Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania26

Jak sie pozbyć tego brzucha?

Polecane posty

Po porodzie(cesarka) został mi paskudny flaczek(moja córenka ma 3 miesiace), ale było widac, ze to nadmiar tkanki tłuszczowej i rozciagnięta skóra. Po porodzie zgubiłam 14kg, a potem waga stanęła w miejscu, mimo iz byłam na scisłej diecie , bo moja Malutka ma AZS. Nosiłam pas. W 8 tyg. od porodu zaczęłam ćwiczyć brzuszki i kupiłam specjalny krem wyszczuplający. Z flaka zrobiła mi się twarda piłeczka, co jest jeszcze gorsze. Nie zalezy mi, zeby na siłe schudnąć, zaakceptowałam tez rozstępy, ale tego brzucha po prostu nie moge. Ostatnio w Kościele, kobiety ustąpiły mi miejsca, bo myślałay , ze jestem w ciąży. Chciało mi się wyć. Wiem, ze powinnam sie skupic rteraz na dziecku, ciesze sie, ze mam zdrowiutką, śliczną córeńke, ale ten brzuch mi spędza sen z powiek. Jak Wy Mamusie dałyście sobie z tym rade? Bardzo prosze o porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to samam rozciągnieta skóra to ...w niej bedzie ci sie przez reszte zycia gromaciła tkanka tłuszczowa...ogladałas chce pyc piekna ...była tam młoda dziewczyna twarz miała b. ładną zgrabna szczupła tylko brzuch miała straszny po porodzie,,,,własnie naciagnieta skóra podobnie jak tobie spedzała sen z powiek.... nic sie nie da z tym zrobic skóra zostanie chyba ze zabieg wyciecia skóry....wiadomo mozesz bez konca stostwac drogie kremy etc...ale to nic nie da moze tylko pomóc troche ale w nie takim stopniu ze nie bedzie skóry widac....ale zastanawia mnie jedna rzecz ze kobieta w kosciele myslała ze jestes w ciazy tzn masz ta skore na całej powierzni brzucha przeciez powinna zostac tylko zwisajaca fałdka na dole brzucha,,,,,no coz poradze ci cos to powinno pomóc....szukaj na allegro lub w sklepach u siebie w miescie majtek wyszczuplajacych,,,wiele kobiet je stosuje i w ten sposob mieszcza sie w swoje spodnie sprzed ciazy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie majty, ale nie pod wszystko mozna je ubrac. A odkad zaczełam ćwiczyc, to tak jak pisałam, ten brzuch mi troche stwardniał, wiec to nie sama rozciagnieta skora, tylko pewnie tez tłuszcyk. A ten program oglądałam, podłamał mnie troche, ale ja az takiego brzuch jak ta dziewczyna nie mam na szczęscie. Moj wyglada tak na 3- 4 miesiac ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi taam! śliczne dzięki, spróbuje tej 6 , moze dam rade. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania26.... wiesz co powiem ci ze ja bym sie tak nie przejmowała tym brzuchem .....mnie sie podobaja boczki u kobiet i wystające fałdki....sama mam boczki i jak dzis włozyłam biodróbki nie da sie ich ukryc.....sle co tam jak bym sie tam chciała wszystkim przejmowac.... ja bym zrobiła tak....smaruj kremami aby skóra nie była zflaczała ale jedrna cwicz brzuszki a jak karmisz piersią to tłuszczyk ktory jest pod skorą zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny! Barsa jednak sie troche przejmuje, boczki tez mam i one mi tak bardzo nie przeszkadzaja, ale jak załozyłam biodrówki, to brzuch mi sie po prostu wylał. Ochyda. Asiulek pocieszajace to co piszesz, tylko, ze ja niestety juz nie karmie piersia, po prostu duzo stresu przyczyniło sie do tego, ze pokarm mi po prostu zanikł. Zreszta u mnie w rodzinie, nikt nie miał długo pokarmu, a wszedzie pisza, ze laktacje da sie utrzymac, jesli sie tylko chce, a jednak to nie prawda. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam okropne brzuszysko więc doskonale rozumiem jak to przeszkadza. Najgorsze jest to, ze jeszcze nie byłam w ciąży więc nie wiem jak to będzie kiedyś po... Jestem generalnie szczupła ale brzuch jak u pasibrzucha, straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handam, ja tez zawsze mimo szczupłej budowy, miałam problemy z brzuchem, ale teraz to juz koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0bitka
nie rodziłam, ale moze moje rady się przydadzą, bo kiedyś walczyłam z brzuszkiem: - pij na czczo wodę z kilkoma kroplami cytryny - "tradycyjne" brzuszki+hula hop co drugi dzień, choć raz spróbuj A6W - basen / siłownia / łyżworolki - chodź wyprosowana i wciągaj brzuch - jest to rewelacyjne ćwiczenie, bo mięsnie są ciągle napięte, a przez to wmacniają się znacznie - balsam Bielenda efekt złotych nici - super działa na cellulit na udach, wyszczupla uda i brzuszek, ujędrnia; koniecznie masaż podczas wcierania u mnie dało to efekt, więc może i Tobie się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0bitka
z 70 cm w pasie zeszłam na... 62! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitka dzieki, napewno sprobuje , chociaz basen czy łyżworolki oddpadaja, bo ja mam czas na cwiczenia dopiero ok. 21- 22, jak moj Skarb idzie spac, a tak nie bardzo mam ja z kim zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
to dziwne z tymi brzuchami, mi nie zostal zaden brzuch ani rozstepy, juz praktycznie w szpitalu po wyjeciu mojego skarbka milam plaski brzuch, no moze nie plaski ale prawie, nosilam pas 2 mce mimo wszystko bo bylam po cc, ja mysle, ze to chyba zalezy od tego ile sie w ciazy przytyje, jak za duzo to moze za bardzo sie skora rozciaga, albo to genetyczne jest..w kazdym badz razie jesli jestes 3 mce po porodzie nie panikuj, to bardzo krotki okres czasu, cwicz brzuszki nadal, pij duzo wody, acha jak masz mozliwosc to duzo plywaj..,i mozliwe ze za pare mcy brzuch wroci do normy, skora sie wchlonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnao szczęściaro, niektóre z nas mają już balony przed ciążą. choc cała jestem drobniutka i nóżki jak patyczak to brzucho jest z fałdem jak u mamuta. Podobo to oyłość brzuszna spowodowana siedzącym trybem życia i życiem w stresie. To straszne kiedy masz fajną figurę a na brzuchu opona. Mam zamiar zacząć ćwiczyć 6 Weidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po cesarce na sali pooperacyjnej gdy wstałam i zobaczyłam swój brzuch to myslałam ze sie porycze, wogóle co to było se pomyslałam okropienstwo, myslałam ze tak mi zostanie. W 4 dobie (chyba) przyszedł lekarz do dziewczyny obok mnie bo była pare min po cesarce, i przy okazji go zaczepiłam i pytałam w sprawie tego brzuszka, kiedy to zejdzie i wogóle, ale wszystko tak przez zarty :) z usmiechem, i mówił ze ten fartuszek juz zostanie, i ze to jest własnie cena cesarki, powiedział ze ciało kobiety zawsze zmienia sie po ciazy i nigdy nie zostaje takie samo, mówił ze to jest w tym piekne bo kobieta dla innego zycia poswieca siebie, swoje cialo. gdy powiedziałam ze zrobie sobie operacje plastyczna, to smial sie i powiedzial ze ma pacjetki po operacjach plastycznych i ze dobrze to nie wyglada, ze zdecydowanie bardziej woli babki z fartuszkiem bo dzieki niemu istnieje jeden człowieczek wiecej, niz te co same se bigosu narobiły i wygladaja jak \"posklejane szkło\" bo na fartuszek kobiety po ciazy wpływu nie maja, a na brzuch po operacji plastycznej tak. Jakos dodał mi facet otuchy, i se pomyslałam, gdzies mam ten brzuch, bedzie co bedzie, a i tak mnie nie stac na kremy i zabiegi !! mimo ze wczesniej miałam na jego punkcie obsesje, teraz mija 26 dzien od operacji a mój fartuszek jest z kazdym dniem coraz mniejszy i podejrzewam ze za jakis czas całkiem zajdzie, mimo ze mam sporo tłuszczyku na brzuchu. gdybym go nie miała to byłabym wklesła :P jedyne co zostanie to rozstepy, w dodatku tylko po lewej stronie brzucha :o ale kurde moze i one zejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie z tym co
ten lekarz ci powiedzial..w ogole co to za gadanie? ja nic sie po ciazy nie zmienilam, i znam pare kobiet co tez sie nie zmienily!!! a wiec jednak ISTNIEJEMY!!! w ciazy mialam tylko brzuszek maly reszta, nic sie nie zmienila, ani na twarzy ani na ciele, po ciazy jakbym w ogle w ciazy nie byla!!! jak sie od michy nie odchodzi to potem sa konsekwencje wygladu..ale mimo wszystko dziecko jest najwazniejsze nie wyglad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola............
Czy któraś z Was radziła się specjalisty od kiedy można zacząć ćwiczyć? A jaką dietę stosować w czasie karmienia? Tu chyba nic nie da się zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a moze aerobowa 6 weidera ? jest swietna ponoc ale co dzien trza wiecej cwiczyc..ja w ciazy nie ejstem i nie bylam,mam 17 lat jestem chudziutka a brzuch tez mam tlusty jak w 4miechu:O az sie wstydze obcisłą bluzke ubrac :O ponoc picie imbiru tez jest an brzuch...na forum diety bodajze pisze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny, że poruszacie ten temat. Ja też tak jak Ania 26 niedawno urodziłam i cholender przybyło mi trochę. Brzuch to główny problem jak jego zwalę to już bedzie oki. Spróbuje ćwiczyć. A co z dietą?? Może znacie jakąś dobrą?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie zrozumiałas mnie, przeciez nie chodzi tylko o zmiany zewnetrzne, chodzi o ogól, twój organizm sie zmienia a ty nawet o tym nie musisz wiedziec a to ze ty wygladasz zewnetrznie tak jak przed ciaza to sie tylko ciesz ciesz :) ale nie mozesz powiedziec ze wszystko jest tak samo mi to powiedziała osoba która sie w tym specjalizuje wiec chyba wie wiecej prawda? i przedewszywskim wie co mówi wiem np. ze w ciazy robi sie rozstep miesnia brzusznego, i gdy on sie \"zrasta\" to nigdy nie jest taki sam piersi, laktacja, zachodza w nich zmiany które zostaja juz do konca zycia maciac, wczesniej nie naruszona, w ciazy poowiekszona, potem sie skórczy, ale jakies zmiany w niej zachodza i zostaja nie bede mówic co tam wiecej bo sie nie znam, ale napewno jest tego wiecej :) i nie musisz sie obdrzu tak bulwersowac bo nie wiesz czy masz racje, to co nie jest widoczne na zewnatrz moze byc widoczne wewnatrz ja tez bym tak bez sesu nie pisała jesli to by była nie prawda :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi ci o ta MICHE ze sie od niej nie odchodzi czy ty miałas cesarke ????????????? jesli nie to ci cos powiem, skóra jest bardzo rozciagnieta, tak jakbys miała kawałek materiału nagle zostaje przecieta, tak jak ten materiał, potem zszywaja, w materiał wszyswasz naciadnieta gume, gdy gume rozluznisz to materiał sie zmarszczy, tak samo gdy cie zszywaja i masz jeszcze duzy brzuch to wszystko jest jednolite, lecz gdy sie macica skórczy to tak jak ta puszczona guma, pojawia sie fartuszek, nadmiar skóry nad blizna a jesli miałas cesarke to wiesz jak to jest i nie wiem czemu tak bez sesu piszesz :o a jak rodziłas naturalnie to sie ciesz, ja sobie cesarki nie wybrałam, musiałam ja miec z pewnych przyczyn, i pewno duzo dziewczyn tez wiec niewiem czemu tak głupio piszesz, ze od michy nie odchodziły, ech... szkoda gadac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
ej ja mialm cesarke??!! i nie mam brzucha, juz zreszta pisalam wczesniej!! zreszta nie mialam brzucha prawie zaraz po zabiegu..! jak mi lekarz przyszedl wyjac szwy to sie pytal czy ja w ciazy bylam bo nie mam prawie nic brzucha...!!! tak do 2 mcy nie dopinalam spodni sprzed ciazy, potem juz ok, po brzuchu ani sladu, ale nosilam pas 2 mce, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam dziewczyny, które po porodzie wracaja do dawnej figury, ale zgadzam sie z analogią 8 czerwca Anka do pekniętego materiału. Ja cesarke tez miałąm z przyczyn niezaleznych ode mnie. Pewnie geny tez swoje robią . Handom tez słyszałam, ze zycie w stresie wpływa na wyglad brzucha, a mnie niestety stres nie opuszcza. Wiec stres+ cesarka=koszmarny brzuchol. A z tymi ćwiczeniami 6W, chyba bedzie ciezko, bo czasami wieczorem padam, a tu trzeba systematycznie ćwiczyc i chyba bez jednego dnia przerwy, a przy dziecku niczego nie jestesmy w stanie przewidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnao ale Ci zazdroszcze!!! Ja tez nosiłąm pas przez ponad 2 miesiace, ale niestety brzuch pozostał, tylko mniej sflaczały. Moja niunia wazyłą ponad 4 kg, wiec to pewnie tez miało wpływ na stopien rozciagniecia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
z tym stresem to chyba prawda, moja mama tak twierdzi, ma brzuch i mowi, ze to ze stresu..moj synek nie urodzil sie duzy to tez fakt (teraz jest wielki!:)).. a czy mialyscie dziewczyny po CC takie dziwne uczucie, jak ja po prysznic wchodzilam i zdejmowalm pas, to mi brzuch skakal! jakby sam oddychal! jakby w srodku jakies zycie bylo!! to nie bylo przyjemne uczucie, czasami az mi tchu brakowalo! miala ktoras tak? czy to cecha cesarki czy po naturalnym porodzie tez tak jest??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
hmm nikt tak nie mial po cc?? czyt wyzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnao z tym pasem to masz racje, jak go ściągałam, szczególnie na początku jak był większy to tajk smiesznie wyskakiwał:D Mało nie odpadł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnao ty po 2 miechach weszłas w spodnie sprzed ciazy czyli przy misce tez musiałas równo siedziec, bo ja w najmniejsze spodnie sprzed ciazy weszłam w 3 tyg po cesarce, a przytyłam w ciazy, i został mi fartuszek, wiec nie wiem czy chwaliłas sie tym ze po dwóch miechach weszłas w spodnie czy chciałas dowalic innym laska bo tak jakos to dziwnie odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowa___
Brzucha po porodzie można się pozbyć, ale wymaga to trochę wysiłku. Po pierwsze dieta - oczywiście bez przesady, ale zdrowo - ogranicz tłuszcze i słodycze Po drugie chodź wyprostowana - to najważniejsze ćwiczenie, szczególnie jak rodziłaś przez cc i na początku nie możesze robić brzuszków. Od samych brzuszków za dużo nie schudzniesz, ale wyobisz sobie mięśnie. Żeby spalić tłuszczyk - najlepszy sport to szybki spacer w pozycji wyprostowanej i basen. Nie zakładaj żadnych pasów, bo rozleniwią mięśnie. Używaj kremów przeciwcellulitowych rano i wieczorem. Dobrze jest posmarować się i obwinąć w tali folią na godzinkę - krem lepiej się wchłonie, ale nie przesadzaj z czasem bo możesz odparzyć sobie skórę. Często masuj brzuch. Ja w ciąży przytyłam 10 kilo. Po porodzie (cc) byłam na plusie 3... ale brzuch sporo wystawał i na dodatek wisiał. Przez 5 miesięcy dobra dieta (karmię piersią, więc i tak muszę odżywiać się racjonalnie), basen, szybkie i długie spacery z córcią w wózku i smarowanie kremami (ja stosowałam Elancyl) dały efekt. Brzuch mam płaski i ładnie wyrzeźbiony - lepiej niż przed porodem. Zamiast szukać złotego środka trzeba się wziąć za siebie i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że temat stary. Lecz pomimo to każda z nas może mieć podobny problem, więc temat będzie zawsze aktualny. Ujędrnienie skóry po ciąży lub odchudzaniu jest możliwe bez skalpela, sugerujemy zapoznać się z zabiegami mezoporacji Acthyderm. Zabiegi te, jeśli wykonywane są z preparatami polecanymi przez producenta urządzenia mogą naprawdę wspomóc powrót do stanu "sprzed" problemu i zniwelować wiele niedoskonałości naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×