Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość holsten

ozieblosc

Polecane posty

Gość holsten

kobiety dlaczego moja zonka po prawie miesiecznym celibacie jest oziebla.fakt jestemkierowca i w zasadzie jestem w domu 4,5dni w miesiacu,ale ja tylko czekam az dobiore sie do jej muszelki po takim miesiacu a ona nie bardzo.ma kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma aż w nadmiarze
samotność. a kiedy tej samotności się nasyci po prostu jej przeszkadzasz zjawiając się ponownie i żądając natychniastowej ciepłej atmosfery. zmień pracę, palancie! :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaasaa
czy wy jestescie jacys popierdoleni??? mam wrzaenie ze na tym forum są sami trzynastolatkowie. gosciu ma problem a wy jakies dziecinne teksty wypisujecie.CO WAM TO DAJE?? jak macie zamiar pisac glupoty to wogole nie piszcie. dzieci a co do twojej zony to wydaje mi sie bo ze mną bylo podobnie ze ona poprostu przyzwyczaja sie do tego ze ciebie nie ma ze z nikim sie nie kocha , a jak ty zjawisz sie raptownie w domu to ciezko tak jakby sie przestawic , nie wiem czy zrozumiales o co mi chodzi ale dla waszego zwiazku byloby lepiej gdybys czesciej przebywal w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaasaa
wrazenie mialo byc zaraz mnie pewnie kazdy zje za te pomieszane literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troszke doświadczony
Z moich badań statystycznych ;-) wynika, że w sumie co druga niewiasta ma zimną dupe. Rzecz w tym, żeby sie brac za te wlasciwe - i bedzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×