Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siuralla la

Co to znaczy ambitna gazeta? Jakie gazety są ambitne?

Polecane posty

buehehehe :D kiedys czytalam stronke bravo. tez zapewne wiele tematow tam jest naciaganych. tylko martwi mnie to, ze 12letnie i mlodsze dziewczynki juz wypowiadaja sie na takie tematy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń Przewalskiego
"Drogie Bravo 😍 Mam 15 lat i jestem dziewicą:( Czy mój tata jest pedałem?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie z wami zgadzam ze bravo to ambitna gazeta. mozna w niej znalezc wiele ciekawych informacji na temat tokio hotel i blog 27.daja tez porady sercowe, ale to raczej bardziej w bravo girl.no i o seksie jest hihihi to bardzo dobrze, bo niby skad bym miala sie uczyc o tym?? a rzeczpospolitej nie czytam bo nic tam nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina inna w Londynie
Dobrą i fajną gazetę to każdy / każda chce przeczytać przy porannej kawie . Gdzie rosną grzyby i gdzie można w godzinę łubiankę maślaków lub kurek uzbierać w godzinę to nikt się z naszych gazet nie dowie, albo gdzie należy i można złowić sandacza , tego w gazetkach też nie powiedzą , w jakich sandałach lub klapkach facet jest modny to żadna gazeta nie powie . W jakich kąpielówkach na plaży powinien się pokazać facet na plaży to gazety milczą . Co gazety opisują ? Moja siostra Kamila mieszkająca w Londynie od wielu lat , kiedy przyjeżdża do Warszawy aby swoją Mamę odwiedzić czyta polskie gazety i zastanawia się dlaczego w tych gazetach piszą takie bzdury i kłamliwe historie na temat rodziny Królewskiej w Anglii i dlaczego te polskie gazety za głupotę i kłamstwa jeszcze istnieją ? Czy trzeci świat musi aż tak kłamać w żywe oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi bo to trzeci świat
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi bo to trzeci świat
a nawet i czwarty:-oczasmi też piąty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×