Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysska

Nadżerka a seks

Polecane posty

Gość ......agusia.....
u mnie ten sam problem po 1 dziecku nie mialam nadzerki a po drugim lekarz powiedzial ze jest taka mala ze sama sie zagoi do tej pory chodze do lekarza i pytam sie o ta nadzerke zawsze slysze to samo mala sama sie zagoi bez dodm leczenia bo nic nie przepisal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghf
ja tez mam nadzerke 2 grupa, ale lekarz powiedział ze to juz bardzo duza nadzerka i bde miała ja chyba wypalana.... o wspołzyciu nic mi nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadżeka sama sie nie zagoi
a lekarze jak tak mówią to znaczy ze nie znaja sie na rzeczy . Po porodzie miałam niewielka nadzerke i niestety po 5 latach musiałam iść na krioterapie ( zamrazanie zmian ). Napisałam " musiałam" bo seks stał sie dla mnie udręką - bolało mnie i krwawiłam po stosunku . Po krioterapii jestem całkowicie wyleczona i cieszę sie ze poddałam sie temu zabiegowi . Dodam ze zabieg był w ramach kasy chorych i nic nie płacilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia88
Nie dawno byłam u lekarza i stwierdził u mnie że mam małą nadżerke,przyjmowałam globułki dopochwowe lecz one mi się już skończyły,i gdy chciałam się kochać z chłopakiem to nie chciałam by wchodził we mnie bo bardzo bolało bardziej niż nawet wcześniej,czy to normalne,do tego przy tym krwawiłam,dziewczyny powiedzcie coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga09
bardzo sie boje mam b. krwawiaca nadzerke - mam 3 isc do szpitala na histeoatologie - boje sie narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka__
Czy ktoś może w końcu powiedzieć czym jest nadżerka czy to stan zapalny, czy tylko jakaś zmiana naskórka, czy jeszcze coś gorszego? I najważniejsze czy to może w jakiś sposób zaszkodzić chłopakowi że sie z nim kochałam jak miałam nadżerkę ??? Proszę odpowiedzcie bardzo się tym martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benenati
mi lekarz wykrył nadżerkę, ale powiedział że nie ma sensu jej ruszać bo nie ma pewności, że po porodzie znów się nie pojawi... nie przepisał mi żadnych leków ani nic.... pobrał cytologie, która nie wykazała zmian rakotwórczych.... nadżerkę wykrył podczas wizyty, gdy poszłam po tabletki anty... po badaniu tabletki bez problemu mi przepisał więc podejrzewam, że nie ma przeciwwskazań w uprawianiu seksu-przynajmniej jeśli nie jest to jakiś zaawansowany stan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ginekolog tylko informowal mnie ze mam nadrzerkę a nigdy nie mowil ze powinnam to leczyc i po tym co przeczytałąm to jestem przerażona bo wczesniej nie wiedzilam ze trzeba ja od razu wyleczyc powiedzial ze po porodzie pierwszego dziecka mi ją wytną i tyle a cytologie mam tez 2. i mam krwawienie po stosuknu juz 3 dzien ale nie ciągle tylko tak troszkę raz na dzień a miesiączkę mam dopiero za tydzień. wczesniej tylko raz lala mi sie krew a teraz takie cos. co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez problemu...
Ja z nadżerką chodziłam rok, bo nie miałam czasu, by pójść i ją usunąć. Uprawiałam bardzo dużo seksu z moim kochanym :) Nie miałam upławów, żadnych zmian... Potem gin zrobił mi kolejne badanie i okazało się, że nadżerka samoistnie się zmniejszyła. Następnie zrobił mi "przymoczki" pewnym lekiem, którego nazwy nie pamiętam. Kosztował ten lek ok 50- 60 zł. Półtora roku później byłam w ciąży, zdrowo urodziłam i nic złego się nie stało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruska D :)
Dziewczyny! Ten płlyny lek nazywa się kwas mlekowy, to bardzo dobry zabieg polegający na pędzlowaniu ranki po to by nabłonek się zrogowaił, zasechł, a póżniej odpadł. Zabieg jest bezbolesny i trwa dwie minutki, trzeba po paru dniach znowu pojsc na pedzlowanie kwasem mlekowym i to w zasadzie koniec problemu. Taka nadżerka goi się w ciągu miesiąca, nie ma mowy o sexie, ponieważ po zabiegu kwasem mlekowym należy odczekać aby powstał nowy zdrowy nabłonek szyjki macicicy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana2333
Cześć ja mam 2 stopień nadżerki lekarz mi wypalał raz i drugi bo mam duża i dostaje globulki teraz dopochwowe po tym zabiegu.I czeka mnie jeszcze jeden zabieg .Ten zabieg jest bolesny tak jak mocno cie boli brzuch jak masz okres tak na maxa i chcesz wziasc tabletke bo nie mozesz wytrzymac ,a jesli chodzi o sex to lekarz mi zabronil jak ma sie ten zabieg .przed wypalaniem uprawiałam sex ale pozniej leciala mi krew wiec zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kocham wirtualny seks, numer jeden w polsce to http://sextelefon.top/ Piękne kobiety, gotowe na wszystko i u niektórych lasek masz możliwość realnego spotkania, więc wiesz z kim rozmawiasz przez ten seks telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.html mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×