Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paciak

Depilator goli, a nie depiluje.

Polecane posty

Gość milikkkkk
ja mam browna i włoski mi bardzo szybko odrastają,kazdy mówi,ze do miesiaca spokój,ale to nie prawda,ja raz na tydz musze wyrywac,a wyrywa z cebulkami... mi odrastaja po 2-3 dniach,ze raz w tyg moge spokojnie depilowac,bo sa długie,to nie zalezy od depilatora,a od włoskow,ja mam silne i szybko rosna,inne maja cienkie i slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA teraz na imieniny dostałam od chłopaka ten najnowszy od Brauna silkepil. I spokojnie moge stosowac pod prysznicem, nic mnie nei boli, naprawde doskonale zbiera i jest to dla mnie przyjemnośc depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup lepszy, np Panasonic ES-ED96-S503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 99
Witaj, Karolino, zabieg depilacji jest prosty i bezpieczny tutaj masz film z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena zabiegu nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy , dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi 333
Pomocy! Nie radzę sobie z nogami. Mam same krosty, a potem blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 24
Najlepsza jest natrualna depilacja Od jakiegoś czasu używam pasty cukrowej. Jestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 44
Kuzynka zrobiła sobie depilacje laserową, i to był właśnie Vectus. Teraz wszystkim poleca. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Bez bólu i podrażnień.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 88
Moja siostra zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest mega zadowolona. Osobiście też byłam pod wrażeniem efektu. Już po jednej sesji było widać rezultat. To był świetny ruch. Było w sumie bezbolesne. Bardzo dobry skutek. Jeżeli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to wszystkim mówię - tak warto. www.ib.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×