Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość Cessna_P-11
Podświadomie odczuwasz, Morrison, potrzebę posiadania hektara brukwi. Nie zapieraj. Zjadać Ciebie nie potrzebuję, natomiast, ponownie ryzykuję głową, wcale nie jestem Ci tak obojętny, jak to usiłujesz publicznie okazać. OWszem, jestem niemal pewien, że Cię fascynuję i wcale bym się nie zdziwił, że masz ochotę na zawarcie ze mną bliższej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D I co Cessna , baba Ci się znarowiła :D:D Ot, jakie niedzisiejsze poglady ma nasz Cessna. On bedzie sobie latał i z góry \"patrzał\" jak jego baba będzie brukiew pielić. I bedzie sobie podziwiał czy pieknie w tych redlinach wyglada i czy sie dobrze z krajobrazem komponuje :D:D A jak już Cessna przyleci do domu to wtedy baba zamieni sie w kobietę płci zeńskiej i leżąc na kanapie i pachnąc będzie sobie majtki prasowała jak na damę przystało :D:D Ech, Cessna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
No dobrze, Morrison. A jeśli ja ta kobieta płci żeńskiej nie istnieje? Może ja ją stworzyłem jedynie w mojej wynaturzonej wyobraźni? A może ja w Tobie, Morrison, po prostu się zakochałem? To co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
No wiesz, RUda, przecież życie ma różnorodne barwy, odcienie, zapachy i smaki. Każdy dzień składa się z różnorodności. Jest w nim miejsce na pielenie brukwi, pranie skarpetek, przygotowywanie posiłków oraz uprawę seksu. Między jednym, dugim, trzecimi i czwartym, można sobie dla intelektualnej rozrywki sięgnąć po Tacyta albo posłuchać Kunst der Fuge. Na wszystko jest miejsce. A brukiew jest bardzo zdrowa. Kobieta, która ma pod swoją opieką hektar brukwi rodzi bez problemów, szybko i skutecznie. I nie potrzebuje żadnych aerobików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oraz uprawę seksu\" Uprawiać to sobie można role. Tak na marginesie, ceśla, to ja nie za bardzo widzę cię w tym sexie :P Cześć dziewczyny (Patricia & Ruda) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Skoro nie nie widzisz, Chróms, to se kup okulary. Cześć, skoro przylazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Dla mnie nie ma większej różnicy pomiędzy uprawą pola a uprawą seksu, Chróms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chrooms :) I dlatego, że nie widzisz różnicy pomiędzy uprawą roli a smakowaniem seksu , Cessna, to Ci się baba znarowiła :D:D i nie chce już uprawiać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to se kup okulary\" Mam :P (są czyste). A ty mój kochaniutki cieślo kup sobie nowy mózg :P Ruda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, przecież sex to płeć. Można ją mieć co najwyżej. Po angielsku mówimy \"to have sex with...\" co oznacza \"mieć stosunek z...\" i brzmi to bardzo twardo, jak dla mnie. Ja wolę \"pieszczoty\". Chrooms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wzbiłeś na wyżyny.. cóż.. można i tak..mam nadzieję, że to kiepski żart. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Chróms, usiłujesz być złośliwy wobec mnie. Dlaczego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
??? Ty? Morrison? Pieszczoty? A ja sądziłem, że Ty jesteś ponad takie przyziemne sprawy, jak dom na Mazurach oraz uprawa seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Baba się narowi, Ruda, bo taka jest jej natura. Rolą mężczyzny jest nieustanne kiełznanie kobiety. Brak tego kiełznania powoduje, że kobieta staje się dzika jak samica mustanga. No więc ja sobie z nią poradzę, Ruda. Moja w tym głowa, jak to zrobić. Będzie miała ten swój hektar brukwi do uprawy i będzie rozpowiadała wszystkim koleżankom, jaka to ona jest dzięki tej brukwi szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Wolno, Morrison i dlatego robię z tego prawa słuszny użytek. Ty się pozujesz przed publicznością na wyemancypowaną, niezależną kobietą. Ale gdyby Cię wziął w obroty jaki doświadczony czekista, okazałoby się, co tak naprawdę siedzi Ci w środku. Ja zresztą wcale nie potrzebuję pomocy czekisty, żeby wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolno Ci tak myśleć Cessna :D:D I w dodatku to nie mój problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
No proszę, Ruda, jaka tolerancja dla innych poglądów oraz swobody ich wyrażania. Wprost dech zapiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz .... wolałabym aby mój mężczyzna ropowiadał kolegom jaki jest szcześliwy ze mną ( nawet nie dzięki mnie) niż gdyby miał opowiadać jaki jest szczęsliwy dzięki np. uprawie brukwi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
No to, Morrison, wyznam Ci, że ja nie posiadam kobiety :-((( Żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Na jedno wychodzi. Żeby kobieta mogła szepnąć przyjaciółce, że jest szczęśliwa przy swoim mężczyźnie, musi od niego dostać (między innymi) do uprawy hektar brukwi. Gdyby nie prezent od mężczyzny, musiałaby doświadczać szczęścia, robiąc idiotyczny aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Nie posiadam żadnej kobiety, Morrison, a Ty mi ogromnie imponujesz. Zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie. Co mam jeszcze napisać, żebyś wreszcie zechciała spojrzeć na mnie łaskawszym i cieplejszym wzrokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_P-11
Morrison, doprawdy, nie bądź taki niedostępny. Popuść nieco popręgów zwoim żelaznym zasadom, a zobaczysz, że Twoje serce wnet bryknie z wielką jak młody źrebak ochotą, na cudowne pastwisko zauroczenia. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ... , że ja nie posiadam kobiety Żadna mnie nie chce.\" To, że nie masz kobiety, każdy wie, inaczej byś tego tematu nie zakładał. Patricia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
Oj! Morrison, nie jest rzeczą dobrą informować mnie, że właśnie się udajesz pod prysznic. Mam dość bujną wyobraźnię, więc bez trudu potrafię sobie wyobraźić, co Ty tam będziesz wyrabiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×