Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niki251981

czy któraś z WAS wpadła stosując tabletki anty........

Polecane posty

Gość niki251981

witam was kobietki....czy ktoras z was pomimo zarzywania tabl anty ...zaszła w nieplanowaną ciążę..... co było powodem..... ja zarzywam rigewidon...od 6 lat i biore anty ...razem z tabl na odchudzanie z antybiotykiem....a wiem ze to niebezpieczne powiązanie składników .....ale no własnie...... 🌼.........pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Miałam taki przypadek. 12 lat temu stosowałam tabletki ale z powodu wyjazdu przedłużyłam sobie cykl i bez przerwy wziełam 10 tabletek z następnego opakowania. W następnym cyklu wziełam 11 tabletek i miałam jechac do apteki po kolejne opakowanie. Tak się złożyło, że odwiedzili nas znajomi i nie zdążyłam kupi następnych. Wieczorem poprosiłam męża, żeby uważał a ten się zapomniał w chwili uniesienia. Myślałam, że nic się nie wydażyło i na następny dzień zaczełam brac następne tabletki i tak wziełam ich 10. Okres niestety się nie pojawił i pamiętam dokładnie stałam w sklepiku w kolejce i zobaczyłam jogurt o smaku gruszki i dostałam takiej na niego ochoty, że nie mogłam się powstrzymac i wtedy zdałam sobie sprawę, że jestem w ciąży. Urodziłam syna 4,3 kg apgar 10/10/10 Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×