Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylvia_Saint

A kiedy nadejdzie noc..

Polecane posty

Gość Sylvia_Saint

Kiedy nadejdzie noc ubiore swoj seksowny gorset i szpilki i bede na Ciebie czekala. Gdy zastukasz do drzwi otworze Ci tak bardzo ponetnie jak tylko potrafię. Wciagne cie do mieszkania i od progu zaczne rozpinac Ci spodnie. Dotkne językiem Twojego fiuta. najpierw bede lizac powoli a pozniej coraz szybciej. Chce czuc jak twardniejesz, jak coraz bardziej mnie pragniesz. Zaciagne Cie do lozka. Wiesz co tam czeka? Kajdanki na rece i nogi..Przykujesz mnie nimi do łózka, bedziesz piescil jezykim moja lechtaczke, wsuniesz palce z cipke. Poczujesz jaka jestem mokra. Bedziesz sie nia bawil az do mojego orgazmu. Potem wsuniesz we mnie swego nabrzmialego fiuta. Chce ostro! Bedziesz mnie posuwal jak oszalaly. Chce krzyczec z rozkoszy! Chce miec orgazm za orgazmem..wiesz ze nigdy na jedym nie poprzestaje. Potem poczuje Twoja sperme na calym ciele. Wetrzesz ja we mnie i dasz polizac swoja reke. Zmeczony utniesz sobie krotka drzemke aby nabrac sil na jeszcze. A moze przysni Ci sie jutrzejsza noc? Ja, Ty i ktos jeszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_Saint
Mam na imię Gromosław i mam 70 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaarne
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... i przyjdzie zginąć latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubicie Sylvii Saint
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×