Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyykrrrrrrr

wymaRZony seks

Polecane posty

Gość yyykrrrrrrr

Czyli wszystko ad A do Z ... Jaki jest wass sposob na zajebisty stosunek ? Czy w ciszy czy przy muzyce? Pozycje, ruchy..itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo lizania.....dlugiego lizania....w obie strony.....pozycje od tylu....od przodu...na stole ...na stojaco....we wszystkie dostepne dziurki....i spuscik do usteczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small megi
hm..szybko, namiętnie, dziko i z lekkim zaskoczeniem..czyli jak jazda samochodem przy prędkości 170/h..ale nie ostro, nie chamsko, bez brutalnego i niebezpiecznego wyprzedzania..poprostu płynna jazda..taka daje najwięcej satysfakcji..ważny jest też dotyk..czasami musi być delikatny a innym razem bardziej stanowczy..to tak jakbyś trzymał kierownicę..na prostej jedną ręką a drugą możesz się oprzeć o drzwi czy szybkę..a na zakrętach łapiesz obiema rękoma..myślę że wyraźnie się wyraziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko676
Męski silny facet,który będzie bardziej pewny siebie niż ja i który wie czego chce,bardzo mnie porząda ale nie jest nachalny,delikatny ale bardzo stanowczy za razem.Szał zmysłów i dotyku,spojrzenia-moje troche nieśmiałe a jego nie ugiete. Mmmmmmm...........ale się rozmarzyłam,szkoda że takiego pewnie nie spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×