Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za tą chwilę...........

chciałbym zdradzić.........

Polecane posty

Gość Queen Maya
Nie obchodzi mnie skąd, istnieje powszchechny obowiązek edukacji, zaloż sobie topik kaleczenia i tam sie do bołu wyzywaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
Do rolnika............ Przeglądałem Twoje wpisy "chłopie" coś mi się wydaje że nie jesteś jakoś wszędzie mile widziany...... Jakie to jest uczucie?? Nie mieć własnego zdania i wpieprzać się gdzie Cię nie chcę??? O płeć przeciwną w twoim życiu nie pytam - bo takowej chyba nie ma!!!!Popraw mnie jeśli się mylę!!?!?!? Ale ciężko mi sobie wyobrazić kobietę która potrafiła by przebywać w Twoim towarzystwie!!!!! Wracając do tematu to jest nadal aktualny...... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Queen Maya ---> tyś go tyż nie założła. A nawet jakby... Chcesz żeby ci się nikt nie wtykał? To se załóz topic w pamientniku! za tą chwilę........... ---> a za te chwile tak cy owak to ci sie podwójny wpierdal nolezy. Od twoi baby i od jei chłopa. Dotarło? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
ROLNIKU - Ty nie musisz uważać, Twoi najbliźsi.....Owce, krowy, i barany, nie będą mieć Ci za złe że spędzasz czas przed monitorkiem :) Jak to jest w takim przybytku, klacz nie jest zazdrosna o twoje amory z owcą??? Czy założyłeś swoistą komunę??? Tak czy inaczej życzę powodzenia "CHŁOPIE" bo będzie Ci w życiu bardzo potrzebne, zaufaj mi!!!!! Do Queen Maya - Witam - jedno co mogę powiedzie, doradzić to nie wdawaj się z nim w dyskusje gdyż ten biedak tylko na to czeka, powiedz mi Queen Maya a z kim jaknie przez internet biedak może sobie porozmawiać............. Albo rodzice albo ciężki przypadek Rolnika spowodowały w jego psychice takie spustoszenie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zapytam..
dlaczego chcesz to zrobic? Nuda, rutyna w zwiazku? Czy chec sprawdzenia sie z kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee widza że dotarło... Ino sie jeszce nie przebiło:) Poluzuj trochy zwoje mózgowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
za tą chwilę........... :D ja się nie wdaje w dyskusje z alfami omegami zjadającymi wszystkie rozumy, spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
szkoda ze tak daleko jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Skąd wiesz czy daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
napisal przecież ze z Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizes
znów ten z tą gwarą sie wpierdala😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
dajmy i Rolnikowi sie wypowiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Jeśli chodzi o tego umęczonego pana to już sie wypowiedział az nadto:) Autora rozumiem doskonale, odleglość jest dla mne bez znaczenia bo nie o nią chodzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Rolnik fajny dajcie chłopu spokój wnosi przynajmniej powiew usmiechu do tak smutnego topicu :-) Rolniku pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheba go przed tom chwilkom baba za kudły od komputera wywlekła...:) śmieci posed wynieść . Zara przyńdzie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
no coż ale z niech on sobie wnosi swoje powiewy tam gdzie go potrzebują , autor się wypowiedział, mnie bynajmniej nie jest smutno i nigdy nie będzie, nikt tu nie potrzebuje rolnikowych rad, niech się dalej mu wydaje ze to zabawne plesć te androny nie na temat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Rolnik dale dzioba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
daje powiew, czy bawi Cie poszukiwanie kochanki przez jakiegos opuszczonego smutasa? mnie tam bardziej Rolnik bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
no cóż tez ktos nie jest smutasem! wole rozmawiać z nim niz z 100 takimi rolnikami, wybacz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizes
ja to tego rolnika. nie czytam bo się nie da:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumsiadowo Maja tyż na mie szczeko. Musi to łuna.. Ino chto jom interneta naucuł? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizes
qrwa no ileż można:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supafly
rolnik po ile te jaaaaaaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
da sie da i czytac i zrozumieć bo łon to po nasymu gada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to specjalnie dla ciebie przemówię ludzkim głosem. Co to znaczy: \"dzizes\" ? Wiesz chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supafly
rolnik słaby z ciebie gospodarz! obrządki zrobiłeś? to idź dziecko spać, bo rano robota. matka stara, sama nie da rady. szybciutko, tylko nogi umyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×