Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejo hejo

Czy można się wyleczyć z braku orgazmu??

Polecane posty

Gość hejo hejo

Jedyny orgazm jaki osiągam to ten łechtaczkowy i to tylko jak masturbuje się w jeden, określony sposób.. Penetracja nie podnieca mnie nic a nic....czuje jak penis(tudzież inny gadzet;) ) tylko uciska mi pęcherz i nie jest to zbyt przyjemne.... Nie podnieca mnie bezpośredni dotyk łechtaczki...nawet językiem!! Mam przez to awersje do seksu:( Kłóciłam się o to z moim byłym.... Boje się kolejnego związku i tego,że ktoś kogo kocham będzie się źle czuł, bo mnie nie umie zaspokoić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_p
ja tez nie umiem osiągnąc orgazmu:( nie mam satyswakcji z sexu:( nie wiem co robic.zawsze go udaje przed partnerem bo nie chce mu zrobic przykrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecia
nie jestescie same,ja tez tak mam.seks sam w sobie mi sie podoba,jestem otwarta na wszelkie urozmaicenia,ale zaden z partnerow(mniej lub bardziej doswiadczony)nie potrafili mnie doprowadzic do orgazmu. dlaczego tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo hejo
ja nie udawałam, bo czułam że to by było nieuczciwe;) ale go tym bardzo urazilam... nasze kłotnie były o to ciągle....w końcu mi zarzucił,ze ja udaje że mnie to nie rusza i że wcześniej nie słyszał, żeby podczas seksu kobieta mogła nie odczuwać przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze to przyjdzie z czasem
i praktykujac oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo hejo
ja też bardzo cenie seks...chociazby za tą maksymalną bliskość z człowiekiem którego kocham....fajnie jak mnie głaszcze, masuje, całuje...to bardzo przyjemne...no ale ja chce jakiegoś zaspokojenia:( a dla mnie to wręcz nieprzyjemne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze.............
faceci Cię nie podniecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo hejo
podniecają:D podnieca mnie sam ich zapach i wzrok....dotyk, pocałunki...ale jak mi się dobierają do majtek to taczej boli niż jest pprzyjemne;) a może ja powinnam iśc z tym do seksuologa??bo już nie wiem:( w sumie mam dopiero 22lata...więc może z czasem samo przejdzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
nie miałam orgazmu przez całe pół roku mojego zwiazku! az nagle przeczytałam jedna madra ksiazke i jest! trzeba zacisnać mieśnie pośladków i głeboko, spokojnie oddychac! mi to pomogło, radze spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo hejo
dzieki...moze sie uda;) tylko teraz tylko zakochać sie musze;) a jaka to książka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
poza tym musisz bardzo intesnsywnie myslec o swoim partnerze o tym co robi. jak wyglada. serio to pomaga a ksiazka jakas o tym jak miec udany seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac
no nie mówcie, nie macie orgazmów????????a ja mam i to bossskie...zróbcie wszystko, żeby sie tego "nauczyc", bo sex bez orgazmu to jak jazda na rowerze bez siodełka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×