Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszka 24

seks a karmienie piersią

Polecane posty

Gość muszka 24

drogie panie czy któraś z was ma taki problem?!? Kompletnie nie mam ochoty na seks a karmie piersią od 9 miesiecy! juz podczas ciąży bywalo ze nie mialam ochoty wrecz odpycha mnie sama mysl o seksie chcoc zdarza sie ze raz w miesiacu bardzo mi sie chce! Wiem ze to przez hormony ale czy to sie skonczy po karmieniu??? To jest wkurzajace dla mnie dla mojego męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa1982
hej ja mam bardzo podobny problem;(( moja córka ma już ponad dwa latka a ja nadal nienawidzę seksu.........już nie wiem co robić, bo bardzo kocham mojego męża i wiem że on też przez to cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
najlepiej idźcie do seksuologa z tym problemem - to żaden wstyd, a wasz problem wydaje mi się miażdżąco poważny! pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo czeste przy karmieniu piersia.Czysta natura!!!!!!nie czujemy ochoty na sex, aby nie stworzyc nastepnych kandydatow do pokarmu, tak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamowej
przykro mi to stwierdzic ale tobie seksuolog jest bardziej potrzebny :o chociaz szczerze mowiac wcale nie jest mi przykro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Taaa... Raczej nie mam takiech problemów, więc nie wydaje mi się, bym potrzebowała wizyty u seksuologa:P Poza tym widzę, że jużktoś odebrał moją wypowiedź jako gorzką docinkę - wynika to zapewne z powszechnego strachu i niechęci do chadzania do "tego typu" specjalistów, a ja naprawdę z dobrego serca tego radziłam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×