Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Big mamma i pati1_m może to się Wam przyda:) To są ćwiczenia dla mam, znalazłam dziś przypadkiem:) Shape Mama - ćwiczenia dla kobiet po ciąży Leisa Hart's - FitMama - postnatal workout Trening składa się z: * 20 minut tańca * 10 minut pilatesa * 10 minut jogi * 10 minut rozciagania i relaksu 1. http://www.megaupload.com/?d=IN5P2W41 2. http://www.megaupload.com/?d=CEO0IGRF 3. http://www.megaupload.com/?d=IPBH0GR7 4. http://www.megaupload.com/?d=OO89YS9O 5. http://www.megaupload.com/?d=RUV3TM0Y 6. http://www.megaupload.com/?d=P9IHNTGS 7. http://www.megaupload.com/?d=86G0BBI4 (crc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ćwiczyłam callanetics wiele lat temu. Ćwiczenia wybitnie modelujące, ale bez diety nie da się schudnąć. Teraz preferuję pilates, ale gdyby w moim mieście ktoś prowadził zajęcia call..., to zaraz bym się zapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 74
Witajcie! Świetnie,że jest nas więcej . Miałam dwa dni przerwy i rozpusty. Dzisiaj się już wzięłam. Zaliczyłam pełną godz. callan... no i od razu czuję się lepiej. Nie ma jak to się zmęczyć i czuć każde mięśnie. Byłam na spotkaniu z siostrą, no nie widziałyśmy się kilka miesięcy, była zaskoczona moimi wynikami w sylwetce. jednak to coś daje . Właściwie to na wadze ubyło mi mało ok. 4-5 kg , ale widać bardziej. Pozdrawiam, życzę wytrwałości. Acha, jeszcze dodam, że wcale się nie odchudzam, jedynie piję dużo wody mineralnej niegaz. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jestem po trzeciej godzinie cwiczen. na brzuch robie polowe a czasami 3/4 tyle ile dam rade. kompletnie nie rozumiem tych cwiczen na biodra i jestem pewna, ze robie je zle. no zobaczymy, jakie beda efekty. dosc sporo teraz cwicze. robie jeszcze szostke na brzuch. dzisiaj byl 13sty dzien. poza tym jezdze na rowerze stacjonarnym, jak mam czas. nie jestem jakas gruba. tylko ostatnio mialam wahniecia wagi i cialo stracilo jedrnosc. zreszta zawsze mialam z tym problemy. chce ujedrnic cialo i schudnac, jakies 4 kg. podziwiam was za wyttrwalosc i efekty;-) zycze kolorych snow;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Hej dziewczyny! Już wstałam,nie mogę spać, pewnie dlatego, że dziś jest rok jak poznałam mojego kochanego chłopaka i czekam, aż skończy pracę i do mnie przyjedzie:) Psuje mi się waga w mordę jeża:/ i zanim ustali ile ważę to trochę mija a między dwoma ważeniami w odstępie minuty to waga zmienia się nawet o 2 kg:/ Jg 1980:) Ja pamiętam, że jak zaczynałam callana, to tak mnie wszystko bolało, zakwasy miałam nawet na szyi:) zanim zrobiłam wszystkie brzuszki to minął chyba miesiąc, bo przez trzy tygodnie trzymałam jedną nogę w górze, drugą na ziemi, a niby robiłam dużo brzuszków wcześniej, więc brzuch powinien być wyćwiczony. Tak było w wakacje, po których szłam na 3 rok studiów, teraz kończę 5, czyli minęło 2,5 roku ja ćwiczę callana z dużymi przerwami, bo mi się nudzi, ale powiem Ci że już nigdy póżniej nie miałam problemów, żeby dać radę zrobić te brzuchy tak jak na początku. Jak dojdziesz do wprawy i przestaną Ci się trząść nogi to zaczniesz robić dobrze te ćwiczenia z biodrami, przy nich trzeba skręcić sobie ręką biodra do przodu, a nogę czyli stopę i kolano odwrócić maksymalnie w stronę podłogi i wtedy najefektywniej pracują pośladki i biodra, macaj sobie ręką po ciele i sprawdzaj, gdzie Ci się napina:)Pomierz sobie centymetrem obwody i zmierz drugi raz po miesiącu zobaczysz jaki jest efekt, uwierz, że zmobilizuje Cię na pewno:) Powodzenia:) Ćwiczymy dziewczyny, jem śniadanie i będę robić już 12h :) a niedawno była 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *cherry*
Hej dziewczyny. Jestem sceptycznie nastawiona bo jakoś nie wierzę w siebie i swój zapał, ale chcę spróbować. Za mną pierwsza godzina - mój pierwszy raz. Jednym słowem - masakra, bo nigdy nie ćwiczyłam. Boli mnie mięsień na szyi. Ćwiczenia na brzuch też wykonałam w 1/3. Po ćwiczeniach nogi miałam jak z waty i trzęsące się. Zobaczymy co będzie dalej;) Pozdrawiam wszystkie ćwiczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki!:) chwile mnie nie było na forum, ale jakoś nie mialam ochoty na siedzenie przed kompem.skończyłam wlasnie ósmy dzień 6w i jeszcze callan mnie czeka.motywacje mam wielka:) jakos sie zaparłam w sobie.pewnie przez to ze chyba chudne-choc waga raz na 66,67,68 i znowu 66kg i nie chce w dól zejsc:(.ale to nie wazne bo spodnie mi z tyłka leca.a brzuszek jakby twardszy.wiec dziewczyny nie poddajcie sie tak łatwo tylko ćwiczymy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczylam kolejny dzień callana i 6w :)jestem ciekawa czy wytrwam z 6w do końca.czy któraś z was ukończyła 6w?????????? ) :) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Hej dziewczyny:) Wczoraj nie ćwiczyłam, bo miałam dzień lenistwa, w piątek miałam rocznicę z chłopakiem:) Wczoraj tak się objadłam, że ledwo siedziałam:d teraz będę musiała swoje odćwiczyć wieczorem. Jakoś tracę motywację do ćwiczeń, czuję się jak grubasek, waga mi nie chce zjechać a mi się wydaje ze brzuch wylewa mi się z każdych spodni:( Pati ja ukończyłam a6w dwa razy. Za pierwszym razem nie widziałam efektów, albo ich nie pamiętam, ale wtedy ważyłam 5 kg więcej niż teraz. A za drugim razem, ćwiczyłam a6w razem z callanem bo tak się zaparłam i efekty były, chwaliłam się brzuchem:) ale wiadomo, że żeby mieć kratkę na brzuchu to lepiej ćwiczyć mniej a systematycznie. Mi się marzy kratka do wakacji, jednak niestety ja co jakiś czas się wyłamuję niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dwa dni przewry (czwartek, piątek) Jak sie wziełam za wiosenne porządki to skończyłam ledwie żywa po 22 i już mi sie nie chciało ćwiczyć. Wczoraj też niewiele brakowało a niećwiczyłabym, miałam popołudniu ale nastąpiła niespodziewana zmiana planów... Ale powiedziałam sobie - nie daruję po raz kolejny! i po 23 zaczęłam ćwiczyć :P więc godzinka zaliczona :D Dziś zaraz zmykam na kolejną godzinkę :) Aniu - w lutym minęły 3 lata odkąd zaczęłam biegać. Ale po drodze było dużo przerw, teraz jesienią ponownie wzięłam się do biegania i ogólnie dbania o siebie :) Gdy zaczynałam biegać ważyłam 83 kg... Jesienią było na wadze 75, obecnie ok 67 kg. Ale biegam bo lubię, wciągnęłam się, spadek kg jest efektem ubocznym :) a częstotliwość biegania jest różna, w zależności od czasu - staram sie biegać 4 razy w tygodniu, jak bedzie cieplej będzie i częściej :) byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Tigresse możesz napisać coś więcej o swoich biegach? Ile razy w tygodniu biegasz, czy robisz np dzień przerwy pomiędzy biegami, czy są to biegi intensywne czy takie truchtanie i ile czasu Ci to zajmuje, czy biegasz na czczo rano? Nosze się z zamiarem biegania już ponad tydzień, ale jak wychodzę na dwór to jest mi po prostu zimno i mówię sobie, że na razie jest zbyt zimno na biegi:/ A chciałabym schudnąć i już nie mam pojęcia co zrobić, bo coś widzę że ograniczenie jedzenia nie pomaga, a ćwicząc callana i kręcąc się na twisterze to raczej nie schudne:) Byłabym Ci bardzo wdzięczna za rady i wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja polubilam callanetics podczas zajec WF na uczeli, z chęcia do nich teraz wracam, ale nie chce chudnać a wrecz przytyc, wiec tylko tak dla poprawy mieśni cwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stwierdzilam ze z callana napewno nie zrezygnuje.bo mi sie podobaja te ćwiczenia.6 weidera tez ujdzie ale to 42 dni a co dalej...????????i nie wiem jakie beda rezultaty tej 6w.diety nie mam zadnej-bo pewnie bym dlugo nie pociagnela na diecie.i obawiam sie ze bylby efekt jojo -po tej diecie.wiec wole ograniczyc posilki.nie jesc tłusto,a jak wroci wiosna to warzywa owoce itd.poza tym wszedzie pisza ze do kazdej diety wlaczyc ruch,ruch i ruch.ja dopiero 3 m-c callana wiec to jest malo.no i jeszcze dzis musze zaliczyc 6w-9 dzien :(a tak mi sie niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Hej dziewczyny:) narazie piszę pracę ale zaraz biorę się za callanka dosyć lenistwa:) Pati też zamierzam dziś zacząć a6w:) jeśli skończysz a6w to znajdziesz inny zestaw ćwiczeń Tamilee Webb ma zestawy na brzuch, ramiona , uda i pośladki moze to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa 1986!! nie wiem czy zaczne cos innego ale pewnie tak.wiec dzieki za podpowiedz.mam tez pytanie jak ty wykonujesz ćw 6w? bo ja ćwiczę tak: pierwsze ćwiczenie i np.3x8=24 powtórzenia i potem 2 tez 24 i 3 po 24 itd.tak mi lepiej niz 1 serja = 6 ćwiczeń po 3 x 8.czy tak tez mozna cwiczyc? czy trzeba tak: 1,2,3,4,5,6 i 1,2,3,4,5,6 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ja od dziś zaczlam ćwiczyć calanetics ,,idziemi to fatalnie ,przez moją tusze niestety 100 kilo drogą niechodzi ,ale licze ze pojakimś czasie będzie lepiej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ja od dziś zaczlam ćwiczyć calanetics ,,idziemi to fatalnie ,przez moją tusze niestety 100 kilo drogą niechodzi ,ale licze ze pojakimś czasie będzie lepiej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ja od dziś zaczlam ćwiczyć calanetics ,,idziemi to fatalnie ,przez moją tusze niestety 100 kilo drogą niechodzi ,ale licze ze pojakimś czasie będzie lepiej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
hej Pati, jednak nie zaczynam a6w dziś miałam doła, ale ściągnęłam sobie super ćwiczenia na brzuch z serii beachboys i takie ćwiczenia na brzuch z serii p90x ab core plus, jak patrzę jak to wygląda to niezły wycisk muszą dawać, jutro sobie je zacznę. A co do Twojego pytania to też zastanawiałam się jak trzeba to robić dokładnie i doczytywałam i to wygląda tak podam Ci przykład 2serie po 6 powtórzeń: robisz każde z 6 ćwiczeń po 1 powtórzeniu i tak 6 razy i to jest twoja jedna seria, zeby miec 2x6 musisz zrobić dwie takie. Czyli dokładnie robisz tak:1ćwiczenie-1powtórzenie, 2cw-1powt.,3 ćw-1powt, 4ćw-1powt, 5ćw-1powt(ja tam robiłam kilka tych rowerków),6ćw-1powtórzenie --- to wszystko razem musisz powtórzyć 6 razy żeby uznać, że masz wykonane 1seria po 6 powtórzeń, tak więc aby mieć 2 serie po 6 powtórzeń musisz zrobić to wszystko dwa razy Wygodniej jest robić tak jak Ty podałaś przykładowo 1cwiczenie 6 razy, 2 ćwiczenie 6 razy itd az do 6ćwiczenia i to byłoby liczone jako 1 seria. Ale w tym a6w chodzi o to żeby pobudzić po kolei wszystkie mięśnie. Gdy przyjdzie Ci zrobić 3 serie po 24 powtórzenia to za bardzo będziesz obciążać jedną partię mięśni jeśli będziesz musiała wykonać jedno z 6 ćwiczeń 24 razy. Mam nadzieję ze jest to zrozumiałe bo trochę zakręciłam, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
dopiero skapowałam co napisałaś, wychodzi na to że jeśli masz 3serie po 8 powtórzeń 3x8 to robisz od razu 1 z 6 ćwiczeń 24 razy i póżniej następne i następne. Weż pod uwagę, że na końcowych etapach będziesz musiała robić po 24 powtórzenia jakbyś zrobiła od razu 3 serie dla jednego ćwiczenia musiałabyś wykonać w sumie od razu 72 powtórzenia. Rób tak jak napisałam wyżej i pamiętaj, żeby robić to w seriach, możesz a nawet powinnaś chwilę odpocząć między seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniaa! ja też czytałam jak to robic i przeważnie pisze tak jak ty to mi napisałas.ale niektórzy robia tak jak ja-prościej mi tak liczzyc.sproboję tak jak ty piszesz.a odpoczywać i tak muszę między seriami.chociaż na chwilke.ja mam tez 8min abs workut na pośladki ramiona i brzuch i przez chwile to cwiczyłam.potem sciagnelam z chomika chcę mieć taki brzuch też babka daje wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asiamonika!!! nie przejmuj sie ze nie dajesz rady po pierwszym callanie.ja tez nie dawalam rady i jeszcze dlugo potem ledwo konczylam godzine.liczy sie to że masz chęc i poprawnie wykonujesz te ćwiczenia.a efekty powinnas zobaczyc sama.ja jestem po 30 h callana.i widze ze mam szczuplejsze nogi, nie mam drugiej brody,schudlam 4kg i ćwicze dalej bo chce jeszcze 10 kg schudnąc.a zaczynałam z waga 70 kg.ćw calllan powoduja tez to ze sie nie chce duzo jesc.mnie dzis czeka godz.callana i 6w-10 dzień.wieć nie poddawaj się i ćwicz z nami.:) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ PATI no licze że po 30 godz jakiś rezultat bedzie ,, napewno pare ćwiczen nierobie dokładnie najbardziej prawa strona mi idzie fatalnie , i brzuszki głowa mie boli po kilku razach ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *cherry*
Jestem po trzech godzinkach :D AsiaMonika mnie też głowa pobolewała, a nie mogłam znaleźć przyczyny. Dzięki że o tym wspomniałaś!🌻 Brzuszki też są dla mnie zmorą! Bojarska mówi, że na początku można trzymać się za nogę. Może to nam pomoże? Ćwiczysz tylko callana czy coś jeszcze? Może będziemy wspierać się w ćwiczeniach? Dziewczyny tu już mają jakieś doświadczenie, a my początkujące;) pati1_m - czy schudłaś tylko na callanie? No wiesz, chciałabym bardziej umotywować swoją wolę;) Ćwiczysz codziennie? No i brawa dla Ciebie za takie samozaparcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! boli was głowa czy szyja po tych brzuszkach?bo jeżeli szyja to jedna z dziewczyn na tym forum tez miała taki problem.ona pisała ze jak dodała sobie skręty głowy z 5 do 10x na 1 stronę to ja potem nie bolało.może tu jest przyczyna waszego bólu?albo że dopiero zaczynacie. cherry! juz nie wiem czy mam sie chwalic ze schudłam te 4 kg-bo znowu waze 68 :(.jak ćwiczyłam sam callan wazylam 66.jak dodałam 6w to 68kg. i bądź tu mądrym?już odp.na twoje pytanie: tylko callan cwiczyłam,czasami brzuszki.callana ćwiczę co drugi dzień od 15 stycznia.to jakoś 30h wychodzi.teraz jestem dodatkowo na 10 dniu 6 weidera.nie mam żadnej diety,po callanie nie chce mi sie tak jesc.czasami zjem coś słodkiego.zaparłam sie i już i zamierzam wytrwać i przy 6w i callan.jak skończe 6w callan nadal bede ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Hej dziewczyny mam 12h za sobą i chyba na razie koniec na tyle, przerzucam się na inne ćwiczenia a callana poćwiczę od czasu do czasu, żeby się porządnie rozciągnąc. Pati takie wahania wagi są normalne podobno, np przed okresem organizm sobie gromadzi wodę,ponadto mięśnie więcej ważą niż tłuszczyk, może dlatego masz więcej na wadze. A dla dziewczyn, które boi szyja- z czasem powinno ustąpić, faktycznie więcej obrotów szyją przed brzuszkami powinno pomóc zeby rozluźnić te mięśnie, przy brzuszkach staraj się wciskać kręgosłup w ziemię zaokrągl klatkę piersiową w łuk,może Cię boli bo starasz się jak bojarska patrzeć w sufit i trzymać wyprostowaną szyję? Callan Pinkney tak się wygina śmiesznie na tych brzuszkach że ma taki łuk z klatki piersiowej i brodę opiera sobie na piersi-czyli odwrotnie niż każe bojarska- może tak spróbuj po prostu. Będę czasem zaglądać na forum bo lubię sobie czytać o efektach ćwiczeń to mobilizuje do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry i asiamonika!***** Jeżeli nie możecie wykonać od razu ćwiczeń-róbcie przerwy.Ja do tej pory nie mogę wykonac ćw.z obiema podniesionymi nogami w górze za jednym razem.Kiedyś ćwiczyłam 5xpo 20 co 20 robilam mala przerwe.Bojarska mówi ze tak można z przerwami byle było dokładnie zrobione.Teraz wykonam 1ćw na brzuch normalnie -100,2 ćw na brzuch- 2x po 50 czasami 100, ale z druga noga juz nie daje rady i musze 2xpo50.A 4 ćw na brzuch to robie teraz 4xpo25.a jestem juz po 30 h.Więc się nie przejmujcie tylko ćwiczcie a napewno nabierzecie wprawy:)na wcześniejszych stronach dziewczyny podają linki do różnych ćw.może sobie coś wybierzecie i dodacie.ja musiałam dodać na brzuch ćw bo po2 ciążach mam paskudny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM KOBITKOM Z NASZEGO FORUM!!!!!!!!! ^^::^^::^^::^^::^^::^^::^^::^^::^^::^^:: :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :) >>>>> W KOŃCU TO NASZE ŚWIĘTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *cherry*
Pati i ania dziękuję za cenne uwagi🌼. Powiem wam,że przebrnęłam przez wątek o callanie na wizażu, no i Pati tam dziewczyny piszą, ze z wagi nie lecą, wręcz nawet mają nieco więcej, ale ich ciała się wysmuklają. Tu macie dziewczynki efekty kobietek ćwiczących callan - to dopiero mobilizuje:) http://www.lowcarbfriends.com/bbs/exercise-board/446399-callanetics-before-after-photos.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego Kobietki :) wiecie co, dziś byłam w aptece i zaciekawiły mnie tableki Olimp z CLA, zieloną herbatą i l-karnityną. zażywała któraś z Was? albo zażywa jakies specyfiki wspomagające?? bo czytałam dobre opinie o tym i jutro zamierzam zakupić :) jakby nie było staram sie ćwiczyć rano i wieczorem, wiec powinno działać :) dzis tez kupiłam balsam garniera ujędrniający :) cholercia tylko brakuje mi jeszcze blokady na żołądku po 19:/ ale walczę z tym jak mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×