Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a to sie usmialam

brodka i wodecki ale jaja

Polecane posty

Gość a to sie usmialam

a to sie usmialam brodka wodecki i bebe.....................czy ona gal nie miala jak do lozka z nim lazla,popierdolilo ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sie usmialam
no ze dzidzius,bebe,bambino,bobasek jest w drodze................................i podobno juz brzuszek widac......sorry ale dalej leje ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta plotka krąży już po tym
forum już od roku czasu:-PWymyślcie coś nowego:-oTo o Wodekim,Brodce i jej niby ciąży staje się już nudne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura jakaś...
dajcie dowody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jassne
Niedługo wystąpi na festiwalu Top Trendy, to może wreszcie wbijecie sobie do łba, że ona nie jest w ciązy. 25 czerwca Brodka wystąpi w Myślęcinku, jak wszystko dobrze pójdzie to pójdę na ten koncert, zrobię fotki i udowodnię. Na jednym topicku babka pisze, że Brodka jest w zaawansowanej ciązy i jej to służy, na innym topicku babka pisze, że ciąża jest ledwo widoczna, zdecydujcie się w końcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z moją
przedmóczynią.Dajcie spokoj Brodce,te ploty o jej ciąży stają się już nudne😴Ileż można walkować ten sam temat,ciekawe kogo teraz będziecie obgadywać i jaką wymyslicie sensację,może Doda jest lesbijką?A moze Malaszyński jest alkoholikiem a może Mandarynę porwali kosmici?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sie usmialam
to nie sa bzdury ani glupoty,ja jak tyje to wszedzie a nie tylko kilkanascie centymetrow w pasie.................skoro wam nie odpowiada temat tego linku to po kiego diabla odpisujecie????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sie usmialam
ty karolina999 chyba w ogole z ksiezyca spadlas,nic nie wiesz,nie wiesz o co chodzi??????Czyzbys miala dzisiaj jakis biometr niekorzystny czy zawsze taka jestes.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sie usmialam
no przeciec ze z tym od MAI a co znasz jakiegos innego slynnego Wodeckiego????Bo ja slyszalam tylko o jego synalku,no ale on jest znany tylko z tego ze ma ojca Zbysia W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuupcia blada
Tak sie sklada ze 5 dni temu bylam na jej koncercie i zadnego brzucha nie ma!!! Jest chuda jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiniakowana
ale mi nowośc, sama czytałam w brukowcach o jej ciązy bliżniaczej w dodatku i wodeckim, fotki były nawet.powiem jeszcze ze pisało ze on ja zbałamucił ze niby nagrac pomoze jej płyte i uwiódł owieczkę. biedna monika. no cóz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka
Gdyby to była prawda gazety nie zostawiłyby na niej suchej nitki. I nie mam tu na myśli makulatorstwa typu Fakt, ale gazety bardziej elitarne w tylu Viva, Gala. A póki co zauważyłam, że w dwóch ostatnich piszą o jej związkach z mężczyznami i sukcesach zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Flinta
Dajcie spokój z tymi plotami!!!! To ja jestem w ciąży ze Zbyszkiem! Jesteście tacy zawistni, robicie wszystko by zakłócić nasze szczęście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem waga
ja tam nie wierze plotkom! uwierze jak zobacze na wlasne oczy czy razem ich w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwierze
jak dacie linka potwierdzającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokiowa
brodka juz urodziła. sliczne te jej córcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizakowska
córki sa bardzo podobne do ojca. przepiekne aniołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
to fakt sliczne z taka bujna fryzurką, gratulacje Moniczko. Kaja i Maja chyba je nazwała. maja to chyba na cześć Pszczółki mai:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindka
Maja i Kaja. Słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorzystka ze wsi Kudełki
kurcze tez gdzies to słyszałam u nas na wsi , ale nie sądziłam ze urodziła. Nic nie mówili, faktycznie Brodka na jakis czas znikneła, cisza była o niej. A tu masz ci los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorzystka ze wsi Kudełki
nichce sie przynac do nieslubnych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×