Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za tą chwilę...........

chciałbym zdradzić.........

Polecane posty

Gość pirdoły piszecie
No ja nawet wiem jaka jest u ciebie zasada numer1: żeby cie zerzneło jak najwięcej gosci,wtedy bedziesz taka cool:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Pirdoły piszecie nie mam nic do Twoich zasad, naprawdę je cenię. Tylko widzisz ja nie wiem co to ołtarze.... Ty jesteś wierny cudownie...jesteś lepszy i pewnie już chodzisz z aureolą tylko zrozum człowieku , że ja tego nie potrzebuję i dobrze mi BEZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
pirdoły piszecie naprawdę może się wydawać, myśl sobie co chcesz.. może nigdy tego nie zrobię...a może zrobię, cenię sobie wolność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
Ty jestes jakas strasznie sfrustrowana:PPrzeciez ja wyraznie NAPISAŁAM ,ze mam w dupie jak zyjesz i co robisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
A to dziwne bo ja moge to samo powiedzieć :classic_cool: " Ty jestes jakas strasznie sfrustrowana:P:Przeciez ja wyraznie NAPISAŁAM ,ze mam w dupie jak zyjesz i co robisz!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
HS POL zgadzam sie z Toba i dlatego nie potrafie zrozumiec,ze osoba która zdradza partnera na prawo i lewo,próbuje udowadniac,ze to ona robi dobrze a wiernosc małzenska wysmiewa i opluwa.Straszne frustraty tutaj siedza na forum,zdradzaja i nie potrafia po ludzku przyznac,ze to co robia jest po prostu obrzydliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
ja tutaj nikogo nie oceniam,wyrazam tylko opinie i swoje zdanie na temat zdrady.Uwazam,ze to jest najgorsze swinstwo jakie mozna wyrzadzic partnerowi i po prostu brzydze sie zdrada i ludzmi którzy zdradzaja!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co w takimrazie tu wchodzicie anioły bez skazy poczęte Pierdoły piszecie i HS, już ja widzę aureolę świętości nad Waszymi głowami , co za zakłamańcy!! polska podwójna moralność rulezzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
Czy ja tutaj gdzies napisałam,ze mam aureolę:P:P daleko mi do swietej,tego jestem pewna:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
Tylko kogo z tych co zdradzaja obchodzi druga osba,ze ja rania,ze cirepi.Przeciez najwazniejszy jest ten poped seksualny nad którym nie potrafia zapanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Pirdoły no to super;) HS POL skończ z kazaniami, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety sa ludzie
bez zadnych zasad oby tylko mi bylo dobrze a po mnie nawet potop pewnie najlepiej miec w dupie innych wokol siebie,kazda zdrada to klamstwo i oszustwo,chwila przyjemnosci kosztem innych skrajny i niewybaczalny egoizm,dlaczego ci ktorzy twierdza ze zdrada nie jest niczym zlym tak bardzo boja sie ze wyjdzie na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Pirdoly przedwczesnie Cię pochwaliłam, ewentualne relacje z drugą osobą to moja sprawa i niech tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo H
daleś czadu, a teraz sobie zwal ulży:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
HS Pol :D:D:D:D Podoba mi sie to;) pozdrawiam bardzo,bardzo cieplutko;);) Queen maya: Nie zalezy mi na pochwałach ludzi bez zasad:P:P Sork:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo H
zwal sobie koleś, naprawdę to ulga, możesz mi uwierzyć ja to robię o 10 lat:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie pierdoły
jak mi się to podoba zaraz dostanę orgazmu jak rozwalasz...oj hs chcem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdoły piszecie
Spadaj marny podzszywaczu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSPOL
przepraszam was kochani wypuscili mnie z pychiatryka wczoraj nie wzialelem tabletek, strasznie mnie je bie dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszzzzzzzzzzz
:D:D:D:D idźcie na czerwcówkę ukleknijcie może wam wybaczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam panstwa jak wspomniałem tabletek nie wziąlem na czas i lekko mnie dyglo na ssss juz nie bedem, mamusia zagoziła ze zawiąze rekawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka30l
ja jestem chętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka30l
podaj @ to napisze ci cos..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka30l
lubie swojemu pratnerowi lizac odbyt po obstrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikona
Przyglądam się temu wątkowi i widzę że w większości odpowiadają ludzie nie pytani...!!! Czy wy prostaczkowie nie macie się czym zająć?? Znajomi, koledzy, bo koleżanek to raczej nie macie!! człowiek pisze co chce - a tu takie buraki się odzywaja !?!? Wiecie że ludzie się z was śmieją !!! Wam chodzi o to by pisać głupoty bo z kimś możecie w końcu porozmawiać !!!! Biedne prostaczki bez swojego zdania. Chowający się za monitorkiem - przypuszcam że gdyby postaiwć was w jednej lini nie róznilibyście sie wcale....... małe biedne zakomleksione dzieciaki z pryszczami :) ;) :) Madrzy bo chowają się za monitorkiem a w domu i wszkole pewno popychadła klasowe z was ......................................!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe gdybyście mieli się spotkać twarzą w twarz..... Patałachy i dzieciaki :) :) Żal mi was - popatrz w lustro jeden z drugim i zobacz co widzisz?? prostaczka który wcina się tam gdzie go nie chcę!!!!!!!!!!! Frajerstwo !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mówisz
Dobrze mówisz ikona forum nie jest dla dzieci :) :) ;) A to od razu wyłazi po ich gadce.. chyba większość w życiu nie miała kobiety dlkatego tak się zachowują- kto to jest ten HS POL - gdzie on był zamknięty przez te wszystkie lata................. nie zawracaj sobie głowy niby dorosłymi IKONA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JACK 22
ja tez sie zastanawiam nad tym, dla mnie zawsze bylo wazne zeby miec zone dziewice, coz , zycie .. spotkalem cudowną kobiete - oczywiscie - niedziewice , powiedzialem jej - jestem prawiczkiem chce znac wszystko by bez przymusu wejsc w związek, bylem przekonany ze powiedziala .. , wyszlo po 7 latach malżeństwa ... chce mnie h... trafic , chcę jej oddac to samo co ona robila - wtedy moje ego sie uspokoi - niech ma to samo - niech cierpi jak ja cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×