Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za tą chwilę...........

chciałbym zdradzić.........

Polecane posty

Gość za tą chwilę...........

Witam wszystkie Panie.... chciałbym zawęźić temat do kilku, kilkunastu słów lecz nie oddam chyba, tego czego szukam, w dośc mądry sposób...... Miejsce dobre jak każde inne więc pisze tu..... Są dni i są momenty ...te smutne i dołujące i te gdzie czujesz się bardzo źle..... Nie będę nazywał tego odskocznią - bo nie o to tu chodzi .. Los, różne płata nam figle i będąc w związku nie zawsze się układa jak byśmy chcieli.... Dlatego postanowiłem napisać tu i tu szukać kogoś z takimi samymi odczuciami.... Nie sztuką jest iść i zdradzić z byle kim...... bo tak naprawdę poczujesz większą wieź z osobą która przeżywa to samo i łatwiej Ci będzie.... Nie będę się rozpisywał na temat mojego pożycia małżeńskiego gdyż nie potrzebuję psychologów i doradców..... Szukam kobiety która chciałaby zrobić to samo i nie czuć się skrępowana, kobiety która zrobi pragnie tego samego..... Wiem co robię i tego właśnie szukam ..... Jeśli któraś czuje podobnie to proszę o kontakt, mieszkam w Gdyni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile....
za tę chwilę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
To nie jest ogłoszenie w stylu godzinka tyle a tyle...!!!! Nie !!! Może faktycznie patrząc na otaczający nas świat - powinienem zaznaczyć iz nie jest to Anons towarzyski za pieniądze.... Moje niedopatrzenie........... Chodzi mi o znalezienie własnie tej jednej chwili wspólnie razem.... Danie czegoś, o czym będziemy pamiętac tylko we dwoje... co bedzie naszą tajemnicą ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tę chwilę - to będziesz do końca życia płacił i żałował. Baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o Nie chcialabym, zeby moj facet tak pisal na forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś dom.....
jak widac Buraków nie brakuje i rolników nie potrafiących zająć się czymś konstruktywnym.?!? Jak to jest ROLNIKU siedzieć i wpieprzać się w nie swoje sprawy - zajmij się żoną - zakładam że masz :) :) :) Choć w to wątpię............ I jak zwykle ktoś się podszywa........... Brawo Panowie bez własnych wartości i zainteresowań, Brawo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posed ćwoku!!! Bo psamy poscuje!! Łajzo jedno. Tfu. Łoko se łobetrzyj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
za tą chwilę........... doskonale Cię rozumiem, nie przejmuj się:) tu wszyscy udają bardziej świętych niz ustawa przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnika wpisów
nie komentuję, szkoda słów:o wszędzie się wpieprza ze swoimi drętwymi tekstami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boś za mientki ciapek :) Nawet potszywace nie dajom mi rady (chocia raz mię nastraszyli) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Rolnik nie pieprz swoich glodnych kawałków i nie wyzywaj od baranów, przestań sie wymądrzać i brylowac tymi debilnymi tekścikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jedyn taki wyglondoł jak jo... Ale tero to jo casym wyglondom jak inne :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja? Tak sumsiod woło na swojom suke.... Ale cy łuna zno sie na internecie??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Najebałeś sie czy jak! 😠 gadaj po ludzkiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnego kremu do golenia używasz. :D :D :D Ładnie pachnie.... :D Wszyscy, którzy się podszywają robią to dla jaj. :D To dzięki podszywom jaja się odświeżają???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim cy sie odświżajom - casym puchnom :( A z tobom tom jesce cheba nie godoł... Widza ze rozumis ludzkom mowe :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Rolnik. nie Ty założyłes ten topik, jesteśmy w Polsce zdaje się, przestań już zgrywać wiesmaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×