Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andie

mielismy wczoraj orgazm jednoczesnie!

Polecane posty

Gość andie

to było tak niespodziewane ze potem siedzieliśmy zszokowani na łózku intensywnościa przezycia, i tylko patrzylismy na siebie w niedowierzaniu ze cos nam sie takiego przytrafiło.. kompletnie nie bylismy na to przygotowani.. nawet nie bardzo umielismy o tym porozmawiac tylko mielismy głupie usmieszki na twarzach.. mam głupie wrażenie że cos sie stało innego.. cos innego niz zwykle.. dziwnie sie dzis czuje.. kto miał podobnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien Tinuviel
ale rewelacja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
loth lorien, ale dlaczego to takie dziwne inne uczucie..? jakby sie nie wiadomo co stało..? przeciez juz sie kochalismy tyle razy.. tylko nigdy nie zdarzylo sie to co wczoraj.. normalnie nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien Tinuviel
Bo orgazmy bywają różne, czasem mniej czasem bardziej intensywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
dzisiaj normalnie jestem taka jaks dziwna , jesc nie moge, cos mam dziwnego w zołądku, jakby kurcze nie wiem , jakis nadmiar emocji.. czy to cos zmieni na lepsze czy na gorsze..? a przecie zmysmy naprawde to robili wczesniej duzo razy! dlaczego jednoczesny orgazm ma taka jakąs potege i moc..? tak rozwala człowieka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej jakbyś nie miała
orgazmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
tak rozwala odbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
nie zwracajci e uwagi na pryszczatych podszywaczy którzy zazdroszcza bo jescze nie mieli okazji wsadzic nigdzie, co tu mówic o jednoczesnym orgaxmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
mój pierwszy stosunek zaliczyłem z sokowirówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UOPi
wiem co czujesz bo to chyba jest najlepsze uczucie w zyciu jezlei mozesz przezywac cos takiego wspolnie z druga ukochana osoba w tym samym czasie. Teraz wiecie ze cos takiego jest mozliwe wiec bedziecie trenowac zeby jak najczesciej sie zdarzalo. My tez tak mamy i uwielbiamy to. Wiadomo ze nie zawsze sie da ale w wiekszosci razy tak wlasnie sie to konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
uopi, to bylo fajne niezaprzeczalnie, lae wyraxnie czuje ze jestem tym faktem normalnie jakos .. nie wiem.. przetracona.. nigdy sie o to usilnie nie staralismy, a wczoraj po prostu to sie stalo.. nie rozumiem dlaczego taki to ma wplyw na moj dziesiejszy dzień, chodze jak pijana, mój chlopak jeszcze sie do mnie dzi snie odezwał, i doskonale go rozumiem bo tez sie do niego nie odzywam... nie rozumiem tego.. nie bylismy na to przygotowani.. przerosło nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIESEL III
HEHE JAK MOZNA NIE UMIEĆ MIEĆ RÓWNOCZESNEGO ORGAZMU? PRZECIEZ TO NIEDORZECZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku o boże o rany
ale jaja az trzebabyło napisac o tym na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kod elektroniczny
no to gratulacje. Tez to mialam z moim facetem, ale tylko raz... Za to mnie rpzerazilo cos innego-rozplakalam sie w czasie orgazmu:) Nic mnie nie bolalo a plakalam lzami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj miałem z moją współlokatorką obiad jednocześnie. Wiem, że zdanie niegramatyczne, a i samo zdarzenie to nic wielkeigo, ale też się chciałem pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
czym sie rózni orgazm niejednoczesny od jednoczesnego??? dobre pytanie! bez sensu pytanie! pieprzycie ze tak niby te orgazmy jednocześnie, i klamiecie w zywe oczy kurde! wszyscy wiedza ze to wcla e sie tak czesto nie zdarza! mi sie zdarzylo po raz pierwszy! a nie jestem nowicjuszką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver173
w zupelnisci sie zgadzam z toba.rzadko sie zdarza osiagnac jednoczesnie orgazm.chociaz akurat ja jestem z tych facetow ktory lubi jak kobieta dojdzie pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
to dlaczego tak wszyscy kłamia ze to takie normalne czesto i nagminne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brysiaaa
ja bardzo często miewam jednoczesne orgazmy z moim chłopakiem i jakos nie wydaje to nam się nic wyjątkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×