Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Nie rozumiemy sie Cessna. Ale to już wiedziałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Sasza
Rozumiemy się, Ruda, ze sobą jak najbardziej. Inaczej byśmy ze sobą nie rozmawiali. Dobrze wiemy, że nasze poglądy w zasadzie są identyczne. Jeśli zaś nie możemy się w czymś dogadać, to na skutek czegoś, co nazywam okrojonymi trudnościami technicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Sasza
I nie czepiaj się tych 21 hektarów. Po prostu tyle się sprzedawało. Kupić mniej, to tak jakby tylko częściowo posiąść kobietę. Kupić więcej nie ma sensu, bo na jaką cholerę? Ja nie cierpię na megalomanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Sasza
Skoro Ci tak wygodniej uważać, Chróms, niech będzie, że dmuchana lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie wiem, jak nazwać, Chróms. Może określenie \"dewiacja\" będzie najbardziej precyzyjne\" Twoja kobieta płci żeńskiej tak samo mysli jak Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Cessna znowu wkręca ten sam kit. Gotujący facet ? Bleeeeeeeeeeeeee. Cobretti, to jest facet. Taki strong arm of the low, to jest to. Mądry, silny, wrażliwy i nie zajmuje się duperelami tylko konkretami, to lubię. A nie jakiś dziadek uprawiający maceraty.Ja w ogóle mało jem. I ktoś tu za dużo gada o domu budowli...Ruda - nie przekonasz, poza tym po co...Wiadomo, nie każdego stać na TAKI dom. I co z tego ? Ja bym chciała dużego balkonu, może kiedyś. Przy domu za dużo zapierdzielania idiotycznego, to nie dla mnie, mnie takie rzeczy nie jarają. Bo widzisz Cessna, taka ze mnie erudytka, khe khe, fanka Staloniaka :D A mojego profilu nie będzie, bo mnie Cessna przecież skreślił z listy :P Fajnie tu, jak w audycji Matysiakowie, albo \"W Jezioranach\", hihih, to Zenek wpadnie, to Stasiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Cessna \"Wprawdzie dobre obiadki oraz dom w cudownym miejscu na Mazurach niczego jeszcze nie załatwiają, ale są dość solidną podstawą dla twałych i satysfakcjonujących koebietę relacji. Rozejrzyj się, Ruda, i pomyśl. Ile facetów w Polse może powiedzieć w tej chwili \"buduję właśnie dom mojej kobiecie płci żeńskiej\"? Zresztą, powiadzieć, to żadna sztuka. Ilu naprawdę buduje a ilu ukończy budowę? Myślisz, Ruda, że dla kobiety posiadanie domu w cudownym miejscu na Mazurach, który ofiaruje jej jej mężczyzna, to zwykła betka?\" Zanalzłam ten cytat, śliczny. Rozumiem Cessnę, bo mój Ojciec, też chciał zawsze TAKIEGO domu, matka nie, ona lubi mieszkanie w bloku i jest przywiązana do Starego Miasta. Przyznam, że to się ma nijak do powyższego cytatu. Kolejny przykład, to pewna para w mojej rodzinie, wiekowo, gdzieś tak jak Cessna. On postanowił, że na starość wybuduje dom. Opowiada o tym wszystkim naokoło. Tyle, że ten dom, na strasznym zadupiu buduje, i jak się go zapytałam, co z opieką medyczną, to się mocno naburmuszył. Ponoć, jego żona, też o to pyta i...poprostu zgodziła się na \"fanaberię\" męża\". Trzeci przypadek autentyk, wujek na stare lata, postanowił zbudować dom, poza miastem oczywiście. Wybudował, ale żona za cholerę nie chciała tam jeździć i mieszkać. Wujek już nie żyje niestety. Przykre jest to, że dostał zawału po telefonicznej kłótni z ciotką - on tam, ona tu oczywiście... To ja nie wiem, jak to jest z tymi domami i pragnieniami kobiet. Tam dom, gdzie serce Twoje chyba, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Przypominam, że Mazury to teren najbardziej skażony radioaktywnie, po Czarnobylu...Wiem, bo się zajmowałem tymi badaniami, to tyle. Moje dzieci nigdy na Mazury nie jeździły i jeździć nie będą. A za propagandę podziękować można mediom i politykom. Radzę wybudować domek gdzie indziej. Warmia, Kaszuby - byłyby lepszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Maalutka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krytykuj tak:) wiesz jak to jest, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki, gdybym tyle kasy miala, kto wie czy bym nie budowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto..
krytykuje ? każdy pisze co myśli i wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ciekawa jestem Cessna jak Ty ten dom budujesz i z czego ? Opisz to dokładnie. Bo nie ma nic gorszego jak dom wybudowany przez obcych :D Mój Tata sam buduje, ma sparcie jedynie wujka i brata. A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"(...) Kupić mniej, to tak jakby tylko częściowo posiąść kobietę. Kupić więcej nie ma sensu, bo na jaką cholerę? Ja nie cierpię na megalomanię.\" Hihihi, się nam Cessna tłumaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka - wyjaśnij mi, kto atakuje Cessnę ? Dlaczego tak uważasz ? Może niech Cessna to ocenia...On chyba nie potrzebuje, żeby kobieta go broniła ;) Chrooms - Maalutka i Cessna mają się ku sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Maalutka i Cessna mają się ku sobie\" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze 1
Pewien stary medrzec powiedzil ''MIEDZY MILOSCIA I NIENAWISCIA JEST PRZEBACZENIE A PRZEBACZENIE NOWE ZYCIE DLA SERCA'' milosc wytrzyma wszystkie proby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Oj tam, ale ataki, myślałby kto, że Cessna taki biedny i atakowany się poczuje. Ja na przykład napisałem, to co wiem, czarno na białym mam i w życiu bym na Mazurach domu kobiecie i dzieciom nie postawił ani sam własnymi rękami ani przez robotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cessna a ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Podlasia..
A gdzie Wylasia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze 1
kto sie podszywa niby dlaczego mialabym to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Kto jest wredota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×