie przed ciążą. Naprawdę to już po tych 8 godz. są efekty. czuję mięśnie, jakby wszystko było naprężone, aż chce mi się ćwiczyć. Głowy do góry i do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalala
witaj, ja tez przygotowuje cialo do ciazy, ;-) i tez mam 8 godzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 74
To super, witam! Będziemy mogły się podtrzymywać na duchu. ćwiczenia są dla mnie super, każdą wolną chwilę wykorzystuję na nie. Nie czuję tego jako tortury, świadomie myślę o czymś pięknym. Moja córa, która ma 13 lat, mnie podziwia. To mnie dopinguje. Ona jest smukła, więc wystarczy jej sport na sks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 74
Szukałam jakichś wiadomości na temat ćwiczeń callanetics w pierwszych tygodniach w ciąży, ale nadal nie wiem, czy te brzuszki itd. inne mocno działające na mięśnie ćwiczenia nie będą szkodliwe dla płodu? Podobno trzeba dużo pić wody i nie przegrzewać ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 74
No, to pa, do jutra. Po ćwiczeniach sobie pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Dziewczyny, fajnie, że znowu widać tutaj oznaki życia. Malagwiazda3 - przekopiowałam niżej trochę tego, co pisałam już dużo wcześniej o ćwiczeniach i o tym jak często je robię: ,,To wspaniała gimnastyka, po pierwsze, ze względu na efekty, po drugie, nie potrzeba do niej niczego, żadnego kosztownego sprzętu, tylko chęć, nawet miejsca nie wymaga dużo. Callaneticsu nauczyłam się jeszcze przed 20-stką, najpierw ćwiczyłam z jakiejś gazetki, dopiero kilka lat póżniej kupiłam sobie książkę Callan Pinckney z polskimi objaśnieniami ćwiczeń i mam ją do dziś. Te ćwiczenia, zwłaszcza na początku, są trudne, choć niektóre, tak na oko, wyglądają banalnie. Ale przy każdym napina się inne mięśnie i wykonuje drobne 1-2 cm ruchy. Callanetics wspaniale rzeżbi ciało, pozwala utrzymać się w formie pomimo upływu lat (a z biegiem czasu nie jest to takie proste) i zapewnia FANTASTYCZNE samopoczucie (czuję się cały czas tak jak kiedyś, czasem nie dochodzi do mnie, że jestem już po 40-stce). Nie mam żadnych problemów z figurą, pomimo dwójki dzieci (15 i 11 lat), ćwiczyłam także podczas jednej i drugiej ciąży. Oczywiście nie jestem jakąś maniaczką, nie ćwiczę codziennie po godzinie (bo i takie głosy słyszałam, że tak trzeba), kto ma na to czas? Na początek wystarczy 2-3 razy w tygodniu po 1 godz. (wydaje się dużo, ale ten czas mija błyskawicznie), potem, kiedy jest się już zadowolonym, wystarczy 1 godz. tygodniowo. Pewnie, że kiedy nie zrobi się gimnastyki, świat się nie zawali, nie pójdzie wszystko na marne, że mi się na przykład nie chciało, ale naprawdę warto do tego wracać (zresztą, kiedy zobaczycie efekty, to będziecie wiedziały, o czym mówię)". I jeszcze dodam, że przy callaneticsie nie ma się co ważyć co chwila, efekty widać bardziej po ubraniach, są naprawdę coraz ,,większe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×