Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia23

kupie lozeczko PILNE

Polecane posty

Gość Basia23

Czesc bede mamusia ok 20 sierpnia.Jest ktos kto chcialby sprzedac lozeczko dla dziecka?Jesli tak to prosze o wiadomosc na mojego mejla i chetnie zobaczylabym zdjecia.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
DZIEKUJE ZOBACZE.NIE NIE POTRZEBUJE Z BALDACHIMEM CHCE ZWYKLE LOZECZKO OD KOGOS ODKUPIC TANIE ALE W DOBRYM STANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie chcesz sie licytowac ...mozesz wyszukac produkty\"KUP TERAZ\" bez licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/ naprawde warto za przesyłke płacisz 15zł...nikt cie nie oszuka bo są wystawiane opinie o kazdym sprzedawcy wiec sama mozesz je poczytac......allogro to fajna sprawa mozna kupic wiele rzeczy o połwe taniej niz w sklepie..... poczytaj jak sie zalogowac...lioin przysla ci na maila.....i gotowe...a jesli ty masz cos do sprzedania zrób zdjecie i wysli na allegro i mozesz sprzedawac..... jest wiele ubranek dla niemowląt zabawki tansze niz w sklepie... albo moze w twoim miescie jest komis z wózkami, łóżeczkami i innymi rzeczami dla dzieciątek...popytaj...pozdrawiam i zycze ci łatwego porodu i zdrowego dzidziunia...... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
DZIEKUJE.KOMISY SA ALE RACZEJ Z WOZKAMI I UBRANKAMI NIE SPOTKALAM SIE JESZCZE ZEBY BYLY LOZECZKA.A NA ALLEGRO NAPEWNO POOGLADAM SOBIE I MOZE WYBIORE COS DLA MOJEJ MALEJ.JA TEZ PODRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×