Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość julitka23
czesc! jestem tu nowa, cwicze callanetics z Bojarską od 4 dni i mam do was pytanko czym rozni sie callan z Bojarska od oryginalnego, bo jezeli lepsze efekty ma sie po oryginalnym to bede musiala go zdobyc. czy ilosc cwiczen jest inna a moze w ogole sa tam inne cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalala
oba sa dobre, jezeli cwiczysz dokladnie to nie mam sensu kupowac orgibalu, ale uwaga, Bojarska to nuda na maxa ;-), to moja opinia ;-), poza tym ma dodatkowe cwiczenia na posladki- Bojarska ma sie rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka23
zgadzam sie ze te cwiczenia sa mega nudne ale mam nadzieje ze dadza jakies rezultaty. apropo po ilu wy dziewczyny zauwazylyscie jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
ja raczej nie widzę jeszcze, może moje ciało jest bardziej zbite teraz, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1_mop.pl
cześć anka 74 ja tez na poczatju mialam priblem z odtworzeniem filmu z bojarska.ja zrobiłam tak ten film co mi sie sciągnął zmienilam mu nazwę na np:callanetics.avi-koncówka jest wazna-avi- wtedy powinno ci sie otworzyc .ja odtwazam w WINDOWS MEDIA CENTER i mi idzie normalnie.przez pewien czas odtwarzalo w MEDIA PLAYER ale potem cos sie zacięło.a jak nie masz takiego programu to ściągnij sobie za darmo pierwszy lepszy do odtwarzania plików AVI.pozdrawiam sorry ze tak dlugoczekalas.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallalalala
a jak dziewczyny cwiczylyscie w ciazy????czy brzuch nie przeszkadza?hmm moze to glupie pytanie ale jak wykonywalyscie te cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka23
ja cwiczylam dzis piata godzine i narazie nie widze efektow ale wiem ze jest jeszcze za wczesnie. a Ty olalaala napisalas ze widzisz juz efekty, ile godzin masz juz za soba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja moze weteranka callaneticsu nie jestem,ale moge powiedziec,ze tylko dzieki tym cwiczeniom trzymam forme i jedynie to mi sie chce cwiczyc :) Mam troszke za grube uda i pupe,wiec "jeeszcze" ;) cwicze.A kondycje mam super, i "wyciagnieta"jestem :) Cwicze juz trzeci rok,z malymi przerwami,bo w ciazy nie cwiczylam(nie ryzykowalam,choc w sumie nie zabraniaja)Pozdraiwam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MEGAGWIAZDA3 wejdz na stronę www.chomikuj.pl zarejestruj się-pisze tam wychoduj własnego chomika.to jest darmowe konto.wczesniej mozesz sprawdzic kto przeslal film z mariola bojarska-bo po zalozeniu konta bedzie ci potrzebna nazwa tego chomika ktory przeslal plik.pisze troche chaotycznie ale moze cos z tego zrozumiesz.na stronie glownej pisze znajdz uzytkownika czy chomika i wpisz ta osobe i wystukaj szukaj.powinna ci sie otworzyc strona z tym wlasnie chomikiem i tam beda pliki avi ktore mozesz przez 10 min ogladnac bez kozystania z transferu.i zobaczysz sobie czy chcesz go sciagnac.jak tak to przycisnij pobierz plik na twardy dysk-wtedy zabraknie ci transweru i trzeba dokupic dodastkowy.kosztuje 2,44 zł jest to pobranie za sms-ja smsem pobralam.a potem juz szybko powinnas sciagnac.jak sciagniesz i nie bedziesz mogla otworzyc.zrob tak jak napisalam do anki74.mam nadzieje ze dobrze ci wytlumaczylam.przy pobieraniu pliku tam bylo napisane jaki program go otwiera.ja nie zdazylam jednak przeczytac ale mi chodzi w media center.napisz jak ci poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anka 74 odpisalam ci tylko pod moim adresem milowym bo sie rąbnęłam.poczatek jest taki sam pati1_m.poszla ci ta plyta?????^^odtworzylas ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna2009 na stonie www.chomikuj.pl za 2,44zł sciagniesz sobie 135min callanetics z mariola bojarska.nie musisz placic duzo kasy.jest podobny do callan pinckley i tez daje rezultaty.ja cwicze co 2-gi dzien i przez 3 tyg i z 70 kg spadlam na 66kg.no i numer mniejsze ubrania mam.przy tym nie stosuje zadnej diety.czyli cwiczenia pomagaja.z czasem staja sie nudne a glos bojarskiej wkurzajacy jest ale ja teraz albo ogladam tv przy cwiczeniach albo mam swoja ulubiona muzyke.jak to sciagnac opisalam wyzej innej kolezance.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
witajcie dziewczyny, jak wam idzie?? Mnie tak uda zaczely bolec podczas tego przysiadu z noga wyprostowana z ruchem w gore i w dol, wczesniej tak nie mialam, jak zaczynalam bylo ciezko, ale duzo latwiej niz teraz. ogolnie jestem po dlugiej przerwie, ale czy to dlatego??? Pati dzieki za odpowiedz, mam juz swojego chomika, wiec ide probowac tak jak piszesz. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
Robie tak jak mowisz, ale nie moge wyszukac, bo ta wyszukiwarka jest dostepna dla chomika explorer i maniac, a jak znalezc osobe ktora posiada ten callanetics?? Z gory dziekuje. Ps. jak cos to moj chomik jest pod nazwa malagwiazda3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY DLA TYCH KTORE NIE MOGA SCIAGNAC TEGO FILMU Z BOJARSKA NA RAZIE PRZESYŁAM LINK Z TYMI ĆWICZ. SĄ OPISANE PO KOLEI TROCHĘ INACZEJ NIZ U BOJARSKIEJ ALE MOGA SIE PRZYDAC http://pykaj.w.interia.pl/articles/callanetics.htm.A CO DO FILMU ZARAZ SPRAWDZE CO I JAK BO JUZ NIE BARDZO PAMIETAM CO WTEDY ROBILAM PRZY SCIAGANIU I ODPISZE.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA MAGWIAZDA3 KOLEZANKA WYZEJ NAPISALA CI JAKIE CHOMIKI MAJA CALLAN JA ŚCIĄGALAM OD CHOMIKA-GT3A TAKA MA NAZWE.ALE MOZESZ TEZ WEJSZ NA ANETA55.I ZROB TAK:JAK JUZ WEJDZIESZ NA STR.CHOMIKA NP,GT3A NA DOLE ALBO PO LEWEJ STR BEDA WYSWIETLONE PLIKI KTORE TEN CHOMIK POSIADA.GT3A MA PO LEWEJ STR U SAMEJ GÓRZE CWICZENIA JAK OTWORZYSZ TO ,TO POJAWI CI SIE CALLANETICS Z MARIOLA BOJARSKA AVI NACISNIJ NA TO I POWINNO CI SIE OTWORZYC OKNO W KTORYM MOZESZ OGLADNAC 10 MIN TEGO FILMU. POD SPODEM BEDZIE NIEBIESKA STRZALKA SKIEROWANA W DÓŁ A OBOK BEDZIE PISAĆ:ZAPISZ PEŁNY PLIK VIDEO NA DYSK.MUSISZ TO MACISNAC I ZNOWU WYSKOCZY CI OKIENKO POBIERANIE PLIKU NACISNIJ POBIERZ I POWINNO CI SIE BEZ PROBLEMU ZACZAC POBIERAC.PONIEWAZ NIE MASZ WIEKSZEGO TRANSFERU WYSKOCZY CI ZE NIE STARCZY MIEJSCA I MUSISZ KUPIC TRANSFER.WTEDY MUSISZ POCHODZIC PO STRONACH I POCZYTAC BO NA KTOREJS JEST NAPISANE ZE MOZNA PRZEZ SMS POBRAC TRANSFER.JA TAK ROBILAM TEZ MI TROCHE ZESZLO ZANIM TO POBRALAM .MUSISZ ZNALESC TA STR GDZIE MOZNA POBRAC TEN TRANSFER ZA 1 SMSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
znów się melduję!!!;-) godzinka zaliczona, mam pytanie do pań, które już długo ćwiczą, czy cellulit zmniejszy się troszkę?hmm to mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka23
7 godzina za mna:) napiszcie w jakim tepie cwiczycie, bo ja robie te cwiczenia nieco szybciej niz bojarska, tzn zanim ona powie jak trzeba prawidlowo wykonywac dane cwiczenie ja juz cwicze i jak skoncze nie czekam na nia tylko przechodze do nastepnego cwiczenia. wy tez tak robicie czy wykonujecie je dokladnie wtedy kiedy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
ja tez tak robię, ;-), tylko ze z callan , po prostu przewijam płytę i jak zaczyna ćwiczyć ćwiczę razem z nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
kasiekkk i Pati dziekuje za linki i wytlumaczenie, jak bede miala troche wiecej czasu to zerkne na to. Ja mam callanetics z Callan na plycie tylko chcialam zobaczyc jakie sa te cwiczenia z Bojarska, wiem, ze jest ich wiecej, a tak w ogole,ktore sa ciezsze czy ktoras wyprobowala te dwa?? Jeszcze raz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkk1234
cześc dziewczyny. Ja wolę cwiczyc z callan, bo jak usłyszałam głos bojarskiej to osłabłam:) to moje drugie podejście do callanetics. Kiedys próbowalam z książką ale tam jest chyba więcej cwiczeń i trzeba samemu liczyc :) teraz cwiczę z płytą co jest znacznie wygodniejsze. Mam za sobą 7 godzin. Nie wiem jak wyglądają cwiczenia z bojarską, gdzieś czytałam że jest ich więcej i są nudniejsze.A propos cellulitu to zmniejsza się przynajmniej u mnie, prowadze zmasowany atak w tym kierunku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia73
Witam Was serdecznie ! Zwracam sie do Was z prosba o pomoc. Bardzo bym prosila, aby ktoras z Was wstawila link do filmiku z M.Bojarska. Ja szukalam w internecie, niestety wszystkie linki sa platne, ja nie mieszkam w Pl i nie mam karty z olskiego banku. Jesli ktoras z Was bylaby taka uprzejma, to bede ogromnie wdzieczna, inne forumowiczki na pewno tez ! Ja dodam od siebie, ze callan cwicze z ksiazka od ok 15 lat ! Mialam teraz kilkuletnia przerwe, bardzo chcialabym znow zaczac i sprobowac cwiczen z kasety. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez cwicze po swojemu.mniej wiecej wiem jakie sa cwiczenia po kolei i je wykonuje sama.nie czekam na bojarska.bo ona liczy raz wolniej raz szybciej.mam ytanie do was czy przy brzuszkach z jedna noga w gorze macie druga wyprostowana? bo ja nadal mam ta druga ugieta.po prostu nie wytrzymuje tak jak bojarska to robi.a wy jak to cwiczycie?a taniec brzucha u callan jest to robione bardzo powoli a u bojarskiej szybko.ja staram sie robic powoli bardziej meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olimpia a próbowalas sciagnac z www.chomikuj.pl-to jest z bokarska a jak nie na str 7 tego forum madzia 19 podaje linki ktore mozesz sciagnac tez z bojarska a na str 16 tegoz forum kasica35 wkleila linki do callaneticsu z callan pinckley przetlumaczone na polski .z tad tez mozna sciagnac za darmo ale jak ja sciagnelam to niestety nie moglam go otworzyc bo do tego potrzebny jest program total comander-a jest on platny.udalo mi sie otworzyc pierwsza czesc a druiga nie poszla moze ci sie przyda:)pozdrawiam.dziewczyny poczytajcie sobie to forum sa tam ciekawe i pomocne linki.a nawet peeling z kawy na celulit-ktorysama stosuje.to dzieki temu forum zaczelam cwiczyc callanetics-bo tylu dziewczynom pomógł i dziala.przeciez by nie klamaly?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
już melduję 1 godzina zaliczona , juz 16 godzina zaliczona ćwiczeń, mi się wydaję jeżeli osoba ma większa nadwagę szybciej widać rezultaty, ja widzę troszkę po nogach, ale zeby były jakieś spektakularne to nie powiedziałabym ale z drugiej strony ja się źle odżywiam...hihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia 74
Dziekuje Ci serdecznie Pati ! Bede probowac sciagac z Bojarska. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
dziś nie mam weny na ćwiczenia, chyba jestem podziębiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Witajcie dziewczyny! Zawaliłam 5 dni , najpierw byłam przeziębiona i tak jak olalala , nie miałam ani ochoty ,ani siły. Potem wyklarował się wyjazd i też nic. Od dzisiaj wracam. Mam już za sobą dziś godzinkę i coś mi się wydaje, że nic dobrego taka przerwa. Wszystko się trzęsie od nowa. Pati dzięki, ale nic z tego. Nie mogę tego otworzyć. pojawia się napis o uszkodzonym pliku, właśnie teraz ściągam jeszcze raz z innego chomika. Pozdrawiam i życzę wytrwałości, bo za długie przerwy , przynajmniej na początku nie służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) czasami zaglądam do was i czytam co porabiacie :) ja niestety się strasznie zaniedbałam :/ może od pt coś zacznę, bo teraz nie mam warunków. dla dziewczyn, które szukają linków mam coś :D http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=32687603 to jest do callanetics z Mariolą bojarską :) http://chomikuj.pl/rewp/*c4*86WICZENIA+ODCHUDZAJ*c4*84CE/*c4*87wiczenia+video/Callanetics+z+Callan++Pl.+Kompletny a ten z Callan :) wersja polska :) hasło na tego chomiczka to rewp powodzenia :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia 74
Witajcie ! Farciarko kochana ! Bardzo Ci dziekuje !!!!!!!!!!!!! Ogromna niespodzianke zrobilas, dajac te linki. Niestety linki o ktorych pisala Pati u mnie nie dzialaja. Ja zaraz bede ladowac link, oczywiscie dopiero teraz wpadlam na to, ze poprosze brata aby on zrobil przelew. Do tych linkow nalezy sie zalogowac na tym chomiku i zaplacic , bo wtedy mamy dopiero mozliwosc sciagniecia tak duzego filmiku. Jeszcze raz dziekuje Tobie i innym Dziewczyna za pomoc ! Sciskam Was, bede zagladac tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×