Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..mala ... mi

skąd to sie bierze? - SNY

Polecane posty

Gość ..mala ... mi

Kochani bardzo mnie dziwi pewna sytuacja. O tuż kiedys mi się snilo że moj dziadek umrze i umarl, potem mi sie znow snil, ale tym razem moj chrzesny, tez zmarl. A dzisiaj w nocy snila mi sie zona chrzesnego i tez że umrze:(:( to starszne jest co czuje :(:( dlaczego sny się sprawdzaja:((:(:(:( jescze na dodatek dzisiaj dowiedzialam sie ze moja prababacia lezy w szpitalu jej stan jest krytyczny ::(:( co mnie przesladuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble..
Masz sny kasandryczne i już, z tym to chyba nie da się nic zrobić! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mala..mi
no dobrze ale jak sobie z tym poradzic :(:( to starszne bo teraz jak mi sie ktos sni ze ktos umrze mi bliski zaczynam ryczec, bo boje sie ze nadchodzi ten dzien. A moja prababacia tez mi sie snila kiedys ze umrze.. jakis rok twemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. ja mam na odwrot..... zawsze mi sie sni,ze ktor umiera,wtedy kieyd sie z nim pokłócę... a i ciebie nie wiem.. przykra sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze mi tez sie snilo, ze umrze mi dziadek i tak sie stalo, i snil mi sie wujek rowniez chrzesny:( i tez umarl :(:( sny to przeznaczenie chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale..ale..ale przecież każdy kiedyś umrze...a śnią nam się osoby które znamy gdy np. o nich myslimy..nawet nie wiele...czasami o jakiejs nieznaczącej porze dnia mozna kogoś wspomnieć i póxniej w śnie sie pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.... ja mam podobnie,mam super przeczucie dzwina sytuacja : przyjaciela (bardzo bliskiego :D :* ) nie bylo w szkole od 2 dni, zawsze pisze do mnie esa ze nie bedzie go czy cos tam... a ostatnio nie napisal pomyslalam ze pewnie ktos mu zmarl i dlatego nic nie mowi mialam racje... dzisiaj nie poszlam na lekcje a byl spr :D fajnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×