Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miniśka

szukam dobrego ginekologa w Szczecinie

Polecane posty

Gość Miniśka

HEj, szukam dobrego ginekologa w Szczecinie, Jeśli macie jakieś sprawdzonych lekarzy lub lekarki do prowadzenia ciąży z problemami, poronienia itp, to bardzo prosze o poradę. Korzytałam już z wielu, jednak żadnemu z nich nie ufam. Wszyscy traktowani jesteśmy jak na taśmie. Z góry dziękuję za porady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopiszę sie zeby nie zakładac
A ja w Łomzy:) Jest ktoś z Łomzy???? Proszę o dobrego gin dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopisze sie
nikt nic nie wie? to gdzie Wy chodzicie???? do gin czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniśa
halo, halo..... czy ktoś zna kogoś godnego polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam dr Sroczyńskiego, przyjmuje w przychodni Stoczniowej, ma też prywatny gabinet na Prawobrzeżu. Pracuje w Szpitalu Miejskim. Prowadził moją ciążę z problemami, najprawdopodobniej dzięki niemu moja córcia wogóle się urodziła. Jeśli poszukujesz więcej opinii na temat lekarzy ze Szczecina to sprawdź na forum gazety, forum \"szcecińskie ciężarówki\" tam dziewczyny opisują swoje doświadczenia z lekarzami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniśka
wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia 1
hej miniska :) Dr. Nestorowicz na potologii ciazy przy unii lubelskiej, ja tez mailam wielka przeprawe z lekarzami i praktycznie nie ufaz zadnemu, ale do niej chodzilam i jest super a w dodatku za darmo, tylko musisz miec skierowanie na patologie ciazy od ginekologa od siebie z przychodni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o doktor Nestorowicz, to można i bez skierowania się do niej dostać tylko trzeba do niej albo zadzwonić albo się przejść i pogadać. Jeśli ciąża jest zagrożona lub wcześniej były poronienia to najprawdopodobniej przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia 1
pewnie ze mozna, tylko jak bedzie skierowanie to juz nie trzeba chodzic i gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×