Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce ale...

JAM MYSLICIE CZY DO FIRMY ZA GRANICA TRZEBA UMIEC DOBRZE JEZYK!!!!!

Polecane posty

Gość chce ale...

MIWSZKAM W NIEMCZECH ALE UMIEM TYLKO 30% niemieckiego staram sie o prace w firmie ktora produkuje sprzed agd ale tak sie zastanawiam czy wystarczy mi w tej pracy troche niemieckiego jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to raczej dośc oczywiste, zwłaszcza, jeżeli będziesz na co dzień posługiwac się niemieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale...
ja wiem ze trzeba ale ile!!!!!! umiem sie dogadac pozalatwiec wszystkie sprawy ale nie wiem czy to wystarczy !!!!to nie jest praca umyslowa ale fizyczna umiem tylko 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale...
aggie a ty z niemiec jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zartujesz kobieto
wie jacy sa niemcy skoro tam mieszkasz- ja bedziesz dukala i mowila niegramatycznie, to kadzy bedzie mial cie gleboko gdzies...... i zero szacunku ..... nawet jak cie przyjma, w co watpie, no chyba ze jzu nikogo innego nie znajda w co watpei, bo teraz bezrobocie spore ... lepiej szukaj mniej wymagajacej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd my mamy wiedzieć ile? Jeden pracodawca chce, żeby pracownik mówił biegle w danym języku i nie zaglądał co chwila do słownika, innemu wystarcza, że się człowiek dogada, zwłaszcza, że to praca fizyczna, jak piszesz, a nie obsługa klienta. Może po prostu pójdź na rozmowę kwalifikacyjną i dowiesz się od razu, czy Cie odrzucą, czy nie. Co do Twojego pytanie - nie, mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale...
BARDZO DZIEKUJE ZA POCIESZENIE a mozesz mi powiedziec w takim razie poco komu niemiecki w takiej firmie gdzie caly dzien robisz jedno i to samo a poza tym to w pracy raczej rozmawiac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale...
ale wiecie co u mnie jest tak ze dogaduje sie bez problemu ale jak mam stresa no sie zaczynam jakac ...i wlasnie tego sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorainiechora
nikt nie chce mi cos doradzic powiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a xuioenmwecmiero
a jak oceniels ze to 30% a nie 40% na przyklad????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale...
ja sama nie wiem ile to procent na tyle umiem ze na kazde pytanie odpowiem ale moj problem jest bardziej w tym ze sie wstydze mowic jestem przez to bardzo nieszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale...
hmmm...a moze mnie jakos sprawdzicie czy umiem i na ile?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×