Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

witam guga milego wypoczynku odezwij sie jak wrocisz 50 latka dzieki za pamiec nie denerwuj sie tymi wcieciami ja bynajmniej ich nie zalwazam sb to jest skrot diety south beach stworzonej przez A trura Agatstona nazywana jest tez dieta plaz popudniowch bombasti jak tam co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello.. :) PIKSA ja dzis chodze jak pokraka.. niech to KIKI uslyszy to znow mi nawymysla:P:P wczoraj przesadzilam z cwiczeniami na nogi-z tego linku co wam poslalam wczesniej..i teraz jakos dziwnie chodze.. i trzyma mnie tak caly dzien. :P:P nie cwiczylam jeszcze callaneticsu dzis,ale jeszcze czas.. :)wczoraj zrobilam duzo cwiczen i dzis cierpie cha cha.. ale to takie radosne cierpienie.. diety nie stosuje,ale dzis jadlam male porcje i raczej lekkie jedzenie.. no... mysle ze moze byc.. ze nie zgrzeszylam .. a jak u was?cwiczycie regularnie?/ PIECDZIESIECIOLATKO-dziekuje.. ❤️❤️ GUGA-milego wypoczynku.. nie zgrzesz za bardzo.. WIECIE CO-JA TYLK W PASIE OK.2CM MI UBYLO A POZA TYM-:(:(:( NIC.. ale pocieszam sie tym,ze to przezte cwiczenia cialo tez naroslo:P:P ????? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA JA- nie zauwazylam Cie.. :P sproboj wejsc na te linki znow.. dzis wogole mi tez nie chcialo wchodzic ale teraz probowalam to bez problemu.. a callanetics to fakt-tez mialam takie wersje ze dwa razy w tygodniu,ale mysle ze to bylaby bajka zeby po 4cwiczeniach cialo wyrzezbic.. najlepiej codziennie az poczujesz efekt-a mowia ze po 2tygodzniach bedzie widzoczny.. a potem mozna faktycznie ze dwa-trzy razy w tygodniu.. na razie sie nie wypowiadam,bo cwicze 5dzien chyba i ,,,,,,coz...... no nie zalamuje sie jeszcze.. ale cudow sie tak szybko nie spodziewam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Dzięki Piksa south beach-wiem o co chodzi!Jak zrobić takie śliczne serduszko w kompie?Informatycznie nie jestem zaawansowana niestety, tylko Callan to moja idee fixe i w tym jestem dobra.Uczciwie ćwiczona też wyzgrabnia nogi co sprawdziłam na sobie,bo jestem klasyczną "gruszką" o masywnych nogach...ale już jest lepiej...Jakby jeszcze sb to by było super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50latka callan i sb to idealna para ale jak to zgrac mi callan nie idzie jestem w dolku czekam na okres piorunami rzucam tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa-to pewnie dlatego grzmi..:P:P:P piecdziesieciolatko -- musisz napisac serce i wstawic je w nawiasy te co sa zaraz za literka P -to sa takie kwadratowe nawiasy,, nie myl z tymi nizej.. :P a jak wpiszesz kwiatek w tych nawiasach to bedzie kwiatek. ja nie umiem zlaczyc diety i callana razem.. ale ciesze sie ze choc tego callana potrafie.. :P:P:P ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćziesięciolatka
Porażka:-( żadne serduszko nie wychodzi buuu!Chyba nie mam talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwadratowe :P:P te na klawiaturze za literka P .. szukajcie a znajdziecie.. :) ide pod przysznic.. dzis nie cwicze.. sprawilam sie wczoraj i tak bym musiala oszukiwac,a to nie ma sensu.. to takie nawiasy,zrobie odstep zebyscie wiedzialy,ale wy wpiszcie bez odstepu.. [ kwiatek ] buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćziesięciolatka
Załamka...:-( Ale spróbuję []

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćziesięciolatka
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćziesięciolatka
hurra!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćziesięciolatka
nauka idzie w nas a nie w las🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
ędą ze mnie ludzie,poziom optymizmu znacznie u mnie wzrósł🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Bombasti dziękuję❤️Od razu lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha... ale smiac mi sie chce.. brawo piecdziesieciolatko... piksa chyba zrezygnowala... buuuu do callan-dzieki za dobre podpowiedzi.. :) a swoja droga-jest jakis sposob zeby te kwiatki szybciej wpisywac?? jak ci sie chcialo tyle pisac.. dlatego to wlasnie pytanie,ze moze mozna jakos inaczej....szybciej... ps, nie cwiczylam..ale jak maly zasnie,to pocwicze.........z mezem..:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TAK JESZCZE DODAM-PIECDZIESIECIOLATKO jak u Ciebie pozion optymizmu jeszcze bardziej wzrosl-przez te kwiatuszki-to po prostu nie wyobrazam sobie , jaki stopien osiagnal.....??? bo taki optymizm i wiare w siebie i wytrwalosc jaka masz i reprezentujesz(chocby 20lat cwiczen z calllanem) -...to wzystko co ty przedstawiasz w swoich wypowiedziach.. ,to mysle,ze juz dawno ten poziom OPTYMIZMU osiagnelas... czego zycze sobie-.....skromnie powiedziawszy:P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam kocil w pracy, w domu i ani wczoraj ani dzis cwiczen nie bylo:-(( jutro pewnie tez nie. Rodzice mieli wypadek i mimo iz dobrze by mi gimnastyka zrobila - cialu i duszy - to brak czasu a wieczorem sil. Zatem bedzie start z cwiczeniami jeszcze raz;-)) Na szczescie z rodzicami dbrze, a samochod to tylko przedmiot:-))) Pozdrawiam i do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie wchodzi mi wogole na stronke od 3dni :(:( bombasti wymysl cos:):) wiec musze naazie poprzestac na moich cwiczonkach ze wczesnie wspomnianej stronki:) a jest juz tak pozno aja dzis niecwiczylam:)imie sie tak nie chce..:)ale zaraz sie za nie zabieram:) musze miec wiecej samozaparcia wsobie a bedzie ok:) chce miec ladne szczuple nogi:):) pozdrawiam wszytskie Panie i podziwiam te najwytrwalsze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za zyczenia udanego wypoczynku, ale ja z dziecmi wyjechalam tylko na jeden dzien wczoraj wieczorem wrocilam-dzis do rodzicow ide pewnie ostatni raz sie poopalc w ty roku, bo pogoda sie ma pogorszyc wlasnie kawke pije i bede cwiczyc Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Mam dobrą wiadomość dla wszystkich którzy mają problemy z za dużym brzuszkiem.Jest to wprawdzie najbrdziej niebezpieczna dla zdrowia otyłość,najbardziej aterogenna(grozi miażdżycą)ale za to najłatwiejsza do zgubienia.Tak podają mądre książki i to potwierdzają moje obserwacje:z brzucha jest znacznie łatwiej schudnąć niż z np nóg czy pupy.Więc do dzieła z wiarą,bo jest o co walczyć.Sukces pewny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięćdziesięciolatka
Bardzo dobrze czuję. się w tym miłym gronie🌻pełnym beztroski i optymizmu.Odprężam się bo w codziennym zyciu zbyt wiele jest powodów do całkiem niewesołych przemyśleń.Czasem dusza z trudem dogania ciało i jest zbyt mało czasu na refleksje,a tak przy kawce można sobie sympatycznie pogadać na "babskie"tematy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
W tym roku byłam na zlocie absolwentów 30 lecie.Główny temat to emerytura,często zdrowie...Dość przygnębiające:-( A może jestem niedojrzała,a może nie dopuszczam do świadomości upływającego czasu😭.Ale lepiej mi w tym gronie:-)))weselej.Mamy tego samego hopla czyli Callan,mało która z moich koleżanek tym się pasjonuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
i tak za moim udziałem powiało nudą i egzystencjalnym smutkiem.Przepraszam wszystkich,to mi przejdzie jak sądzę.Obiecuję poprawę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callan pinckney
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ żeby skopiować np. kwiatek wystarczy wpisać go raz, potem zaznaczyć (podświetlić przejeżdżając myszką z wciśniętym klawiszem - dla niewtajemniczonych), wcisnąć kombinację klawiszy ctrl+c (komenda kopiuj), a potem ctrl+v ( wklej). ctrl+v można już potem wklepywać dowolną ilość razy :) ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilam troche sie poopalalam ale juz jesienia ta pogoda zajezdza Piecdziesieciolatko- widze ze trenowalas dzis glownie wklejanie kwiatkow:P fajnie ze sie czujesz mlodo ja mysle ze to nie jest objaw niedojrzalosci bo przeciez nie mozna sie poddac czasowi i po 50 tce narzekac a wielu ludzi tak robi juz nie wspomne o otylosci ktora maja i mezczyzni i kobiety w tym wieku ja sie nie zamierzam poddac czasowi i tez chce byc wiecznie mloda a co do twojej wypowiedzi odnosnie brzucha to sie nie zgodze bo do jakiegos momentu go wzszczuplilam a teraz koniec i nic sie nie zmiejsza-co robic? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×